Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2014

QUOTE(Padangele @ 2015 05 11, 14:18)
 Kas per asmenybės, atrodo kad jiem viskas galima ir dar vaikus laukiniais augina... ir kaip tokius mokyklose į suolą pasodint, kuriems viskas "dzin".


Paskui tokie atveda vaikus i mokykla pas socialine ir sako: darykit ka norit, manes neklauso doh.gif

Mano vaikis jau dabar zino "negalima"-atsisuka, pasiziuri ir verkti pradeda, bet vis tiek daro savo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A2te @ 2015 05 12, 08:05)
Paskui tokie atveda vaikus i mokykla pas socialine ir sako: darykit ka norit, manes neklauso  doh.gif

Mano vaikis jau dabar zino "negalima"-atsisuka, pasiziuri ir verkti pradeda, bet vis tiek daro savo  lotuliukas.gif


musu mazius dar eibiu nekrecia, bet va didysis tai buna prisigalvoja, bet daznai pasiklausia "ar galima", nors isgirdes neigiama atsakyma pradeda zliumbti bet vis tiek klauso... kol kas smile.gif
Atsakyti
Sakyčiau, kad auklėsiu, kaip išeis, nes niekada negali žinoti smile.gif Dabar atrodo vienaip, paskui gali atsitikti kitaip...

Mano nauja "bėda" - prispratinau ant rankų doh.gif doh.gif doh.gif Ką daryyyyyt, rėkia vos tik padėta, žaist turi man ant kelienių sėdėdama, valgyt irgi... košmaras, kaip čia taip nepastebėjau, kad jį jau įpranta būti "rankinuku" g.gif gal ne tiek rankinuku, kiek mamyčiuku, nes jei esu kambary, tai ok, bet tik išeinu ir dūdos visu garsu. Čia irgi prisiskaičius teorijų "jei verkia, tai reikia paimt, gi jie mažiukai, reikia mamos" lotuliukas.gif Nu tai dabar stengiuosi atstumo prisilaikyt, bet kaip išlaviruot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2015 05 14, 13:41)
Mano nauja "bėda" - prispratinau ant rankų  doh.gif  doh.gif  doh.gif Ką daryyyyyt, rėkia vos tik padėta, žaist turi man ant kelienių sėdėdama, valgyt irgi... košmaras, kaip čia taip nepastebėjau, kad jį jau įpranta būti "rankinuku" g.gif gal ne tiek rankinuku, kiek mamyčiuku, nes jei esu kambary, tai ok, bet tik išeinu ir dūdos visu garsu. Čia irgi prisiskaičius teorijų "jei verkia, tai reikia paimt, gi jie mažiukai, reikia mamos"  lotuliukas.gif Nu tai dabar stengiuosi atstumo prisilaikyt, bet kaip išlaviruot  biggrin.gif

Kiek teko domėtis, tai dabar natūralu - mūsiškiai tokio amžiaus, kai itin reik mamos šalia. Kaip tik apie 8 mėn jiems pasidaro baisu, kai mama išeina į kitą kambarį, nes atrodo, kad dingsta suvisam. Baisu likt su kažkuo kitu, baisu svetimų žmonių.. Auga, kinta jų elgesys. Ir tai tikrai nereiškia rankinuko - viskas taip, kaip ir turi būti! smile.gif

Kaip aš auginsiu - nežinau dar. Manau, kad žodį NE tikrai žinos, o ką kurioj situacijoj leisiu/drausiu, nežinau.. atrodo vienaip, o turbūt augant vaikui viskas keičiasi g.gif na, bet turėklais palei skardį, man matant, tikrai nesikarstys biggrin.gif
Atsakyti
O man paskutinės dienelės su Oskaru namie... Nuo pirmadienio į darbelį, buvau nuėjusi į darbą dokumentų susitvarkyt, tai atrodo kaip po komos kad bučiau atsibudus, nei kabineto signalizacijos kodo nebeprisimenu, tik zinau kurios durys nes dar pavadė mano tebekabo doh.gif Tai kelias savaites stresuosiu kol įsivažiuosiu, aišku dirbsiu tik po pusę dienos pradžioj, bet vis tiek neramu kaip čia seksis su viskuom tvarkytis.
Atsakyti
As irgi manau, kad dabar tiesiog toks laikas, kai maziams labai reikia mamos. Pas mus panasiai - reikia manes baisiausiai, net tetis, kuris visasa budavo didziausias draugas, netinka. Nezinau ar gerai darau, bet, kai jau zirzia as paimu ji ant ranku, nuraminu, pakalbinu ir padedu zaisti. Kuriam laikui veikia, paskui vel atsliauzia ir prasosi paimamas.

QUOTE(Padangele @ 2015 05 14, 17:32)
O man paskutinės dienelės su Oskaru namie... Nuo pirmadienio į darbelį, buvau nuėjusi į darbą dokumentų susitvarkyt, tai atrodo kaip po komos kad bučiau atsibudus, nei kabineto signalizacijos kodo nebeprisimenu, tik zinau kurios durys nes dar pavadė mano tebekabo  doh.gif  Tai kelias savaites stresuosiu kol įsivažiuosiu, aišku dirbsiu tik po pusę dienos pradžioj, bet vis tiek neramu kaip čia seksis su viskuom tvarkytis.


Laikykis, jauciu sunku bus susikaupti ties darbu palikus maziu namie. Net pagalvot bijau apie darba dar
Atsakyti
Pas mus tas pats del mamos ir rankų. Normalu apie sita amžių, cia vadinama prieraisumo krize - bijo svetimu, mano, kad mama dingo, reik mamos... Praeis tada, kai jau galvosit, kad daugiau taip nebegalit:D) kol kas yra poreikis - reikia tenkinti:) veliau pasiilgsit:)
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2015 05 14, 22:05)
Pas mus tas pats del mamos ir rankų. Normalu apie sita amžių, cia vadinama prieraisumo krize - bijo svetimu, mano, kad mama dingo, reik mamos... Praeis tada, kai jau galvosit, kad daugiau taip nebegalit:D) kol kas yra poreikis - reikia tenkinti:) veliau pasiilgsit:)

Sveikos pas mus lygiai tas pats 4u.gif
Atsakyti
Oskarui vaikštynę ištraukiau, oj kaip įdomu. Pats nuvažiuoja į kitą kambarį ir krapšo ką nors kokiam kampe, nei mamos nereikia nieko, o va kai mama šiaip iš vaizdo dingsta tai jau tragedija biggrin.gif
Atsakyti
Butke, kaip tavo Justukas? Pasveiko jau?
Atsakyti
QUOTE(A2te @ 2015 05 15, 17:16)
Butke, kaip tavo Justukas? Pasveiko jau?

Pasveiko 4u.gif tik sloga dar liko tai nežinau ar čia alerginė nes viskas aplinkui žydi ar nuo dantų g.gif tikiuos kad nealerginė nes pati ją turiu tai nieko gero
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo butke: 15 gegužės 2015 - 20:39
O jūs matot kaip čia... smile.gif Kažkaip net geriau pasijaučiau, kad čia visiems taip būna, dar reiškia turiu vilties. Ir laukiu kol praeia šitas, nors gerumo ir meilumo akimirkom, tai taaaaaaip myliu, kad nenoriu paleist, net jei pati kur nors nori šliaužt lotuliukas.gif wub.gif Tiesą sakot, džiaugtis reikia, kol dar nuo mamos priklausomi, nes kai užaugs jau nebeatšliauš rankytes tiesdami. Maži vaikai - maži vargai, dideli vaikai - dideli vargai smile.gif
Atsakyti