Įkraunama...
Įkraunama...

Intuicija

QUOTE(Solemn still @ 2015 01 09, 09:22)
Riviera Maya-vienas iš intuicijos lavinimo būdų būtent ir yra meditacijos. Tas yra seniai žinoma, ir  aš prieš parašydama čia apie tsi jau buvau ne kartą skaičius ir girdėjus. Ir tai, kad ne kiekvienam šis būdas priimtinas
ir tinkamas. Galiausiai ir pačios meditacijos-nėra vienos kiekvienam.
Taip, kad aš neklystu, pati truputėlį pradžioje sakinio...visai skirtingi du dalykai-viena lavinimo būdai aplamai kokie yra ir kokie galimi, ir visai kitas dalykas-jų tinkamumas,čia labai individualu.Čia jau kiekvienam skirtingai. O kas liečia-prisimedituosi smile.gif tai -nerandu niekur kad būčiau užsiminus apie šio būdo taikymą sau g.gif

Tai vadinasi, pati ne nebandote, tik is knygu apie tai sakote?
Tai tas pats kas, kitas perskaitytu knyga ir ne nepabandes, parasytu knyga kaip visa tai veikia g.gif Pasitiketi kito parasymu, labiau nei sava patirtimi 4u.gif Tiek galima prirasyti is tuscio i tuscia ( ne i pilna), kad kas taip tiketu. Nors panasu, kad religines knygos butent taip ir parasytos, ir tiek daug tikinciu 4u.gif

QUOTE(Monteverte @ 2015 01 09, 11:23)
Viešpatie, tai jau ir meditacija blogai, kuri žinoma nuo senų senovės laikų?
Gal galite kokių įrodymų pateikti kaip ji neigiamai paveikė sveiko proto žmones, kurie medituoja dėl savęs, dėl nusiraminimo, įsiklausymo į save ar kt. gerų dalykų?

Tai zinoma nuo senoves, bet dabar tikrai daug daugiau medituojanciu, anksciau tai labiausiai buvo tarp vienuoliu, zyniu, o dabar tai paplite kaip pramoga, sporto saka( na nevisai teisingai vadinu) bet visai kita prasme ir reiksme automatiskai. Dabar skiriasi nuo to kas buvo seniai 4u.gif Gal tau dar vienas sapnu narpliojimo paaiskinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
meditacija yra minciu ir emociju nuraminimas, kad pamatyti pasauli aiskiau. viskas. taip, ji lavina intuicija, tiek pat ir sveika prota. vidines ramybes momentai dar niekam nepakenke. o jei medituosite pagal visokiu sarlatanu nurodymus, kurie patuys to zodzio reiksmes nesuprata, tada taip, galima ir nusimedituoti i pievas.; VAizgante turim kaip pavyzdi. ji niekada nesuprato, kas yra meditacija pati ta tikroji. ir isdarinejo visokias nesamones, sakydama, kad tai meditacija. vat rezultatus matom, kas dar ne visai su protu susipyke.
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 01 09, 15:57)
Tai vadinasi, pati ne nebandote, tik is knygu apie tai sakote?
Tai tas pats kas, kitas perskaitytu knyga ir ne nepabandes, parasytu knyga kaip visa tai veikia  g.gif Pasitiketi kito parasymu, labiau nei sava patirtimi  4u.gif  Tiek galima prirasyti is tuscio i tuscia ( ne i pilna), kad kas taip tiketu. Nors panasu, kad religines knygos butent taip ir parasytos, ir tiek daug tikinciu  4u.gif



Riviera Maya- esme tame, kad jus nelabai suprantate, kas yra meditacija, arba pas jus tiesiog kitas jos suvokimas-Amariliai "pataise" sia situacija.
Cia ne sportas, kad yra atskiri pratimai, pilvui, slaunims ir kuri darysim ten ir jausi rezultata iskart matoma, apciuopiama . “ meditacija yra minciu ir emociju nuraminimas”. Esme vidine ramybe – tada ir protas sveikesnis, ir sveikatos daugiau atsiranda, ir intuicija …
Del manes - tiksliau butu mokausi dar, bandau ir man gan sunkiai sekasi, manau kad dar iki meditacijos.. . dar daug darbo idet reikia, praktikos. Atlieku tik dvi meditacijas, kurias beje intuityviai… nors daug meistru, daug patarimu, ir meditaciju ne viena-bet buten intuityviai atsirinkau vos du zmones i kuriu seminarus, mokymus ejau ir dar nueinu, taip pat is tu mokymu atsirinkau, pajutau intuityviai ko man reik kas tinka.
Riviera Maya-mes visi pradedame mokytis is knygu, paskui vieni kitiems perduodame, atsiranda mokymai, praktiniai mokymai. Ir jeigu viska is visur imtume, visu klausytume, praleistume per save, savo patirti-tai pradetume kalbetis su dievu, ji matyti ir galiausiai atsidurtume… Tam ir reikia sveiko proto, intuicijos


Papildyta:
QUOTE(Amariliai @ 2015 01 09, 15:57)
meditacija yra minciu ir emociju nuraminimas, kad pamatyti pasauli aiskiau. viskas. taip, ji lavina intuicija, tiek pat ir sveika prota. vidines ramybes momentai dar niekam nepakenke. o jei medituosite pagal visokiu sarlatanu nurodymus, kurie patuys to zodzio reiksmes nesuprata, tada taip, galima ir nusimedituoti  i pievas.; VAizgante turim kaip pavyzdi. ji niekada nesuprato, kas yra meditacija pati ta tikroji. ir isdarinejo visokias nesamones, sakydama, kad tai meditacija. vat rezultatus matom, kas dar ne visai su protu susipyke.

drinks_cheers.gif
zinai, praeitame labai idomiame seminare-praktiniuose mokymuose moterims teko panasiu pamatyti-uzplauke si karta (gerai, kad nedaug), kurie laksto, blaskosi, iesko saves-visur kur tik imanoma, bando viska. Ir neranda saves ir neras… Ir su tokiais pabendravus, paklausius… atrodo, kad prisimedituosi… nes tas blaskymasis, pasimetimas prie gero nenuveda-tai kabliukas “sarlatanams”, “sektoms”.
Atsakyti
faktas. as turiu drauge, kuri pradejo vaiksciot i sashadza joga. na, kas zino ta dalyka, tai zino ir kas sukure ta metoda. as su ja buvau ten viena karta. jie kundalini pasikelineja dirbtiniu budu. aisku, as nieko nepasakiau tik labadiena, drauge irgi apie mane nieko, tai man ten paaiskino, kad zmogus nera vien fizinis kunas ir taip toliau. ok, supratau, sakau biggrin.gif na ir po visko manes klausia ka jauti. as pasakiau ka jauciu ir jie labai nustebo, sako kaip tau per viena vieninteli karta pavyko viskas, kai mes cia metu metais uzsiiminejam ir nieko biggrin.gif aha, sakau, tikrai keista, nekomentavcau daugiau ir daugiau ten nejau. nera poreikio. o mano drauge ta, ji negali dienos pradet kundalini nepasikelus, be to jin nicnieko negali daryti. isvis nieko. ir ten tas dalykas vadinamas meditacija. tai stai vat ir prasom. kaip galima iskraipyti tuos is Rytu atejusius dalykus iki negalejimo. ir uzkabint zmogu metais vaikscioti kazkur, sukeliant priklausomybe. Jau nekalbu apie meditacijas, kur visi mylisi vieni su kitais arba kratosi kaip katatonijos priepuoly. irgi meditacijomis vadina. diinaminemis ir visaip kaip. iki haliuniku zmones prieina. cia is nezinojimo tiesiog. o suzinot ner kas. nors dokumentikos pasiziuret, pilna youtube jos, apie tuos rytus ir taip toliau. ju ten tie mokymai. kaip mutuoja iki cia ateidami.
Atsakyti
Solemn Still, todel skliaustukuose ir parasiau , kad ne visai teisingai vadinu, paplitusi vos ne kaip sporto saka, pvz joga, 4u.gif Ir kad medituotoju vykusiu ar nevykusiu yra nemazai, visokiausiu 4u.gif
Vienus tai nuramina, hyper aktyvius zmones tai visai kitaip veikia, zmones kurie tiesiog mastytojai, vel kitaip. Ta pati parasyta knygose metodika neveikia netgi tos pacios seimos nariu vienodai mirksiukas.gif
Atsakyti
kliedesiai kazkokie
Atsakyti
O kaip jums toks reiškinys? Pasitaiko?

Prisimeni kokį seniai girdėtą žmogų, jis po kažkiek laiko paskambina.
Mažas vaikas turi daug žaislų, bet sistemingai juos laužo, išmėto kažkur dalis ir pan. Vis daperki naujų. Po to jis auga, ateina laikas, kai stabiliai teka dienos ir niekas nesulaužyta, nepamesta. Pagalvoji: matyt ilgai nebereiks nieko pirkti, nes visi žaislai tvarkingi. Bac, po kelių dienų kažkokį brangų žaislą sulaužo, reikia naujo į to vietą.
Eini pro kažkokią gražią vietą, kur tau patinka ir pagalvoji: čia aš tai jau niekada negyvensiu, ech... Įsikraustai ten po poros mėnesių smile.gif

Įdomūs reiškiniai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 10 sausio 2015 - 12:02
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 13:02)
O kaip jums toks reiškinys? Pasitaiko?

Prisimeni kokį seniai girdėtą žmogų, jis po kažkiek laiko paskambina.
Mažas vaikas turi daug žaislų, bet sistemingai juos laužo, išmėto kažkur dalis ir pan. Vis daperki naujų. Po to jis auga, ateina laikas, kai stabiliai teka dienos ir niekas nesulaužyta, nepamesta. Pagalvoji: matyt ilgai nebereiks nieko pirkti, nes visi žaislai tvarkingi. Bac, po kelių dienų kažkokį brangų žaislą sulaužo, reikia naujo į to vietą.
Eini pro kažkokią gražią vietą, kur tau patinka ir pagalvoji: čia aš tai jau niekada negyvensiu, ech... Įsikraustai ten po poros mėnesių smile.gif

Įdomūs reiškiniai ax.gif


Man su intuicija cia nieko bendro neturi. Cia mano nuomone -minties galia, noru realizacija
Atsakyti
Man ir dabar kokius gerus pora menesiu intuicija neduoda ramybes. Dauguma sako pamirsk, nustok galvojus, nesamones kazkokios ir tiek. O as jauciu, kaip bus ir taskas. Ir nepasiduodu kitu kalboms. Nezinau, gal cia is didelio noro, bet zinau, kad butent kai kas nutiks ateity, ko ir noriu. Ir atsiranda vis daugiau zenklu tai irodanciu. Ir stipriai tikiu, jog tie zenklai ir dar labiau sustipres. Daug kas sake, kad as tik naiviai tikiuosi... Bet bus matyt. As tiesiog jauciu tai.

Tik labai keista, kad i tolimesne (keliu menesiu) ateiti mane nuojauta kalbina. Taip dar nera buve anksciau. Viskas trukdavo trumpai, tai paciai dienai (kaip jau buvau pateikusi pora pavyzdziu). Gal tai kazkas daugiau nei intuicija? Gal man pabandyt atrast kazka savy? Bet kaip?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 10, 12:02)
O kaip jums toks reiškinys? Pasitaiko?

Prisimeni kokį seniai girdėtą žmogų, jis po kažkiek laiko paskambina.


manau cia jokiu stebuklu schmoll.gif op kiek kartu buna, kad galvoji apie ka, bet nepaskambina? Bet tada nesureiksmini, o va jei paskambina.... jau stebuklai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PikciurnaGabi @ 2015 01 10, 18:43)
Man ir dabar kokius gerus pora menesiu intuicija neduoda ramybes. Dauguma sako pamirsk, nustok galvojus, nesamones kazkokios ir tiek. O as jauciu, kaip bus ir taskas. Ir nepasiduodu kitu kalboms. Nezinau, gal cia is didelio noro, bet zinau, kad butent kai kas nutiks ateity, ko ir noriu. Ir atsiranda vis daugiau zenklu tai irodanciu. Ir stipriai tikiu, jog tie zenklai ir dar labiau sustipres. Daug kas sake, kad as tik naiviai tikiuosi... Bet bus matyt. As tiesiog jauciu tai.

Tik labai keista, kad i tolimesne (keliu menesiu) ateiti mane nuojauta kalbina. Taip dar nera buve anksciau. Viskas trukdavo trumpai, tai paciai dienai (kaip jau buvau pateikusi pora pavyzdziu). Gal tai kazkas daugiau nei intuicija? Gal man pabandyt atrast kazka savy? Bet kaip?


intuicija yra pasamones kalba, josios pasireiskimas. Rivjera ko tais savo pasamones baisiai bijo ir ja vadina kaliniu pedofilu darbu, nu ne mano reikalas, gal kokia trauma su tuo susijus vaikystej buvo.
bet. jeigu klausaisi savo pasamones, gali zinot, bus taip ar taip, arba aiskiai, labai aiskiaia zinoti, ka daryti galima, ko - ne. TUo paciu gali programuoti ir kurti savo gyvenima. Jeigu dirbi su pasamone samoningai, gyvenime vyksta pokyciai, kuriu proto ribose tiesiog nesitikejai, na, mazdaug "kaip taip gali but, nesutinku, keista ir t.t.". Betgi pasamoneje nuseda viskas, tiek tas, ka mes samoningai suvokiam, tiek tas, ka pastebim ir negalvojam apie tai, nuseda, tiek dalykai, kuriuos suzinom ir nekreipiam demesio. Intuicija juos pakelia virsun. PAsakojau, ane? kaip praeidama pro sali supratau ka zmogui skauda. nepasijutau aiskiarege anei ekstrasense, tiesiog mano pasamone atpazino kazka, ar tai poza, ar tai judesi kazkoki toki, ar tai emocine bukle tuo momentu, as neprasoviau, nes patikrinau. pati seniai esu turejusi butent ta pati skausma ten pat. Apie kuri negalvojau gi metais is metu. Va cia islindo pasamones, kuri prisimena viska, darbas. Gali vadinti intuicija. O cia kai prasidejau su Taro, tai pastoviai, kasdien ta sritis kazkiek laiko pajungta, sistemingai. Ot pareina man visokie prisiminimai, kurie kada tai buvo blokuoti. Pati pasamone nusprendzia, kada ka prisiminti. Is praeities. KaS buvo svarbu, bet isstumta. Geras dalykas. Idomu gyventi. Neaikau to jokia mistika. Absoliuciai. Samoningas protas kiek procentu smegenu isnaudoja? kas nezino - google atsakymas. Pasamone ir intuicija aktyvuoja daugiau tu procentu, dar gal pora. Ir jokio stebuklo.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 01 11, 17:57)
intuicija yra pasamones kalba, josios pasireiskimas. Rivjera ko tais savo pasamones baisiai bijo ir ja vadina kaliniu pedofilu darbu, nu ne mano reikalas, gal kokia trauma su tuo susijus vaikystej buvo.
bet. jeigu klausaisi savo pasamones, gali zinot, bus taip ar taip, arba aiskiai, labai aiskiaia zinoti, ka daryti galima, ko - ne. TUo paciu gali programuoti ir kurti savo gyvenima. Jeigu dirbi su pasamone samoningai, gyvenime vyksta pokyciai, kuriu proto ribose tiesiog nesitikejai, na, mazdaug "kaip taip gali but, nesutinku, keista ir t.t.". Betgi pasamoneje nuseda viskas, tiek tas, ka mes samoningai suvokiam, tiek tas, ka pastebim ir negalvojam apie tai, nuseda, tiek dalykai, kuriuos suzinom ir nekreipiam demesio. Intuicija juos pakelia virsun. PAsakojau, ane? kaip praeidama pro sali supratau ka zmogui skauda. nepasijutau aiskiarege anei ekstrasense, tiesiog mano pasamone atpazino kazka, ar tai poza, ar tai judesi kazkoki toki, ar tai emocine bukle tuo momentu, as neprasoviau, nes patikrinau. pati seniai esu turejusi butent ta pati skausma ten pat.  Apie kuri negalvojau gi metais is metu. Va cia islindo pasamones, kuri prisimena viska, darbas. Gali vadinti intuicija. O cia kai prasidejau su Taro, tai pastoviai, kasdien ta sritis kazkiek laiko pajungta, sistemingai. Ot pareina man visokie prisiminimai, kurie kada tai buvo blokuoti. Pati pasamone nusprendzia, kada ka prisiminti. Is praeities. KaS buvo svarbu, bet isstumta. Geras dalykas. Idomu gyventi. Neaikau to jokia mistika. Absoliuciai. Samoningas protas kiek procentu smegenu isnaudoja? kas nezino - google atsakymas. Pasamone ir intuicija aktyvuoja daugiau tu procentu, dar gal pora. Ir jokio stebuklo.


Po šių jūsų žodžių pasijaučiau protingesnė biggrin.gif Kokiais dviem procentais.
Va šiandien vėl buvo. Nu toks atrodo paprastas dalykas: rankų kremas. Galvojau pirkt droge, ar maximoj gal rasiu akcijinių. Bet kažkaip galvoju neeeee, imsiu droge, taip reikia. Ir akurat, droge žymiai pigiau nusipirkau! Ir patenkinta sėdžiu, skaniai kvepiančiom rankom, ir minkštutėm biggrin.gif
Atsakyti