Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

QUOTE(muminukas @ 2015 09 11, 16:46)
O esi dovanojusi kreminio medaus? Lietuvoje juo prekiauja Šerkšno medus. Gal kas ir daugiau, bet nežinau.

g.gif pirma karta girdziu, bet... idomu pasidare... jei tas medus kreminis, vadinasi nesukieteja? O jei nesukieteja, tai ko i ji primaisyta? Ir kiek tada jame procentu tikro medaus, o kiek tu priemaisu?
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 20, 20:36)
g.gif pirma karta girdziu, bet... idomu pasidare... jei tas medus kreminis, vadinasi nesukieteja? O jei nesukieteja, tai ko i ji primaisyta? Ir kiek tada jame procentu tikro medaus, o kiek tu priemaisu?

Aprašas:

450g stiklinis indelis.
Kreminis bičių medus yra ruošiamas pagal specialią technologiją: medaus kristalizavimosi pradžioje mechaniškai suardomi besiformuojantys kristalai. Taip apdorotas medus išlieka kremo konsistencijos, todėl jį galima lengvai tepti ant duonos kaip sviestą, o šaukšteliu jį lengvai pakabins ir vaikas!
Skirtingai nei pašildytas medus, kreminis medus išsaugo visas vertingąsias savybes.

Kreminis medus tįsta lėtai, tad ant drabužių ir per duonos kraštelius tikrai nebėgs, todėl tai gali būti puikus ir patogiai vartojamas energijos šaltinis kelionėje ar darbo aplinkoje.
Atsakyti
Aš irgi jau po truputį pradedu galvot apie dovanas ax.gif O dar naują eglę noriu šiemet pirkti newyear.gif
Atsakyti
Ir aš jau pradėjau ruošti kalėdines dovanėles smile.gif Mėgstu dovanoti rankų darbo dovanas, tad laiko ne tiek ir daug liko...
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 09 20, 19:36)
g.gif pirma karta girdziu, bet... idomu pasidare... jei tas medus kreminis, vadinasi nesukieteja? O jei nesukieteja, tai ko i ji primaisyta? Ir kiek tada jame procentu tikro medaus, o kiek tu priemaisu?


Kaip Dzenete rašė - pats medus pagal kitokią technologiją apdorojamas. Kiek girdėjau, medaus vertė dėl to nenukenčia. Grynai kreminio dar neatsidarėme smile.gif


JAV mūsų mieste parduotuvės jau pradeda kalėdinius dalykus po truputį dėlioti, nors oficialiai šiandien tik pirma rudens diena. Nori nenori vis mintys prie Kalėdų - nutariau vaikų darželiui Lietuvoje nupirkti mažas dekoratyvines kabinamas kojines su raidėmis, be abejo, pavadinimo raides smile.gif
Atsakyti
Kazkaip visai netycia ilindau i tema ir pagalvojau, o kodel ir man nepradeti anksciau pirkti visokias dovanas g.gif be to su mazu vaiku ir laiko nera taip daug. Kaip faina bus pasidalinti idejomis kartu su Jumis smile.gif
Atsakyti
Aš ir jau perku Kalėdines dovanas. Vieną su MB jau vasarą nupirkom, o dabar dar vieną. Kol kas sunkiai galvojasi, bet ką sugalvoju, tai stengiuosi įgyvendinti iš kart, o ir stengiamės taupiau šiemet. Dabar ir kainos dar nesukilo, užsakymų nedaug, todėl greičiau gaunu prekes. Be to vėliau prieš šventes nereikės tiek daug verstis per galvą, kad spėt sugalvot ir dar nupirkt biggrin.gif Jau net spintoj bandau lentyną atlaisvint, kur dovanas reikės kaupt biggrin.gif
Atsakyti
Butent! uzsakant dabar galima greiciau gauti. Su vyru taipogi gaudome visokias akcijas thumbup.gif sian kalbejome ka dukrytei reikes padovanoti wub.gif

Atsakyti
Aš po truputi skaitau temas senas, ieškau idėjų, Taip pat darbelių visokių ieškau, turėdama laisvo laiko. Net pati nustebau, kaip po truputi viskas dėliojasi galvoje iš pažų puzle dalelių (tik kad finansai nenuviltų)
Atsakyti
Po truputi ir as galvoju apie Kaledines dovaneles bigsmile.gif pirmoje eileje vaikai, tai jiems supirkau jau zaisliukus, su suaugusiais sudetingiau, ypac su vyrais doh.gif pasidalinkit idejomis, ka zadat pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2015 09 26, 17:44)
su suaugusiais sudetingiau, ypac su vyrais  doh.gif  pasidalinkit idejomis, ka zadat pirkti  g.gif



Labai specifinę dovaną http://global.llbean...e-H..."&start=1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2015 09 26, 18:44)
Po truputi ir as galvoju apie Kaledines dovaneles  bigsmile.gif  pirmoje eileje vaikai, tai jiems supirkau jau zaisliukus, su suaugusiais sudetingiau, ypac su vyrais  doh.gif  pasidalinkit idejomis, ka zadat pirkti  g.gif

Aš kaip tik vaikus galui palieku, nes ju nuomonės dar kelis kartus keičiasi.

Vyrui galvoju arba apie koki megztini (bet šituos dažnai jo mama visoms progoms perka). Arba apie vyriška kosmetika, veido krema ar pan. Kad būtų praktiška. Ar ką galite pasakyti apie "ARAS" kosmetikos linija.

Esu prieš pora metų vyrui dovanojus vitaminus, tai nors buvo 100 proc sunaudoti. Tik dukra paklausė: "kodėl Kalėdų senelis tėtei tokia neįdomia dovana padovanojo, " biggrin.gif

Jei kas kokioje internetinėje parduotuvėje užmatysite lego konstruktoriams akcija, duokit žinoti. e-senukai buvo rugpjūčio paskutinėmis dienomis, bet nesuregavau laiku. Manau reikia LEGO friends
Atsakyti