Įkraunama...
Įkraunama...

Intuicija

QUOTE(PikciurnaGabi @ 2015 01 11, 21:30)
Po šių jūsų žodžių pasijaučiau protingesnė biggrin.gif Kokiais dviem procentais.
Va šiandien vėl buvo. Nu toks atrodo paprastas dalykas: rankų kremas. Galvojau pirkt droge, ar maximoj gal rasiu akcijinių. Bet kažkaip galvoju neeeee, imsiu droge, taip reikia. Ir akurat, droge žymiai pigiau nusipirkau! Ir patenkinta sėdžiu, skaniai kvepiančiom rankom, ir minkštutėm biggrin.gif



nu pas mane tai globalesni klausimai. pvz prasidet su situo zmogum ar ne. jeigu nepaklausau intuicijos, o imu tik prota, nu tai paskui ir gaunu atgal kas priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 01 09, 04:18)
4u.gif Nustebinsiu  mirksiukas.gif Tavo vaikelis tave labai sekmingai pasirinko  4u.gif , o  tu tam sekmingai pritarei, nera logikos, bet yra kaip yra  4u.gif Dziaukis tuo, turesi kuo didziuotis  thumbup.gif Koks gali buti didesnis dziaugsmas  4u.gif
Mane pasirinko is antro karto, abu kartus ir maciau ir zinojau, ir didziuojuosi  4u.gif Beje, jie stipresni ir geresni uz mus . Jauciau netgi kai pastojau, maciau ka turesiu ,kaip atrodys, deja to irodymui nufotkinti negalejau  biggrin.gif  ( dzin visu isvedziojimai ar metomi akmenys )
friends.gif  tease.gif  bigsmile.gif  sokiai.gif  hihihi.gif



Dėkui už gražius žodžius! 4u.gif bigsmile.gif Iki šiol tokių neteko girdėti. blush2.gif
Nufotkinti irgi negalėjau, bet užtad susirašiau ant lapo, ką jaučiu. Daug kas buvo teisybė. Kai ką prašoviau dėl patirties toje srityje stokos (pvz. vaiko svoris), kai ką dėl savo pačios užsispyreliško noro (pvz. gimimo datą). Bet tie prašovimai nedideli. Bet MB užteko ir to. biggrin.gif

Dar turiu nuojautų dėl būsimų atžalėlių. Labai laukiu, noriu. O ar tai - intuicija, ar šiaip didelis noras, parodys ateitis.

Beje, dar vienas pusės metų senumo pvz. Pirmą kartą man tai nutiko. Mano a.a. močiutė buvo labai labai pamaldi. Ir jai mirus jaučiau kažkokį neapsakomą jausmą. Jaučiau, kad su mumis liko tik kūnas, o jos jauna jauna ir labai šviesi siela iškeliavo į dangų. Ir pirmą kartą jaučiau, kad tas mūsų įsivaizduojamas dangus yra kažkur ne aukštai, o čia pat, tik kitoje materijoje ar kaip tą pavadinti. Tiesiog jutau, kad tai tikrai egzistuoja. Bet mačiau tik jos "kelią" iki ten. O kas jau anapus - nebežinau. Kažkas šviesaus.
Pačiai net keista. Kiti pirštu pasukiotu ties smilkiniu. Bet buvo toks tikrumo jausmas. Sesuo irgi kažką panašaus jautė.
Tai kas čia per jausmas buvo? Nemanau, kad intuicija. Tai, kaip suprantu intuiciją, neblogai Amariliai aprašė.

Beje, aš buitiniais klausimais irgi pradėjau daryti kaip PikciurnaGabi. Jei yra du pasirinkimai ir kažkuris man kažkuo nelabai, tai ir nesirenku jo. Nors ir atrodo, kad logiškesnis būtų. Ir geras pasirinkimas būna. O jei ir nežinau, ar tikrai geresnis, tai vistiek ramiau gyventi, kai niekas viduje nesipriešina. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 01 12, 11:56)
jeigu nepaklausau intuicijos, o imu tik prota, nu tai paskui ir gaunu atgal kas priklauso.

man taip pat. kol klausau intuicijos, darau viska spontaniskai viskas gerai. kai tik pristabdai, pasijungia protas, logika-gaunasi chaosas, tada nugali protas ir ...
taip daznai buna, kai atsiranda intuicija su neigiamais pojuciais-geriau nereik, nedaryk, geriau nereik -gaunasi chaosas, galvoji ar cia intuicija ar cia kazkokios baimes lenda is pasamones visai nesusijusios su intuicija, tuomet protas pasjungia, logika...
Atsakyti
Por-For 4u.gif 4u.gif Taip ir yra mirksiukas.gif Gal kada netgi pamatysi 4u.gif Su intuicijos pagalba 4u.gif
Gal netgi ir nufotkinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 01 12, 20:09)
Por-For  4u.gif  4u.gif  Taip ir yra  mirksiukas.gif Gal kada netgi pamatysi  4u.gif Su intuicijos pagalba  4u.gif
Gal netgi ir nufotkinsi  mirksiukas.gif


Jei Jūs apie tą anapusinį pasaulį, tai tiek to. blush2.gif Nesiveržiu aš ten. Žinau, kad yra, žinau, kad vieną dieną ten keliausiu. Ir to žinojimo, kol kas, pakanka. Jaučiu, kad man ten landžioti ir nereikia. rolleyes.gif
Va, o ant debesėlių sėdintys ir savo eilės laukiantys mažiukai - daug įdomiau. bigsmile.gif Nežinau, ar aš pati vaikus prisikviečiu, ar jie patys renkasi ir aš tiesiog nujaučiu. Bet jau tikiu ta teorija, kad vaiko siela kelis metus būna šalia būsimų tėvelių. Apie savo mažylį kokius 2 metus tai tikrai pagalvodavau. Bet tai laikiau tik mintimis. Ir tik pastojusi pradėjau ir jausti taip, kaip ir savo plaukus jauti. Žinai, kad yra, kokie yra ir taškas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(por-for @ 2015 01 12, 23:06)
Jei Jūs apie tą anapusinį pasaulį, tai tiek to.  blush2.gif  Nesiveržiu aš ten. Žinau, kad yra, žinau, kad vieną dieną ten keliausiu. Ir to žinojimo, kol kas, pakanka. Jaučiu, kad man ten landžioti ir nereikia.  rolleyes.gif
Va, o ant debesėlių sėdintys ir savo eilės laukiantys mažiukai - daug įdomiau.  bigsmile.gif Nežinau, ar aš pati vaikus prisikviečiu, ar jie patys renkasi ir aš tiesiog nujaučiu. Bet jau tikiu ta teorija, kad vaiko siela kelis metus būna šalia būsimų tėvelių. Apie savo mažylį kokius 2 metus tai tikrai pagalvodavau. Bet tai laikiau tik mintimis. Ir tik pastojusi pradėjau ir jausti taip, kaip ir savo plaukus jauti. Žinai, kad yra, kokie yra ir taškas.  biggrin.gif

Nereikia niekur landzioti , jie patys kartais pasirodo mirksiukas.gif Labai ryskiai 4u.gif Nesapnuojant 4u.gif
Atsakyti
Bet koks geras dalykas ta intuicija! Žinom, ką daryt ir ko ne. Kur bus gerai, o kur blogai. Ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(PikciurnaGabi @ 2015 01 13, 11:06)
Bet koks geras dalykas ta intuicija! Žinom, ką daryt ir ko ne. Kur bus gerai, o kur blogai. Ir t.t.

Gerai, bet vistiek atsitinka, kas turi atsitikti 4u.gif Zinai, kad atsitiks kazkas blogo, o pakeisti negali. kai kurie bando, o atsitinka dar blogiau.....
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 01 13, 15:45)
Gerai, bet vistiek atsitinka, kas turi atsitikti  4u.gif Zinai, kad atsitiks kazkas blogo, o pakeisti negali. kai kurie bando, o atsitinka dar blogiau.....

Pavyzdžiui? g.gif Vėl fantazuojate, kad pajautus, kad geriau nelipti į tą lėktuvą ir neskristi, vistiek nudauš traukinys koks, ania? doh.gif biggrin.gif
Apmažinkite žiūrimų filmų skaičių, akivaizdžiai kenkia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 13, 16:11)
Pavyzdžiui? g.gif Vėl fantazuojate, kad pajautus, kad geriau nelipti į tą lėktuvą ir neskristi, vistiek nudauš traukinys koks, ania? doh.gif  biggrin.gif
Apmažinkite žiūrimų filmų skaičių, akivaizdžiai kenkia ax.gif


Aš galvoju, kad gal ką kitko turėjo omeny biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 13, 16:11)
Pavyzdžiui? g.gif Vėl fantazuojate, kad pajautus, kad geriau nelipti į tą lėktuvą ir neskristi, vistiek nudauš traukinys koks, ania? doh.gif  biggrin.gif
Apmažinkite žiūrimų filmų skaičių, akivaizdžiai kenkia ax.gif

Jus labai ta pavyzdi megstate, tai atsakysiu i ta pavyzdi 4u.gif Jei tam zmogui nelemta i ta traukini ar lektuva papulti, tai jis ten ir nepapuls 4u.gif

As omenyje turejau visai kitokius blogus dalykus, paprastesnius: pvz.: zmogus padare kazka blogo zmogui, palinkejo kazka blogo, pasake kazka blogo, uzgavo, neatsiprase...tam sugris su kaupu, o mes kazkaip ta jauciame, kai kas bando pateisinti blogi, prigalvojant ivairiu pateisinimu...Bet Dievas nubaudzia blogi su kaupu...Todel geriau nedaryti nieko blogo, nelinketi niekam blogo, nesielgti blogai 4u.gif As dazniausiai atleidziu savo kaltininkams, bet juos vistiek nubaudzia ( zinau kad ne as baudziu)

Lektuvu atvejis visai mano neminimas siame variante mirksiukas.gif
As tokiais narpliojimais nesidomiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riviera Maya: 13 sausio 2015 - 20:57
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 01 13, 20:52)
Jus labai ta pavyzdi megstate, tai atsakysiu i ta pavyzdi  4u.gif Jei tam zmogui nelemta i ta traukini ar lektuva papulti, tai jis ten ir nepapuls  4u.gif

As omenyje turejau visai kitokius blogus dalykus, paprastesnius: pvz.: zmogus padare kazka blogo zmogui, palinkejo kazka blogo, pasake kazka blogo, uzgavo, neatsiprase...tam sugris su kaupu, o mes kazkaip ta jauciame, kai kas bando pateisinti blogi, prigalvojant ivairiu pateisinimu...Bet Dievas nubaudzia blogi su kaupu...Todel geriau nedaryti nieko blogo, nelinketi niekam blogo, nesielgti blogai  4u.gif As dazniausiai atleidziu savo kaltininkams, bet juos vistiek nubaudzia ( zinau kad ne as baudziu)

Lektuvu atvejis visai mano neminimas siame variante  mirksiukas.gif
As tokiais narpliojimais nesidomiu  4u.gif

Todėl, kad paprastas ir skambus pavyzdys smile.gif
Taip, bet ta nelemtis skirtingai pasireiškia: vieni pavėluoja, kiti suserga, kitiems dar kas nutinka, o kai kurie - susapnuoja itin blogą sapną ir išsigąsta. Sustoja, pamąsto, paanalizuoja ir patys nusprendžia nelipti į tą lėktuvą. Suprantate?

Kaltininkus turime teisę bausti ir mes, proporcingai, žinoma, pagal kaltę. Palikus "dievui" gli pasigailėti po to, kai kaltininkas triumfuos ir iškėlęs galvą gyvens. Už save reikia kovoti legaliais visuomenėje būdais, o ne dievo laukti ax.gif
Atsakyti