Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai 2014

Vajė, ko Jūs čia su tom krikštynom vidury žiemos susirūpinot biggrin.gif
Aš be vasaros nepradėsiu nei galvot.
Vasarą ir pasifotkint galima kur gamtoj, ir vaikų prirengt nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2015 01 10, 23:13)
Mes jau dalyvavom vienoj diiiiidelej šventėj prieš kokį mėnesį. Irgi labai nerimavau, ar neišsigąs, nes buvo su vedančiuoju, muzikantais, šokiais ir dainom ir žmonių apie 50. Tai mano didžiai nuostabai - kuo puikiausiai sudalyvavom, 4h pabuvom. Ir pamaitinau nuošaliau nuėjus.  Nebijok, viskas bus gerai  thumbup.gif

Nu kad Tavo žodžiai tiesiai į ausį! thumbup.gif tikiuos, viskas bus OK...
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Jau nepamenu kada SM buvau, vis tik FB nugalėjo biggrin.gif

QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 08, 13:55)


Ar galvojate nuo 4 men. jau primaitinti lelius? Maniske kad ir priaugs normaliai, zinau, kad gydytoja siulys jau duoti darzovieniu, nes darzoves sensta ir mazeja jose naudingu medziagu. As kazkaip dar neapsisprendusi.  Dabar kartais kepto obuolio del viduriu duodu, tai labai sunkiai jai sekasi ryti dar, nors nori laaabai, kol prigrandau dar, rekti net ima smile.gif Ir kai mes valgom labai stebi, toks vaizdas, kad ir ji nori:) As kaip ir patingeciau dar pora menesiu  blush2.gif


Aš dar išvis nieko nedaviau paragaut.. Na, vieną kartą MB palietė vaiko lūpas su bananu, bet abejoju ar ten ką pajautė biggrin.gif O kai mes ką nors valgom, tai visada žiūri ir atrodo, kad tikrai norėtų paragaut biggrin.gif

QUOTE(isrinktoji @ 2015 01 08, 22:04)
Laba 4u.gif  Kvaila būtų smerkt, jei taip jauti, reiškia taip ir reikia mirksiukas.gif
Buvau giežtai nusiteikus augint vaiką be soskės, bet neatlaikiau nė savaitės doh.gif  Nors ir maitinu pati, kartais, kaip vyras sako, palepinu lelką ir mišinuku ir nematau tame nieko blogo, laimingas vaikas - laiminga mama mirksiukas.gif
Beje su tiūtėm man pasisekė - nusipirkau vieną vienintelę TT nuo 0 iki 3mėn. ir truputį ją paspjaudžius čiunkia iki šiol. O va bandžiau nemokamai gautąją MAM duot, tai žiaukčioja, didoka ji mirksiukas.gif
Saviškės primaitint dar negalvoju, davėm lyžtelt ir varškytės ir banano ir dešrytės, saldainio blush2.gif  Jogurto po pora šaukštelių duodam - ryja su dideliu džiaugsmu biggrin.gif


Maniškis neišrankus, nei soskėm, nei buteliukam, kokį paduodi, toks gerai smile.gif

Bet kaip paradoksalu, vienos trokšta maitinti, bet negali, kitos gali, bet nenori... Aš deja, prie tų, kurios negali... Du mėnesius mažai svorio priaugo, neiškenčiau aplinkinių, daktarės spaudimo, padaviau mišinio, ir ką, vaikas atsisakė krūties sad.gif Tai dabar nusitraukinėju pieną ir duodu iš buteliuko, ale kaip visi žinom, niekad nenusitrauksi tiek, tiek kudikis ištrauktų.. Taip ir vargstu, geriu papildus, arbatas, kad tik to pieno padaugėtų. Jei negaliu maitinti iš (.), tai bent gaus MP iš buteliuko. Pirmą savaitę kai atsisakė krūties verkiau krokodilo ašarom, dabar jau apsipratau, bet gėda žmonėm pasakyt, kad neužtenku pieno sad.gif Nevykėlė jaučiuosi..
Nors žinoma, svarbiausia sotus ir laimingas vaikas..
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2015 01 10, 23:30)
Vajė, ko Jūs čia su tom krikštynom vidury žiemos susirūpinot  biggrin.gif
Aš be vasaros nepradėsiu nei galvot.
Vasarą ir pasifotkint galima kur gamtoj, ir vaikų prirengt nereikia.

Ai aš kažkaip nenoriu laukt ax.gif kita vertus, jei ne jubiliejus, gal būtume paslinkę į vieną ar kitą pusę.. bet gerai ir taip. Man metų laikas lemiamos reikšmės neturi, dar beveik kaip tik smagiau, kad ne taip, kaip dauguma ax.gif nors dėl drabužių tai taip, Tu teisi, čia sudėtingiau. Bet ir tai susitvarkysim wink.gif
Atsakyti
labutis,cikita negalwok taip,jokia tu nevykele,o pati geriausia mama,juk stengiesi,kad butu pienuko kuo daugiau,saunuole,wyk tokias mintis,juk tawo emocijas ir waikiukas jaucia wink.gif ne wiskas juk nuo musu priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Cikita777 @ 2015 01 11, 16:07)
Bet kaip paradoksalu, vienos trokšta maitinti, bet negali, kitos gali, bet nenori... Aš deja, prie tų, kurios negali... <...>

Labukas,
O dar yra tos, kurios maitina, ar nemaitina, savęs negraužia ir laimingos, su laimingais savo vaikučiais leidžia puikiai laiką wink.gif tongue.gif

Ne esi bloga mama vien dėl to, kad kitaip rūpiniesi savo vaikučiu, kad ir visi nori, ar galvoja, kad turėtum kitaip... Nematau reikalo čia iš vis pasiduoti ar nepasiduoti kieno nors spaudimui.
Niekas kitas už mus, mūsų vaikų neišaugins, neišmaitins, tai ne jų reikalas, kaip ką mes darom wink.gif

Tai, kad mažiau "parkių" auginam laimingus vaikučius wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2015 01 11, 17:35)
labutis,cikita negalwok taip,jokia tu nevykele,o pati geriausia mama,juk stengiesi,kad butu pienuko kuo daugiau,saunuole,wyk tokias mintis,juk tawo emocijas ir waikiukas jaucia wink.gif ne wiskas juk nuo musu priklauso.

Pritariu merginoms, cikita viskas ok, cia tik vienasis trumpu vaiko augimo laikotarpiu, o dar kokiu visokiu bus... thumbup.gif neisejo, tai neisejo, su kitu gal bus kitaip 4u.gif

O va maniski pirma karta siandien be pagalbos apsiverte wub.gif thumbup.gif padare mama laiminga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita777 @ 2015 01 11, 16:07)
Pirmą savaitę kai atsisakė krūties verkiau krokodilo ašarom

100% pažįstu tas krokodilo ašaras. Dieve, kiek kankinausi pirmąjį mėnesį, negalėjau patikėti, kad taip sunku vaiką žindyti. Būčiau jau geriau penkis kartus gimdžius :)bet mes savo vaikams esam pačios nuostabiausios mamos, užtenka pamatyti tą žvilgsnį, pilną pasitikėjimo, arba pajusti kaip vaikelis nurimsta tavo glėby. Ir nei toumei nei tu neturėtumėt jaustis kažkaip kitaip, kad maitinat vaikus kitokiais būdais. Prieš -iolika metų žindymas buvo vos ne tabu, o dabar aukštinamas ant pjedestalo... negerai tie kraštutiniai požiūriai, manau. Visur turi būti viduriukas. Ir kaip mama nusprendė - taip ir yra geriausia.

Kitas klausimas - ar čiulpia jūsų vaikučiai nykštį ir ar leidžiate? Čia turiu omeny NE kai pirštai burnoj dėl įdomumo, o siekiant nusiraminti ar užmigti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Se7en: 12 sausio 2015 - 11:43
QUOTE(Se7en @ 2015 01 12, 11:41)
*. Prieš -iolika metų žindymas buvo vos ne tabu, o dabar aukštinamas ant pjedestalo... negerai tie kraštutiniai požiūriai, manau. Visur turi būti viduriukas. Ir kaip mama nusprendė - taip ir yra geriausia.

**Kitas klausimas - ar čiulpia jūsų vaikučiai nykštį ir ar leidžiate? Čia turiu omeny NE kai pirštai burnoj dėl įdomumo, o siekiant nusiraminti ar užmigti.

* as taip pat manau, kad tie kraštutinumai yra absurdas. Kiekviena mama kitokia, kitoks ir jos vaikas, ir situacijos. Irne laikmetis ar kiti žmonės turi reguliuot, ką kaip daryt.

** kadangi maniškė šiuo momentu kategoriškai atsisako soskės blink.gif leidžiu čiulpt nykštuką, juolab, kad ne dažnai tai daro..
Atsakyti
Labukas, aš atkakliai laikausi SM smile.gif į FB neisiu dėl tam tikrų aplinkybių ax.gif
Mano Oskaras metė kakot, žinau žinau krūtim maitinami kūdikiai gali nekakot iki ten belenkiek dienų, bet jam labai blogai... Pilvą pučia, raitosi, verkia verysad.gif Vakar pirštus sukryžiavus daviau slyvų tyrelės kelis šaukštelius, ir vualia ! šiansdien turim rezultatą ir jau pusdienį ramų vaiką biggrin.gif
Bet kaip jis godžiai valgė tą tyrelę ir gaudė šaukštelį su burna, atrodė ir šaukštą praris, matyt dakyrėjo tas pats MP
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2015 01 12, 15:16)
Labukas, aš atkakliai laikausi SM smile.gif į FB neisiu dėl tam tikrų aplinkybių  ax.gif
Mano Oskaras metė kakot, žinau žinau krūtim maitinami kūdikiai gali nekakot iki ten belenkiek dienų, bet jam labai blogai... Pilvą pučia, raitosi, verkia  verysad.gif  Vakar pirštus sukryžiavus daviau slyvų tyrelės kelis šaukštelius, ir vualia ! šiansdien turim rezultatą ir jau pusdienį ramų vaiką  biggrin.gif
Bet kaip jis godžiai valgė tą tyrelę ir gaudė šaukštelį su burna, atrodė ir šaukštą praris,  matyt dakyrėjo tas pats MP


tai šaunu kad padėjo wink.gif manau tai daug geriau nei klizmute kokia 4u.gif
mes ragaujam obuoliuką, tai kai pamato net dreba kaip nori, nespėju pakaišt net laukia išsižiojęs lotuliukas.gif kolkas apsiribojam obuoliuku cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2015 01 12, 15:16)
Labukas, aš atkakliai laikausi SM smile.gif į FB neisiu dėl tam tikrų aplinkybių  ax.gif
Mano Oskaras metė kakot, žinau žinau krūtim maitinami kūdikiai gali nekakot iki ten belenkiek dienų, bet jam labai blogai... Pilvą pučia, raitosi, verkia  verysad.gif  Vakar pirštus sukryžiavus daviau slyvų tyrelės kelis šaukštelius, ir vualia ! šiansdien turim rezultatą ir jau pusdienį ramų vaiką  biggrin.gif
Bet kaip jis godžiai valgė tą tyrelę ir gaudė šaukštelį su burna, atrodė ir šaukštą praris,  matyt dakyrėjo tas pats MP


As saviskei del tu paciu priezasciu duodu kepto obuolio 1-2 k. per savaite. Tai irgi taip nori, kad kol dar pagrandau, rekti pradeda:) Tik labai sunkiai sekasi jai nuryti, vis liezuviuku atgal viskas jai slenka:)
Atsakyti