Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Arita:) @ 2015 02 23, 02:03)
Aš, matyt, geriau pirkčiau Real Techniques Expert Face Brush skysto makiažo pagrindo šepetėlį.
Žiūrėjau blogerių atsiliepimus, tai paliko įspūdį.


drinks_cheers.gif As ji mineralinei pudrai naudoju, tai nepamainomas - mastau apie antro pirkima, kad butu pasikeitimui kol vienas dziusta (megstu turet po 2 paciu paciausiu sepeteliu). Pirma tepu siuo, o paskui kitu dideliu ir koncentruotu sepeteliu dar papildomai pereinu per veida, tai pasidengia tobulai thumbup.gif Vaizdas naturalus gaunasi, isitrina pudra i oda puikiai ir taip pasidazius man idealiai laikosi visa diena. Bet manau jis toks, kad puikiai tiktu ir kremui su spalva ar skystai pudrai.
Atsakyti
Pradėjau truputi su akių makiažu žaisti ir supratau, kad su vienu šepetėliu šešėliams neišsiversiu doh.gif
Galvoju pirkti Ecotools šepetėlių rinkinį akių makiažui, tik ar vertas jis dėmesio?
Atsakyti
hei hei mergaites smile.gif

kuri rinkinuka rekomenduotumet is siu 2 dvieju? nesu makijazo manjake, nesidarau ipatingai precizisko make up., ir nesinori dideliu fiansu skirt sepeteliam butent biggrin.gif Geriau gerai kosmetikai nepagailiu.... Bet nu norisi jau pakeist turimus supirktus po viena i viena rinkinuka smile.gif Svarbiausia kad butu svelnus man wub.gif biggrin.gif

1 rinkinukas

2 rinkinukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizmaaa: 03 kovo 2015 - 19:25
QUOTE(charizmaaa @ 2015 03 03, 20:25)
hei hei mergaites smile.gif

kuri rinkinuka rekomenduotumet is siu 2 dvieju? nesu makijazo manjake, nesidarau ipatingai precizisko make up., ir nesinori dideliu fiansu skirt sepeteliam butent biggrin.gif Geriau gerai kosmetikai nepagailiu.... Bet nu norisi jau pakeist turimus supirktus po viena i viena rinkinuka smile.gif Svarbiausia kad butu svelnus man  wub.gif  biggrin.gif

1 rinkinukas

2 rinkinukas


aš irgi ne maniakė, šepetėlių turiu nedaug..
g.gif jei negailit gerai kosmetikai, negailėkit labai ir šepetėliams - iš patirties sakau, nebus vis tiek gero efekto..
Pažiūrėjau abi nuotraukas g.gif o gal dar jūsų senieji dar patarnautų, o jūs pataupytumėt..
pusės jų nenaudosit, nes ne maniakė lotuliukas.gif o kitą pusę per artimiausius mėnesius išmesit..

bet jei jau būtina pirkt - tai imčiau pirmąjį g.gif
Atsakyti
[quote=Amalija2,2015 02 22, 23:21]
Merginos, pasidalinkite savo nuomonėmis apie šiuos Real Techniques šepetėlius:
Stippling brush
Ir rinkinukas akių makiažui:

Stippling brush iskeiciau i buffing brush is Core rinkinio - daug svelnesnis ir geriau padengia pudra. Stippling nebent tiktu kokiems kreminiams skaistalams, jei megstate..
Akiu makiazo sepeteliai mano akims buvo per dideli kaip Mr. Blonde ir sake nebent paakiams pasitvarkyt drinks_cheers.gif Nepasilikau, geriau kitokiu paieskot, is turimu naudoju atskira - shading brush ir domed shadow brush is Travel essentials rinkinio. Sitie patinka 4u.gif

Pasidalinkite nuomone apie RT makiazo kempinele..smile.gif gal kas palygintu su beauty blenderiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ygle: 03 kovo 2015 - 22:22
As pries savate gavau Real Techniques sepetelius. Esu labai jais patenkinta. Uzsisakiau Core ir Starter rinkinukus,bei Face, Setting sepetelius ir kempinele. Patinka ,kad svelnus, nekrenta sereliai.
Atsakyti

Pasidalinkite nuomone apie RT makiazo kempinele..smile.gif gal kas palygintu su beauty blenderiu 4u.gif
[/quote]

Jei neturėčiau BB, tai RT irgi savo funkcija atlieka. RT gal kiek standesnis, ir pati struktūra korėtesnė.
Atsakyti
Gal kas bandėt Dior Backstage makiažo kempinėlę? Kaina panaši kaip BB. Aš jokios nesu turėjusi, tai nežinau pagal ką rinktis, kad būtų gera smile.gif
Atsakyti
Turiu ir Dior ir BB ciklameno spalvos.
Mieliau renkuosi BB.
Dior labai tanki, dėl to atrodo, kad kietesnė.
Bet gal čia tik man atrodo, gal Dior daugiau profesionalams?
BB irgi turi juodą, *pro variantą - gal ir tas "kietesnis"?
Atsakyti
labas, gal yra uzsisakinejusiu nesenei sigma beuty sepetukus, koks muito mokestis, ir parsiuntimo islaidos, jei perku daug maz uz 100eu? per kiek prekes atkeliauja?
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2015 03 05, 13:48)
labas, gal yra uzsisakinejusiu nesenei sigma beuty sepetukus, koks muito mokestis, ir parsiuntimo islaidos, jei perku daug maz uz 100eu? per kiek prekes atkeliauja?


Muito nebus, tik PVM. Siuntimo kaina turetum matyt savo krepselyje, tai prie bendros sumos, t.y. prekes + siuntimas, pridek 21% PVM ir dar lyg 7EUR mokestis uz to PVM paskaiciavima.
Atsakyti
Sveikos, o jeigu užsisakyčiau už 24.00$ šepetėlį iš sigmos, kaip tada tą kainą skaičiuot? Įeina pvm? 4u.gif
Atsakyti