Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2014

Sveikos, as tai jau nebezinau ka ir duoti Oskarui valgyt, jis visko nori, misinio negeria, maitinu tik nakti paryciais karteli.. tai vos ne saltibarscius su kotletu maitint, zinoma jis su dziaugsmu valgytu biggrin.gif tai valgo visas imanomas koses, varskyte, jogurta, pomidora su grietine, nuo sumustinio surio issireikalauja... as suprantu kad dar mazas ir t.t.. bet man aplamai stebuklas kad vaikas valgo, nes pirmagimi reikejo i sofos kampa prispaudus ir galva laikant kose kist doh.gif
Ka gi per menesi darbo praktiskai jau grizau i priesnestumini svori, jei tokiais tempais gal ir priesvestuvini pasieksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
aš irgi daug ką nuo bendro stalo jau duodu - žuvį, mėsą, garnyrą, daržoves virtas ir šviežias, braškes, duoniukai visokiausi, duona, obuoliai... tik pieno produktų dar neįvedus. pietums dar išverdu jai atskirai daržovienės, nes dantų dar neturi. o pusryčiai ir vakarienė kž daugmaž su mumis pavalgo. valgo gerai, noriai, net dreba, jei brolis ką turi, o ji - ne:) tik jos svoriui tai įtakos neturi praktiškai jokios biggrin.gif

dantų neturi, tai valymo irgi ne. jo, yra spec šepetukai ant piršto užmaunami pirmiems dantukams. kai sūnus jau daugiau turėjo, nuo kokių 1,5m pradėjom su Weledos pasta, beflore, mažiukams skirta valyti.

Atsakyti
Mum jau lenda 9-10 dantukai smile.gif tai turim sepeteli vaikiska tai bandau pavalyti, bet pradeda griauzt smile.gif) pusryciams verdu vaisiu tyreles, per piet darzoves summesyte, ir valgom duoniukus , baronkas, obuolius agurka kramsnoja,bet vakare pradejo darytia labai nerami ir galvoju kad valgyt nori ji bet nelabai ka sumastydavau smile.gif
Atsakyti
Valgom viską kartu iš vienos lėkštės, viršuj ir apačioj po 4 kandžius, tai atsikanda jau visko, tik su kramtymu problema smile.gif pusryčiam grūdinė, pietum daržovės ir 3-4 kartus per savaitę su mėsa, o vakarienei kas papuola arba ką ant žemės randa lotuliukas.gif plius MP pilnu tempu kas 3-4val (ir naktį). Svoris auga minimaliai smile.gif na bet ji labai judri pas mus smile.gif
Dantukus valom kiekvieną vakarą kartu - mama su savo, vaikas su savo biggrin.gif bet nauda iš to tik edukacinė, nes po to gauna (.) tai vistiek nebūna švarūs dantys per naktį. Taip vat gyvenam.
Užsiknisau virt, trint, blenderiuot, plaut - užsipirkau užpilamų košių, nesikuklinu duot vakarykštį maistą, arba iš savo lėkštės sumest į dubenėlį ko nors, pertrint ir maitint, nežiūrint į tai, kad mano maistas būna paprieskoniuotas. Ypač pamėgau receptą - samtis mano sriubos (bet kokia, ką tuo metu viriau), sublenderiuoju ir viskas, valgo. Iš kitos pusės pastebėjau kad ir mes sveikiau maitinamės: žyyymiai daugiau daržovių, rečiau kepam, dažniau verdu ar troškinu, mažiau druskos, cukraus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2015 06 15, 22:44)
Iš kitos pusės pastebėjau kad ir mes sveikiau maitinamės: žyyymiai daugiau daržovių, rečiau kepam, dažniau verdu ar troškinu, mažiau druskos, cukraus.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Va va, aš irgi sakiau - reikia sutvarkyt savo mitybą, ir tada nebus jokių problemų dėl vaiko maisto smile.gif

Nors mano mažės mitybos paprastumą jau anksčiau aprašiau, bet dabar Tavo postą paskaičius pagalvojau, kadgi su sriuba tai turėtų būti viskas paprasta... dar nedaviau ,bet juk esmė - mėsos sultinys (ką ji juk ir šiaip valgo) ir daržovės.. manau, metas ir man samtį į jos dubenėlį pilt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xadira: 17 birželio 2015 - 11:46
Na čia viskas iš tingumo smile.gif geriau pagalvojus, visi geriausi išradimai atsirado iš tingumo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, o sodra ismokejo jum si menesi ka nors? man turejo buti paskutine ismoka nes jau dirbu menesi, bet nieko nera...
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2015 06 22, 13:46)
Sveikos, o sodra ismokejo jum si menesi ka nors? man turejo buti paskutine ismoka nes jau dirbu menesi, bet nieko nera...

Gal veluoja del to, kad dirbi.. pasiskambink i Sodra, bus aisku smile.gif
Man jau pravesta

Primink, nuo kada dirbi?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xadira: 23 birželio 2015 - 16:41
Tikriausiai jau oficialiai galim teigti, kad ši temutė mirė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, Esu Laura, Turiu suneli Ajuka, kuris gime rugsejo 26 d smile.gif tikiuosi priimsit i draugija smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraduovis @ 2015 07 27, 17:16)
Sveikos, Esu Laura, Turiu suneli Ajuka, kuris gime rugsejo 26 d smile.gif tikiuosi priimsit i draugija smile.gif 4u.gif

Labas, kaip matai cia bendravimas beveik nevyksta , dauguma persikele facebook. Jei nori prisijungti i sia rugsejinuku grupe rasyk SM narei Salt
Atsakyti
Aha, mirtis konstatuota biggrin.gif
Atsakyti