Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

Rinkinukai visokie yra su fainais stiklainiukais lietuvisko medaus (jei jie megsta), arba midaus galima ax.gif Arba kazka grynai suvenyrinio tai is suvenyru parduotuves arba maximoj kokioj buna lentyna LT tematikos daiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zabyte @ 2016 11 28, 11:37)
Laba diena supermamos, gal ir man patarsite ka gero? smile.gif Matau, kad tik si tema aktyvi, tai i ja ir rasau. Visai tuscia galva, nesugalvoju ideju 4 zmonems, kurie pas mane atskris lektuvu. Jie vis ka nors atveza, o man pastoviai galvosukis, kad butu kas nors lietuvisko, siuo metu dar ir gerai butu Kaledisko ir kad nepigiai atrodytu ir dar svoris butu lengvas, kad jiems labai nepadidetu bagazo svoris lektuve ir kad nekonfiskuotu lektuve. Tokios tokeles. Gal kas nors minciu? Pleaaaaseee.

Kokioj šalyje gyvena, gal ką iš vilnos. Pati vakar viena užsakymą dariau Kalėdoms. Arba, kaip rašė Nastya medus, yra dabar visokios su "pribumbasais" (skoniais, riešutais ir pan)
Atsakyti
Dar po parduotuvę vaikščiodama pastebėjau lietuviškus šokoladus ir saldainius. Pavyzdžiui Vilnius ar kažkas tokio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zabyte @ 2016 11 28, 11:37)
Laba diena supermamos, gal ir man patarsite ka gero? smile.gif Matau, kad tik si tema aktyvi, tai i ja ir rasau. Visai tuscia galva, nesugalvoju ideju 4 zmonems, kurie pas mane atskris lektuvu. Jie vis ka nors atveza, o man pastoviai galvosukis, kad butu kas nors lietuvisko, siuo metu dar ir gerai butu Kaledisko ir kad nepigiai atrodytu ir dar svoris butu lengvas, kad jiems labai nepadidetu bagazo svoris lektuve ir kad nekonfiskuotu lektuve. Tokios tokeles. Gal kas nors minciu? Pleaaaaseee.


Lietuvos paštas prekiauja visokiais suvenyrais, iš gintaro ir panašiai, verta pasidairyti gal ką rasite 4u.gif

Man dar labai toks lietuviško midaus rinkinukas tinkamas dovanoms, tik nežinau ar lėktuvu skraidinimo reikalavimus atitinka...

https://www.barbora....t-x-40-ml-6-vnt
Atsakyti
Oho kokia tuščia tema net prieš pačias Kalėdas nebuvo niekas užsukę.... ax.gif
Jau mintimis aš nusikeliu į žiemos šventes biggrin.gif nes jau kvepia rudeneliu, o rudenį daugiausia darbų ir nudirbu Kalėdoms wub.gif jei užklysit į šią temutę pasidalinkit savo planais ir idėjomis, kažkaip gaila, kad niekas nebelaukia Kalėdų arba gal visi FB sulindę jų laukia? biggrin.gif newyear.gif santa2.gif
Atsakyti
Kokios kalėdos rugpjūčio mėnesį! Man dar bent 2 mėn vasaros norisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2017 08 10, 21:55)
Kokios kalėdos rugpjūčio mėnesį! Man dar bent 2 mėn vasaros norisi  biggrin.gif


Nejaučiau vasaros visai 😁 šią savaitę tik megztinį į spintą pakabinau...gi šalta vis būdavo 😁 o dabar savaitėlė kita ir jau ruduo, dėja dėja ax.gif
Atsakyti

Karts nuo karto jau pagalvoju apie būsimas dovanėles, nes jei nori kažką pati savo rankomis ir su meile pagaminti, tai pats laikas jau po truputėlį pradėti, nes užima tikrai nemažai laiko, kai negali vienu prisėdimu viską padaryti, o tik tada kai lieka kažkiek laisvo laiko.

Šiais metais planuoju nupirkti darbo kalendorius - knygas ir viršelius apvilkti gražiomis medžiagytėmis bei padekoruoti viršelius.Taip pat yra minčių į žvakes įlieti gražias servetėles. Aš kažkaip už praktiškas dovanas, kurios bus panaudotos, o ne dulkės kažkur stalčiuose ar ant lentynos :) Gal dar kokį rankų darbo albumėlį nuotraukoms padarysiu...

Atsakyti
QUOTE(evk @ 2017 08 11, 20:28)


Oho kokie planai thumbup.gif
Tikrai rankų darbo dovanos užima nemažai laiko, o kai to laiko vis per mažai, tai tenka planuotis ax.gif
Mano dovanos dažniausiai megztos arba valgomos biggrin.gif
Nemėgstu ir aš lentynoae dulkančių daiktų...ypatingai visokių siuvenyrų...
Atsakyti

As po truputi irgi jau pradedu dairytis  :rolleyes:

Pradejau rinkti nuotraukas sieniniams kalendoriams, visiems labai patinka  :) Surenku po kelias nuotraukeles is kiekvieno menesio, sumaketuoju ir atspausdinu.Smagu prisimint ziurint :)

Pernai taip pat dovanojom po nedidelius 4 (berods) eglutes zaisliukus is naturalaus vasko, supakuoti buvo dezutese, taip pat po kuoksteli sieno buvo ideta.

Siais metais galvoju apie mazucius ivairaus skonio medaus stiklainiukus.

Atsakyti

Aš pagalvoju apie Kalėdas, nes iš Aliexpresso vis užsisakau ką nors, tai pats metas, kad iki Kalėdų ateitų. Mano šeimoje dovanėlėmis traukiamės, tai nereikia galvoti, ką visiems nupirkti. Turbūt trauksimės spalio gale. O dėl vyro šeimos ,tai teks truputį pasukti galvą, tai reikės pradėti.

Atsakyti
Na va dar toli toli Kalėdos, o šiandien užmačiau, kad liko tik 100 dienų! newyear.gif newyear.gif newyear.gif ir tiek pat nepadarytų darbų! biggrin.gif santa2.gif
Atsakyti