Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

QUOTE(Vilitta @ 2014 12 24, 18:30)
Labas vakaras, su šventėmis visas!  smile.gif

Savaitgalį sapnavau keistą sapną, bet tik dabar prisiminiau, kad jį sapnavau. Gavau šiek tiek laiko, tai parašysiu dabar. Sapnavau, kad su drauge ir jos vaikinu ramiai jodinėjom žirgais. Draugė sėdėjo jau ant žirgo (jos ir jos vaikino žirgai buvo šviesūs, mano - rudas su juodais karčiais), jos vaikinas nuo medžio atsirišinėjo savo žirgą, o aš pavadžius savojo laikiau rankoj ir paleidau palakstyt šiek tiek, jis bėgo kaip šuo - lėkė nuo manęs, paskui aš jį pašaukiau "Reksai" (net man pačiai juokinga toks vardas arkliui - šiaip aš turiu šunį Reksą) ir jis apsisuko, grįžo pas mane paklusniai ir ramus buvo, ir atsisėdau ant jo ramiai. Ir buvo dar vienas žirgas (iš viso keturi) - irgi rudas, bet iš žmonių buvom tik mes tryse.
Tai va. Žiūrėjau sapnų reikšmes, bet jei žiūrint po detalę - mano bėras arklys reiškia atsirasiančią meilę (šiaip vaikino neturiu). Bet kitų detalių reikšmės prieštarauja vienos kitoms. Norėčiau žinoti, ką bendrai paėmus toks sapnas reikštų smile.gif

su sventemis 4u.gif

gaila, bet kazkodel nieko neizvelgiu smile.gif na nebent tikrai koks jaunuolis svenciu proga pasirodys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tursi @ 2014 12 24, 18:45)
sveiki. Šiąnakt sapnavau prieš savaitę palaidotą brolį. Supratau, kad tai jo dvasia, jis sako sese, aš pykstu ant tavęs. Paklausiau kodėl, atsakė "man visą savaitę buvo sunku". Rodė koją, kur atseit buvo didelė žaizda.
Jis mirė kol kas nežinomomis aplinkybėmis, aiškinuosi, nerimstu, labai norėjau jį susapnuoti kad paaiškėtų aplinkybės. Ką reiškia šis sapnas, ar kad aš neleidžiu jam visą savaitę ramiai ilsėtis, ar jis bando pasakyti man, kad jam prieš mirtį visą savaitę buvo blogai? Manęs neapleidžia mintys, ar jis kankinosi, ar mirė staiga, kuo negalavo. Bet kodėl sapne sako, kad ant manęs pyksta? Gal kažką įžvelgsite. 4u.gif

labai uzjauciu, laikykites 4u.gif

su mirusiais bent jau man si sritis vis dar mistika, nes neturiu dideles patirties, per jauna gal dar. man irgi kaip jums neaisku ar tas pyktis del to, kad jus nerimstate, ieskote atsakymu, ar dar ka bando pasakyti. o kojai rimtai kazkas buvo, ar cia kazkoks siaip susapnavimas apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 12 24, 18:45)
sveiki. Šiąnakt sapnavau prieš savaitę palaidotą brolį. Supratau, kad tai jo dvasia, jis sako sese, aš pykstu ant tavęs. Paklausiau kodėl, atsakė "man visą savaitę buvo sunku". Rodė koją, kur atseit buvo didelė žaizda.
Jis mirė kol kas nežinomomis aplinkybėmis, aiškinuosi, nerimstu, labai norėjau jį susapnuoti kad paaiškėtų aplinkybės. Ką reiškia šis sapnas, ar kad aš neleidžiu jam visą savaitę ramiai ilsėtis, ar jis bando pasakyti man, kad jam prieš mirtį visą savaitę buvo blogai? Manęs neapleidžia mintys, ar jis kankinosi, ar mirė staiga, kuo negalavo. Bet kodėl sapne sako, kad ant manęs pyksta? Gal kažką įžvelgsite. 4u.gif

Uzuojauta del brolio 4u.gif Jam sunku del jusu, nes jus visi liudite del jo, galbut kad kaip ir pati spejate, neleidziate ramiai ilsetis , todel ir pyksta g.gif Gal but nori kad pripazintumete tai, kad tai ivyko ir nieko nepakeisite, net zinodama. Manau jei butu zuves, tada pasakytu....
Reikia tiketi, kad jums visiems po truputi netekties skausmas atlegs, per sventes bus sunku, stenkites paleisti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilitta @ 2014 12 24, 18:30)
Labas vakaras, su šventėmis visas!  smile.gif

Savaitgalį sapnavau keistą sapną, bet tik dabar prisiminiau, kad jį sapnavau. Gavau šiek tiek laiko, tai parašysiu dabar. Sapnavau, kad su drauge ir jos vaikinu ramiai jodinėjom žirgais. Draugė sėdėjo jau ant žirgo (jos ir jos vaikino žirgai buvo šviesūs, mano - rudas su juodais karčiais), jos vaikinas nuo medžio atsirišinėjo savo žirgą, o aš pavadžius savojo laikiau rankoj ir paleidau palakstyt šiek tiek, jis bėgo kaip šuo - lėkė nuo manęs, paskui aš jį pašaukiau "Reksai" (net man pačiai juokinga toks vardas arkliui - šiaip aš turiu šunį Reksą) ir jis apsisuko, grįžo pas mane paklusniai ir ramus buvo, ir atsisėdau ant jo ramiai. Ir buvo dar vienas žirgas (iš viso keturi) - irgi rudas, bet iš žmonių buvom tik mes tryse.
Tai va. Žiūrėjau sapnų reikšmes, bet jei žiūrint po detalę - mano bėras arklys reiškia atsirasiančią meilę (šiaip vaikino neturiu). Bet kitų detalių reikšmės prieštarauja vienos kitoms. Norėčiau žinoti, ką bendrai paėmus toks sapnas reikštų smile.gif

Zirgai 4, bet zmones trys. Manau kad tai atspindi jusu dabartine situacija, kuria pati ivardinote.Kad galbut pagalvojate apie tai, na o Reksas atmintyje esantis vardas, nors ir suniuko.
Atsakyti
ačiū už suprantigumą, ir su šventėmis 4u.gif
aš labai intensyviai aiškinuosi, nerimstu dėl jo mirties aplinkybių ir priežasties, labai laukiau jo atsakymo, užuominos ir apskritai, dar kartą norėjau kaip gyvą pamatyti. Pasirodė, bet į klausimą kodėl, atsakė miglotai. Gal tai savaitė iki mirties, gal jam buvo blogai. Bet kodėl tas žodis pykstu, kokį jis turi svorį, gi aš ne prie ko g.gif jis ne toks, kad pyktų, kad aš neišgelbėjau, neieškojau, nenujaučiau. Gal tai, kad nepaleidžiu. Bet kaip galima neišsiaiškinti kaip brolis mirė, ar tai įmanoma palikti nežinioje visam laikui g.gif ir ar tai jį gali skaudinti g.gif kažkodėl jaučiu, kad šeimos vardu privalau tai padaryti. gal per mažai atsakiau į jo švelnumą, kol jis buvo gyvas ir nežinau kaip galėčiau atstatyti klaidą. Jei kažką pritaikytumėt, būtų labai įdomu, kaip galėčiau interpretuoti tą sapną.
Koja kaip ir ne prie ko, kaip kad jis rodė. Sakė, spane, kad buvo avarija, bet jis mirė tikrai ne auto įvykyje. Ar čia pasąmonė, ar šiaip briedas, nei minties neturėjau apie koją, ir jokio automobilio, kiek žinome, nei būti negalėjo tomis aplinkybėmis. Nežinau ką čia reiškia koja ir jo minima, brėžiama, didelė žaizda nuo klubo iki kelio g.gif
Nenoriu pernelyg nuklysti į mistikas, bet kiek daug sutapimų, simbolikos... Saulė, lietus, šviesos blyksniai, kiti simboliai ir sutapimai, toks jausmas, kad jis būti visai šalia ir viską stebėtų, palaikytų. Net tarsi ašarą mačiau jo aky , kūnas išsilaikė 3 savaites, niekas nėra taip matę. Turim mamytę, sakom gal nenorėjo jos dar labiau skaudinti, kad šitaip sugebėjo išsilaikyti per ilgą kelią iki namų iš užsienio.

QUOTE(Monteverte @ 2014 12 24, 19:04)
labai uzjauciu, laikykites 4u.gif

su mirusiais bent jau man si sritis vis dar mistika, nes neturiu dideles patirties, per jauna gal dar. man irgi kaip jums neaisku ar tas pyktis del to, kad jus nerimstate, ieskote atsakymu, ar dar ka bando pasakyti. o kojai rimtai kazkas buvo, ar cia kazkoks siaip susapnavimas apie tai g.gif

QUOTE(Riviera Maya @ 2014 12 24, 20:59)
Uzuojauta del brolio  4u.gif Jam sunku del jusu, nes jus visi liudite del jo, galbut kad kaip ir pati spejate, neleidziate ramiai ilsetis  , todel ir pyksta g.gif Gal but nori kad pripazintumete tai, kad tai ivyko ir nieko nepakeisite, net zinodama. Manau jei butu zuves, tada pasakytu....
Reikia tiketi, kad jums visiems  po truputi  netekties skausmas atlegs, per sventes bus sunku, stenkites paleisti  4u.gif


O ir šiaip, man buvo labai keista, kad taip aiškiai mačiau jo veidą sapne. Stovėjo prie mano lovos, suvokiau, kad tai dvasia, girdėjau jo balsą. Daug kam nesispasnuoja arba aiškiai nemato veido, reiškia tikrai buvo atėjęs, prisišaukiau. Jis mane labai mylėjo, niekad vardu nėra vadinęs, visad kreipdavosi sese. Gal todėl ir yra toks ryšys, dabartinė mano atsakomybė prieš jį.

Berods nepasakojau, dar prie to paties sapno, tik neatsimenu eiliškumo:
savo kambaryje buvau su mamyte, dar keliais žmonėmis, virtuvėje išgirdau kaip dužo keletas lėkščių, mamytė buvo sutrikusi, nervinga, prisiglaudžiau sakau nebijok, turbūt brolis atėjo. Nusiunčiau žmogų pažiūrėti, kas ten vyksta, o tada sapnuoju, kaip mes visi jau virtuvėje, mamytė kažką daro, o aš atidžiai tyrinėju visus indus, aplinką, kas čia dužo, kas pajudinta. Mačiau vienoje lėkšteje lyg valgyta kasd buvo, geltonoso lyg padažo žymės bangomis likę. Tyrinėjau, kad niekas kas buvo kambaryje neatkreiptų į tai dėmesio. Na ir ta jau pasakotoji sapno dalis, kur jis prie mano lovos stovėjo, o aš sėdėjau ir apsikeitėme keliais sakiniais. Gal ta dalis su virtuve irgi reikšminga, simboliška?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tursi: 26 gruodžio 2014 - 20:40
ką apskritai sapne simbolizuoja ta tokia didelė žaizda ant dešinės šlaunies? kaip kad aprašiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 12 26, 22:42)
ką apskritai sapne simbolizuoja ta tokia didelė žaizda ant dešinės šlaunies? kaip kad aprašiau g.gif

Tursi,reikia paleisti broli.Is jusu tekstu jauciasi labai stiprus rysys su broliu,kuris dabar palaikomas jusu kancios pavidalu.(zaizda per visa koja-jusu kancia,supanciojusi jo kojas).Ir pyksta jis del sitos priezasties.Todel brolis negali iseiti,o mirusio sielai tai didziausis isbandymas.Uzpirkite misias,pasimelskite uz jo sielos ramybe ir nieko nebeieskokite-to jam dabar labiausiai reikia.
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 12 26, 22:42)
ką apskritai sapne simbolizuoja ta tokia didelė žaizda ant dešinės šlaunies? kaip kad aprašiau g.gif

Pagal sapnininkus-didziuli praradima drinks_cheers.gif Bet jus ir praradot-broli... Uzuojauta console.gif

QUOTE(regium @ 2014 12 27, 11:35)
Tursi,reikia paleisti broli.Is jusu tekstu jauciasi labai stiprus rysys su broliu,kuris dabar palaikomas jusu kancios pavidalu.(zaizda per visa koja-jusu kancia,supanciojusi jo kojas).Ir pyksta jis del sitos priezasties.Todel brolis negali iseiti,o mirusio sielai tai didziausis isbandymas.Uzpirkite misias,pasimelskite uz jo sielos ramybe ir nieko nebeieskokite-to jam dabar labiausiai reikia.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Mirusius reikia paleisti, melstis uz juos, uzpirkti misias, deginti zvakes ant kapu. Sapnuose pykstantis mires brolis nori tik viena-ramybes 4u.gif O knisinejimaisi del ko mire, kaip mire, kas kaltas... na ka tai bepakeis? Mylimo brolio neprikels verysad.gif O dabar jam reikia suteikti galimybe ilsetis ramybeje 4u.gif
As pati teveli palaidojau pries pora menesiu verysad.gif Ir iki Keturnedelio labai sapnuodavau... Po misu-teveli paleidau, daugiau manes neaplanko, viliuosi, kad ilsisi ramybeje 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
siuo metu labai rupi isidarbinimo klausimas, tai ir sapnai tokie. planuoju isidarbinti i viena istaiga. su jos direktore esam pazistamos, bet jau seniai nesimatem. siuo metu direktorei atostogos, o musu susitikimas nusimato kazkada po nauju metu. buvo keli sapnai su ta direktore susije. vienam ji klause manes ar yra grazi, o kitam sake, jei buciau aktore, negaleciau vaidinti patyrusi sukretima 9cia ji save turejo minty). keisti tokie sapnai sakyciau. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silvo: 27 gruodžio 2014 - 16:18
QUOTE(silvo @ 2014 12 27, 16:17)
sveikos  4u.gif
siuo metu labai rupi isidarbinimo klausimas, tai ir sapnai tokie. planuoju isidarbinti i viena istaiga. su jos direktore esam pazistamos, bet jau seniai nesimatem. siuo metu direktorei atostogos, o musu susitikimas nusimato kazkada po nauju metu. buvo keli sapnai su ta direktore susije. vienam ji klause manes ar yra grazi, o kitam sake, jei buciau aktore, negaleciau vaidinti patyrusi sukretima 9cia ji save turejo minty). keisti tokie sapnai sakyciau.  blink.gif

Minciu painiava susijusi su nauju darbu( busimu) 4u.gif Daugiau nieko 4u.gif
Tursi, brolis juk nebuvo mazas vaikas, kaip suprantu jau suauges zmogus, jis pats jau mokejo savimi rupintis, daznai juk elgiames kaip mums atrodo teisingai, o ne kaip broliams , ar seseryms atrodo reiketu elgtis 4u.gif Jus nieko nepakeisite, jei kazka ir suzinosite, jei turite daug laiko ieskojimams g.gif Neturie ka veikti, gal taip nusiraminsite, bet patikekite, jis sapnuose atrodys kiekviena karta tik piktesnis ir nebe broliskas visai.( galite taip nebe su brolio dvasia pradeti bendrauti, to tikrai nelinkeciau) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 12 27, 15:10)
O knisinejimaisi del ko mire, kaip mire, kas kaltas... na ka tai bepakeis?

as tai irgi knisineciausi, juk tai brolis, bet nesuprantu vieno dalyko, tai ka sako skrodimas g.gif kas ji kur rado ir pan. g.gif taigi 21 amzius, kaip cia taip niekas nezinoma ir tik sapnai pasitelkiami unsure.gif
Atsakyti
aciu visoms uz patarimus, zvakiu ir misiu jam tikrai netruksta, tik teisybes delei, meldziuosi labiau noredama ji pasiekti, pasikalbeti. Pradejau sapnuoti beveik kosmarus, jau antra naktis taip. Tikrai pradesiu susiimti, susitaikyti, kad nebutu bedu. Nesu gyvenime nei paranojike, nei davatka, bet matyt toks sukretimas atnese soka ir tokias reakcijas.
Jis buvo suauges zmogus, nenoriu labai plestis, bet ir pasitikiu tirianciomis instancijomis, ir matau neatitikimu, kitu pozymiu, tad kol negavau isvadu, bijau ka praziureti.
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 12 28, 13:35)
aciu visoms uz patarimus, zvakiu ir misiu jam tikrai netruksta, tik teisybes delei, meldziuosi labiau noredama ji pasiekti, pasikalbeti. Pradejau sapnuoti beveik kosmarus, jau antra naktis taip. Tikrai pradesiu susiimti, susitaikyti, kad nebutu bedu. Nesu gyvenime nei paranojike, nei davatka, bet matyt toks sukretimas atnese soka ir tokias reakcijas.
Jis buvo suauges zmogus, nenoriu labai plestis, bet ir pasitikiu tirianciomis instancijomis, ir matau neatitikimu, kitu pozymiu, tad kol negavau isvadu, bijau ka praziureti.

Pabandykite tokiu atveju labai ramiai. Pvz. stenkitės pamedituoti, nurimti ir tarkime ant popieriaus lapo ramiai užduokite klausimą: kas nutiko broliui? Padėkite po pagalve ir žiūrėkite ką sapnuosite. Nes jei sapną per prievartą išspaudžiate, daug kankinatės, daug galvojate, tai tada ir atsakymas gali būti netikslus, grįstas jūsų mintimis, baimėmis ir nepažiūrintis toliau, giliau. Suprantu, kad sunku tai padaryti, nurimti, nesikankinti ir pan., bet kitaip nieko nebus. Bent tą vakarą prieš naktį reikia imtii ir paleisti iki ryto viską
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 12 28, 13:35)
aciu visoms uz patarimus, zvakiu ir misiu jam tikrai netruksta, tik teisybes delei, meldziuosi labiau noredama ji pasiekti, pasikalbeti. Pradejau sapnuoti beveik kosmarus, jau antra naktis taip. Tikrai pradesiu susiimti, susitaikyti, kad nebutu bedu. Nesu gyvenime nei paranojike, nei davatka, bet matyt toks sukretimas atnese soka ir tokias reakcijas.
Jis buvo suauges zmogus, nenoriu labai plestis, bet ir pasitikiu tirianciomis instancijomis, ir matau neatitikimu, kitu pozymiu, tad kol negavau isvadu, bijau ka praziureti.

Kisimasis i mirusiuju pasauli, kaip ir kisimasis i gyvuju zmoniu sapnus nera gerai. 4u.gif
Atsakyti