Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (1)

Nebesipykim, panos biggrin.gif

Rolikus jau prametėm. Ateis eilė ir Strrrrrriškaitei nebeužilgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 23:06)
Aš tai daug labiau bijočiau, kad toks kaip Lubys ar Brūzga labai nublanks, tokie jau pelės... Nesuprantu ko Lubys nebesidažo ax.gif

nu Edgaras, manau, nusipaišys kaukę, jei važiuotų su tuo savo karnavalu biggrin.gif o dėl nejudėjimo... tai gal prasilauš dar... kita vertus.. pabandyk žmogau, kad gudras pajudėt su tokia kepeliūša lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:09)
. Ateis eilė ir Strrrrrriškaitei nebeužilgo  biggrin.gif

nu kaip taip... gi tokią dainavimo patirtį žmogus įgijęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 23:08)
Aha, klijuoja žinokit, lipdo po gabalėlį kas vakarą doh.gif  lotuliukas.gif

Beje, va: https://www.facebook...01997306521312/
googlint nemokat biggrin.gif



Vo blink.gif blink.gif Žvaigždė , reiškia biggrin.gif blush2.gif


QUOTE(blackkiss @ 2015 01 10, 23:09)
nu Edgaras, manau, nusipaišys kaukę, jei važiuotų su tuo savo karnavalu biggrin.gif o dėl nejudėjimo... tai gal prasilauš dar... kita vertus.. pabandyk žmogau, kad gudras pajudėt su tokia kepeliūša  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:07)
Rimtai?  blink.gif  blink.gif  blink.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
O tai kaip tai įmanoma  biggrin.gif  doh.gif
Atsilikusi aš kažkokia  biggrin.gif  blush2.gif

Pjauna blauzdikaulius keliose vietose, ir kas pora savaiciu kaulo galus atitolina viena nuo kito, kad tarpai apaugtu nauju kauliniu audiniu. Tokiu budu tempiasi ir ilgeja koja. Brangi, rizikinga, labai skausminga ir ilgai trunkanti procedura, populiari tarp rytu moteru, kurioms aukstesnis ugis garantuoja gera darba, karjera ir vyra.
Atsakyti
O tai Wilma La žinojot? Aš tai ne, kaip ir Monikos Liu, Jatautaitės iš kito projekto. Ten ta Klaipėda prilaiko biškį savo vietinių biggrin.gif
Atsakyti


QUOTE(blackkiss @ 2015 01 10, 23:11)
o dėl nejudėjimo... tai gal prasilauš dar... kita vertus.. pabandyk žmogau, kad gudras pajudėt su tokia kepeliūša  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:



lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 23:12)
O tai Wilma La žinojot? Aš tai ne, kaip ir Monikos Liu, Jatautaitės iš kito projekto. Ten ta Klaipėda prilaiko biškį savo vietinių biggrin.gif

bože, kiba Selo dainos nežinai, kur su Liu dainuoja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 10, 23:12)
Pjauna blauzdikaulius keliose vietose, ir kas pora savaiciu kaulo galus atitolina viena nuo kito, kad tarpai apaugtu nauju kauliniu audiniu. Tokiu budu tempiasi ir ilgeja koja. Brangi, rizikinga, labai skausminga ir ilgai trunkanti procedura, populiari tarp rytu moteru, kurioms aukstesnis ugis garantuoja gera darba, karjera ir vyra.

Ir pastoviai scenoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 10, 23:12)
Pjauna blauzdikaulius keliose vietose, ir kas pora savaiciu kaulo galus atitolina viena nuo kito, kad tarpai apaugtu nauju kauliniu audiniu. Tokiu budu tempiasi ir ilgeja koja. Brangi, rizikinga, labai skausminga ir ilgai trunkanti procedura, populiari tarp rytu moteru, kurioms aukstesnis ugis garantuoja gera darba, karjera ir vyra.



Vajei blink.gif blink.gif blush2.gif
Nu bet čia reikia labai norėti. Ką aš žinau, moterys man ir žemos gražios, ne ūgyje esmė.


Bet tai linksma laida buvo šiandien tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 11, 00:11)
kita vertus.. pabandyk žmogau, kad gudras pajudėt su tokia kepeliūša  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet tai kas jam ją užmovė. Nu tokio puodo ant galvos man nei pro kur neuždėtų doh.gif Dabar kai pagalvoju, tai "Auksiniame balse" ir stilistai buvo auksiniai doh.gif O čia tai nesuprasi kokie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 10, 23:14)
Bet tai linksma laida buvo šiandien  tongue.gif  tongue.gif

čia, sm'e, linksmiau buvo biggrin.gif
Atsakyti
Linamoq, nebepasakok daugiau prieš miegą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 10 sausio 2015 - 23:15