Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Contessa @ 2015 12 14, 00:38)


Elf šepetėlis man pasirodė kiek per mažas ir per plokščias skaistalams, tuo tarpu RT skaistalų šepetėlis kiek per didelis (per aukštas).
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2015 12 14, 03:41)
QUOTE(Contessa @ 2015 12 14, 00:38)


Elf šepetėlis man pasirodė kiek per mažas ir per plokščias skaistalams, tuo tarpu RT skaistalų šepetėlis kiek per didelis (per aukštas).

ACIU. Jusu atsakymas patvirtino mano susidariusia nuomone is atsiliepimu po produktais 4u.gif
Atsakyti
e.l.f man patinka konturavimui, skaistalams tikrai per mazas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EWI: 15 gruodžio 2015 - 13:50
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 12 13, 20:21)
Aciu Cocaina smile.gif po kiekvieno naudojimo ja reikia plauti taip? Ir pries naudojima reikia suslapinti?


Aš Beauty Blender'į plaunu TIK prieš naudojimą smile.gif Kažkur užsieny taip ir skaičiau, kad plauti ne panaudojus, paskui šlapint prieš naudojimą, o tik vieną kartą prieš naudojant smile.gif

Plaunu su paprastu muilu ir galvoju verta įsigyti specialų ploviklį ar ne g.gif Kainuoja nemažai, bet kažin ar kokio gėrio jau ten jis labai priduotų smile.gif
Atsakyti
Pasiteirausiu tuo paciu ir sitoje temoje:
Paneles, ar kuri turit ir naudojat si rinkini? 4u.gif http://eu.iherb.com/...3-Brushes/63565
Pamaciau ir uzsikepiau, kaip as jo noriu, truks plys reikia dabar doh.gif Bet realiai gal nera jis toks geras...?
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2015 12 16, 15:29)
Aš Beauty Blender'į plaunu TIK prieš naudojimą smile.gif Kažkur užsieny taip ir skaičiau, kad plauti ne panaudojus, paskui šlapint prieš naudojimą, o tik vieną kartą prieš naudojant smile.gif

Plaunu su paprastu muilu ir galvoju verta įsigyti specialų ploviklį ar ne  g.gif Kainuoja nemažai, bet kažin ar kokio gėrio jau ten jis labai priduotų smile.gif

Aciu 4u.gif bet kaip ten reikia ji plauti kad gerai isplauti? plaunu su paprastu muilu, bet man niekaip neiissiplauna pudra, neina taip isplauti kad atrodytu kaip naujas, be jokio pudros potepio... Na ir siaip kolkas stebuklo nepastebejau, nors taip tikejausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 12 27, 11:41)
Aciu  4u.gif bet kaip ten reikia ji plauti kad gerai isplauti? plaunu su paprastu muilu, bet man niekaip neiissiplauna pudra, neina taip isplauti kad atrodytu kaip naujas, be jokio pudros potepio... Na ir siaip kolkas stebuklo nepastebejau, nors taip tikejausi  ax.gif


As irgi stebuklu nepastebejau drinks_cheers.gif netgi naudojant kai kuria pudra, nueina dryziais, ka sunku sukontroliuoti dirbtinej sviesoj, zodziu dazniau imuosi visgi sepetelio, nei sio blenderio biggrin.gif bet isplovimo metodas ir mane domina 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti kokį šepetėlį iš Sigmos naudojate mineralinei biriai pudrai? Mąstau apie F30. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2015 12 18, 18:59)
Pamaciau ir uzsikepiau, kaip as jo noriu, truks plys reikia dabar doh.gif  Bet realiai gal nera jis toks geras...?

Turiu krastinius sepetelius, pirkausi juos po viena. Prie konturavimui skirto sepetelio vis dar pratinuos, nes ir konturavimo dar tik mokausi. O ta kita naudoju dazniausiai hightlither'ui arba paakiams papudruoti. Siaip fainuciai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 01 06, 08:50)
Gal galit numesti nuorodą, jei yra, tų šepetėlių, kur Vilniuje prekiauja, galėsiu pasakyti kaip labiau apsimoka smile.gif

Beje, F80 aš taip pat esu labai patenkinta smile.gif

http://www.makemyday...ai-veidui-sigma
Atsakyti
Sveikos,
noriu eit mokintis visazo gudrybiu ir jau pradedant noriu turet savus sepetelius. Senas temas skaitineju po truputi,bet tiek daug info. Planavau pirktis rinkini, bet jau supratau, kad geriau susirinksiu pavieniui, nes ne visi reikalingi. Planuoju siustis, tad ieskau isanksto, o pati absoliuciai nieko apie juos neismanau, kas kam skirta ir pan.
Tad labai prasau, bruksteltkit reikalingiausiu teptuku pradedanciajai sarasa. Pirkciau zoeva, sigma, real techniques. Nenoriu pirktis is mokyklos pasiulytus vienos firmos
Ir is Hakuhodo kuris vienas ar du patys paciausi, kuriuos verta isigyti?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2016 01 14, 16:14)
Ir is Hakuhodo kuris vienas ar du patys paciausi, kuriuos verta isigyti?
as turiu du is Hakuhodo..pirkau kelionej, gailiuosi, kad pagailejau ir nepirkau daugiau - jie turi toki didziuli pasirinkima.. ax.gif kas man labai patinka - kad jie trumpais koteliais, tai galiu prikisus nosi prie pat veidrodzio dazytis smile.gif
Turiu J5529 - blendinimui. Smulkus ir preciziskas, svelnutis,..nebegaliu savo senuju Sigmu paimti i rankas, jie man per dideli ir per siurkstus pasidare! Kita pirkau pravedimui, J163HS smile.gif Sigma E65 salia jo dvigubai platesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 14 sausio 2016 - 23:04