Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2014

QUOTE(Padangele @ 2015 01 08, 02:06)
na man gyvai ta kedute siaubuniskai atrode..  nei 2 nei 10.. mes tokia pirkom http://www.e-vaikas....otal-black.html


Kokia faina! As kaip tik galvojau, kad Maxi cosi ne labai iki 9 kg tilps. Na, pagyvensim, pamatysim.

Ar galvojate nuo 4 men. jau primaitinti lelius? Maniske kad ir priaugs normaliai, zinau, kad gydytoja siulys jau duoti darzovieniu, nes darzoves sensta ir mazeja jose naudingu medziagu. As kazkaip dar neapsisprendusi. Dabar kartais kepto obuolio del viduriu duodu, tai labai sunkiai jai sekasi ryti dar, nors nori laaabai, kol prigrandau dar, rekti net ima smile.gif Ir kai mes valgom labai stebi, toks vaizdas, kad ir ji nori:) As kaip ir patingeciau dar pora menesiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pavasarė*: 08 sausio 2015 - 13:58
QUOTE(Simonaa19 @ 2015 01 08, 12:09)
Mamytes, jau planuojam pirmas atistogas, norejau paklaust ar yra kokios sauskelnes maudynem skirtos,ir kur jungalima isigyt nes niekur nesu macius:(


Kazkokios yra neperslampancios, bet kur isigyt nzn, pagooglint reiktu, g.gif

QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 08, 14:55)
Ar galvojate nuo 4 men. jau primaitinti lelius? Maniske kad ir priaugs normaliai, zinau, kad gydytoja siulys jau duoti darzovieniu, nes darzoves sensta ir mazeja jose naudingu medziagu. As kazkaip dar neapsisprendusi.  Dabar kartais kepto obuolio del viduriu duodu, tai labai sunkiai jai sekasi ryti dar, nors nori laaabai, kol prigrandau dar, rekti net ima smile.gif Ir kai mes valgom labai stebi, toks vaizdas, kad ir ji nori:) As kaip ir patingeciau dar pora menesiu  blush2.gif

negalvoju nieko primaitint, gerai auga, uztenka ir pienuko, ankstoka dar...
Atsakyti
Sveikos. Necituosiu, nes labai jau daug laiko užima parašyti komentarą.

Dėl įsiverkimo. Būna taip, kad įsiklykia ir sunku būna nuraminti. Bet kažkaip vis atspėju (jaučia širdis matyt) kas yra negerai, ir šiaip ne taip nusiramina. Dažniausiai tai būna kai nueinam kur nors pas senelius ar į svečius - matyt jau labiau į aplinką reaguoja ir baidosi žmonių dėmesio ir svetimų vietų. Nes dabar tai mama - Dievas, o visi kiti priešai smile.gif

Toumei labai labai be galo gaila skaityti tavo tokias mintis ir tokį tavo sprendimą. verysad.gif Tikrai nesmerkiu, tik aš esu labai UŽ žindymą, pati pirmą mėnesį kryžiaus kelius perėjau tam kad maitinčiau. Na bet tavo pasirinkimas.

Eurų keitimo kortelę ir aš turiu ir naudoju thumbup.gif

Artėja ir maniškei 4mėn, jau tokia didelė... dar noriu kad pabūtų mažiukė biggrin.gif dabar labai smagus laikas, verkia mažai, retai ką skauda, pavalgo greitai. Didžiąją laiko dalį krykštauja, žaidžiam smile.gif jau po truputį galima patrint, pavartyt, paminkyt - o jai tik džiaugsmas smile.gif tikrai kad akimirka žavinga... O košių neplanuoju duoti tikrai iki 6 mėn, mėgausiuos kūdikyste smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(Toumei @ 2015 01 07, 13:13)
Nu va jau paėmė buteliuką, avent kažkaip žiūriu labiausiai patinka, nes dar bandėm ir Dr. Brown duoti, NUK, prieš tai anksčiau TT. Dabar kitas klausimas, kaip nutraukti maitinimą krūtimi? Tik nepradėkit prašau smerkti ir t.t., aš noriu pereiti prie mišinuko dėl tam tikrų priežasčių, kad pažiūrėti ar gerėja situacija, jeigu nesikeis, tai bent jau išlošiu ant to, kad galėsiu gyvent normaliai ir nebebadmiriaujant... Krūtys pilnos labai, gal man jas šaldyti, nutraukti po kažkiek, kai labai verš?
Kvaila būtų smerkt, jei taip jauti, reiškia taip ir reikia mirksiukas.gif
Buvau giežtai nusiteikus augint vaiką be soskės, bet neatlaikiau nė savaitės doh.gif Nors ir maitinu pati, kartais, kaip vyras sako, palepinu lelką ir mišinuku ir nematau tame nieko blogo, laimingas vaikas - laiminga mama mirksiukas.gif
Beje su tiūtėm man pasisekė - nusipirkau vieną vienintelę TT nuo 0 iki 3mėn. ir truputį ją paspjaudžius čiunkia iki šiol. O va bandžiau nemokamai gautąją MAM duot, tai žiaukčioja, didoka ji mirksiukas.gif
Saviškės primaitint dar negalvoju, davėm lyžtelt ir varškytės ir banano ir dešrytės, saldainio blush2.gif Jogurto po pora šaukštelių duodam - ryja su dideliu džiaugsmu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonaa19 @ 2015 01 08, 11:09)
Mamytes, jau planuojam pirmas atistogas, norejau paklaust ar yra kokios sauskelnes maudynem skirtos,ir kur jungalima isigyt nes niekur nesu macius:(

Yra hugies tikrai, maximoje ar yra nežinau, bet iki tikrai yra smile.gif Jų ten 10 vnt lyg. tiksliai nepamenu. Bet jos sulaiko tik kažkiek. Baseinuose jas naudojam leliukams. Bet kad visiškia nepraleistų manau tokių gal ir nėra.
user posted image

QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 08, 13:55)
Ar galvojate nuo 4 men. jau primaitinti lelius? 

Nea, be 5,5 mėn neplanuoju, dar nesinori man prie košių suktis biggrin.gif


_________
Labukas smile.gif
Mes puikiai gyvenam, ryt vėl pas ortopedą, žiūrėsim, kaip ką sakys mums smile.gif o šiaip viskas ok, auga kaip ant mielių dama. šiandien komodą rūbų tvarkiau, tai du maišus rūbų iškrausčiau išaugtų, o kai kurie nei karto neužvilkti biggrin.gif Tai gerai, kad patys nieko nepirkom smile.gif o tai ir pinigėlių būtų gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2015 01 08, 02:06)
na man gyvai ta kedute siaubuniskai atrode..  nei 2 nei 10.. mes tokia pirkom http://www.e-vaikas....otal-black.html

as tai nesuprantu dar tu pinigu kol kas <...>


Aš irgi nesigaudau doh.gif Taip pigu viskas atrodo lotuliukas.gif O tą kėdę pirkom, nes pagal testus saugiausia gaunasi... Tik va, ir įdomu, ar vaikas bus joje... Pagyvensim, pamatysim smile.gif


QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 08, 14:55)
Ar galvojate nuo 4 men. jau primaitinti lelius?


Primaitininti nuo 4 mėn. nežadu. Lauksime plius minus 6 mėn., nebent gydytoja pasakys kitaip.

QUOTE(Simonaa19 @ 2015 01 08, 12:09)
Mamytes, jau planuojam pirmas atistogas, norejau paklaust ar yra kokios sauskelnes maudynem skirtos,ir kur jungalima isigyt nes niekur nesu macius:(


Maudymuisi skirtų sauskelnių būna prekybos centruose. Turime Huggies Little swimmers, 3-4 dydžio, žalias pokelis su kūdikiu vandenyje, 12 sauskelnių yra tame pokelyje. Pirkome berods Norfoje, bet tikrai, manau, kad visuose turėtų būti didesniuose prekybos centruose smile.gif Naudojame jas baseine thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little_Miss: 09 sausio 2015 - 15:55
QUOTE(Toumei @ 2015 01 07, 13:13)
Nu va jau paėmė buteliuką, avent kažkaip žiūriu labiausiai patinka, nes dar bandėm ir Dr. Brown duoti, NUK, prieš tai anksčiau TT. Dabar kitas klausimas, kaip nutraukti maitinimą krūtimi?

Esu girdejus, kad kitos moterys geria kazkokius vaistus, mazinancius laktacija. Bet cia turbut reikia su gydytoju kalbet. Dar esama produktu, kurie atseit mazina pieno gamyba, pvz.m sako, ta pati metu arbata. Gal dar kazkas, nzn, gali bandyt. Bet buk labai atsargi, itin, kad neprasidetuu uzdegimas. Galvoju, gal as nemaitinciau, o kai labai pilnos butu, nusitraukciau po truputi, po nedaug g.gif sako, organizmas gamina pieno pagal poreiki, tai jei imituotum, kad kiekviena "maitinima" reik jo lb nedaug, gal savaime mazetu... g.gif dar gal galima pradet maitint misinuku pakaitom su zindymu, ir taip palaipsniui pereit vien prie misinuku?.. g.gif
Jei tvirtai nutarei nutraukt, esi per daug pavargus ar dar kaip sakai kitos priezastys, cia tik Tavo reikalas ir niekas negali smerkt. Kas is to, jeigu kiekviena diena guli ir keli budama be galo nelaiminga ir pavargus.
As pati, kai pagalvoju, koki kelia turejau pradzioj nueit, kol viskas susireguliavo... zinokit, jei buciau buvus viena, be mamos pagalbos, be auksines gydytojos, be vyro, be draugiu patarimu ir net be sios forumo grupes - kazin ar buciau ryzusis bandyt toliau maitint. Sunku buvo unsure.gif
O dabar tai esu tingine biggrin.gif papuka ikisu ir gerai biggrin.gif nors aisku, man sudarytos auksines salygos sedet po valanda per kiekviena maitinima. Po tiek laiko valgo mano mergaite blush2.gif tiesa, dabar jau greiciau pradeda pasisotint. Aisju, maitinant taip daznai ir paciai, sudetinga net ir ne ilgam istrukt is namu, kai iki miesto gent pusvakandis kelio... nu, bet kaip nors istversiu biggrin.gif

jau planuoju krikstynas wub.gif

Del primaitinimo - nuo kovo galvoju pradet, bus daugiau nei 5,5 men... o dabar kada neuzilgo mastau pradet duot po truputi vandenuko ar silpnos arbatos kokios, po koki sauksteli bent g.gif
Atsakyti
Tiesa, dar kas - mano merginai kartojasiisterijos priepuoliai. Dabar vakarais, baisiai supyksta kai reik apsirengt. Nurasiau viska vienam is augimo suoliu. Skaiciau, kad dabar patenkam i toki, 14-19 savaiciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2015 01 07, 13:13)
 Tik nepradėkit prašau smerkti ir t.t., aš noriu pereiti prie mišinuko dėl tam tikrų priežasčių, kad pažiūrėti ar gerėja situacija, jeigu nesikeis, tai bent jau išlošiu ant to, kad galėsiu gyvent normaliai ir nebebadmiriaujant... Krūtys pilnos labai, gal man jas šaldyti, nutraukti po kažkiek, kai labai verš?


As kai pirmajam nutraukiau maitinima tai nutraukdavau kai labai jau verzdavo ir sumaitindavau buteliuku, per 2 savaites pienukas dingo. Bet vaikas buvo metu, pilnai perejes ant kosiu, misinuko negere.
Atsakyti
paukste.rima kada planuojat krikstynas? wub.gif didele svente darysit?
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2015 01 10, 13:46)
paukste.rima kada planuojat krikstynas?  wub.gif didele svente darysit?

Vasario pabaigoje.. smile.gif gaunasi gana nemaža, bet tik dėl to, jog švęsime kartu su vyro jubiliejum. Būčiau norėjus jau kokiam gruodį pakrikštint, bet pagalvojom, kad geriau viena didesnė šventė ax.gif o ar gerai sumąstėm, bus aišku jau tik po jos. Kiek nerimauju, kaip atlaikys mažiukė.. o ir svečių bus su mažais kleckiukais... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukste.rima: 10 sausio 2015 - 15:16
QUOTE(paukste.rima @ 2015 01 10, 15:13)
Kiek nerimauju, kaip atlaikys mažiukė.. o ir svečių bus su mažais kleckiukais...  ax.gif


Mes jau dalyvavom vienoj diiiiidelej šventėj prieš kokį mėnesį. Irgi labai nerimavau, ar neišsigąs, nes buvo su vedančiuoju, muzikantais, šokiais ir dainom ir žmonių apie 50. Tai mano didžiai nuostabai - kuo puikiausiai sudalyvavom, 4h pabuvom. Ir pamaitinau nuošaliau nuėjus. Nebijok, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti