Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2015 01 09, 22:54)
Mano Pepė nuėdė mano amarilių lapus. Man jie nekvepia, tai gal jai kvepėjo. Jai pasirodė skanu. Bet esmė kita. Amariliai nuodingi. Stipriai. Ir šuo vėmė ir triedė tris dienas. Atpumpavom. Su vaistais ir keliom lašinėm. Taigi, dabar, labai rimtai tavęs paprašysiu - remiantis tuo ne lietuvio kinologo straipsniu, kitais skaitytais straipsniais bei savo žiniomis, pasakyk, kodėl mano šuo suėdė amarilio lapus? Jei jis puikiai žino, ką ėsti ir ko neėsti, tai kodėl suėdė juos? Nusižudyti norėjo?

Taigi prašau, būk gera, neaiškink, kad šuo geriausiai žino, ko jam reikia. Jei aš būčiau tikėjusi tuo, tikrai jos nebeturėčiau.


aš neaiškinu,aukseli.Tik bandau pasidalint tuo,ką paskaitinėju-tam ir yra tema,kad pasikalbėt plačiau.Iš principo galiu ir patylėt,bet jei man pasirodė įdomus faktas ,pabandžiau pasidalinti.
Paaiškint galiu nebent tavo pačios žodžiais-kad durnas biggrin.gif Arba vitaminų trūko. Maniškis neėda nei amarilių,nors dabar "gaišinu" po virtuvės stalu,nei nieko nuo stalo.Š...irgi neėda.Tai tipo ne šuva? O vat kaiman išvežtas atsirenka kažkokias žoles graužt.Mieste-nė iš tolo,matomai,švino perdaug tongue.gif
OK.Ateity skaitysiu tik sau,kaip manau ir visi kiti.Ale nepykit,jei kas išsprūs netikėtai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2015 01 09, 18:05)
Turiu rimtą klausimą.
Kolegės šuo, apie 2 metų, namie vienas paliktas nieko nepridirba. BET jei jam būnant kambaryje išeina ten buvęs žmogus/žmonės, jis iškart padaro balutą. Arba nubėga į kitą tuščią patalpą ir ten padaro. Kas tai - trūksta dėmesio? kerštas  tongue.gif  žymisi teritoriją (nekastruotas)?

ačiū, Agnyte, už nuomonę 4u.gif

daugiau niekas neturit jokių minčių?
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 01 11, 10:30)
Iš principo galiu ir patylėt,bet jei man pasirodė įdomus faktas ,pabandžiau pasidalinti.

Nu nereik tiek susireikšmint smile.gif Aš ne piktai, jei ką. Tiesiog... Skaudus tas nutikimas buvo. Kritinis. Ir kai užsivedei čia dėl tų visų "jis pats žino, kas jam geriausia..." Nu, aš turiu gyvą pavyzdį. Priešingo varianto. Ir man jis daug labiau patinka, nei 10 ne lietuvių kinologų straipsnių.
Kartais per daug sužmoginam šunį, kartais per daug paliekam tam intuicijos jausmui.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 01 12, 10:30)
Nu nereik tiek susireikšmint  smile.gif Aš ne piktai, jei ką. Tiesiog... Skaudus tas nutikimas buvo. Kritinis. Ir kai užsivedei čia dėl tų visų "jis pats žino, kas jam geriausia..." Nu, aš turiu gyvą pavyzdį. Priešingo varianto. Ir man jis daug labiau patinka, nei 10 ne lietuvių kinologų straipsnių.
Kartais per daug sužmoginam šunį, kartais per daug paliekam tam intuicijos jausmui.

baaik...aš jau ne tokiam amžiuj,kad susireikšminčiau mirksiukas.gif Tiesiog gal nevisai viena kitą supratom.Tie teiginiai nebuvo viską apibendrinantys,nes gyvenime apskritai taip nebūna.
O karčios patirtys irgi duoda žinių friends.gif

šiandien nedamiegojus...užkniso mane tas šuva.Vakar dar daviau tablečių nuo kirminų,nes pamaniau,kad gali ir šitas dalykas būt.Trydaliot baigė,bet vakare apsivėmė doh.gif iš ryto 3.30 pradėjo cypaut prie miegamojo durų-pamaniau,negerai,šokau iš lovos,ištysiau laukan,paltą ant pižamos užsimetus...o tas gražuolis porą sykių epizodiškai koją pakėlė ir uostinėdamas pradėjo bėgiot-matot,nemiga karalaičiui doh.gif tai gavo stipriai bart ir galvą nuleidęs nutykino gult...
pusryčius puikiausiai ėdė ir atrodo sveikas laimingas... g.gif
dėl visa ko liepiau vyrui stebėt ,kas darosi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 01 11, 11:30)
OK.Ateity skaitysiu tik sau,kaip manau ir visi kiti.Ale nepykit,jei kas išsprūs netikėtai  biggrin.gif

Aš manau diskusijos yra gerai, kitą kart tokiu va ginčytinu klausimu ir mesk straipsnį į šią temą, ką skaitei. Tai mažiau nesusikalbėjimo bus, o gal ir visai įdomi diskusija gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 01 12, 11:52)
Aš manau diskusijos yra gerai, kitą kart tokiu va ginčytinu klausimu ir mesk straipsnį į šią temą, ką skaitei. Tai mažiau nesusikalbėjimo bus, o gal ir visai įdomi diskusija gausis smile.gif

OK rolleyes.gif tik senokai skaičiau,nebeatsirinksiu. Kitą kartą mestelsiu nuorodas mirksiukas.gif
bet kad šunys skirtingai nei mes suvokia kvapus,rašoma ir čia :

http://www.miamihera...cle1975620.html ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 01 09, 14:23)
žmonės - visaėdžiai, šunys - plėšrūnai  ax.gif kaži ar vilkai verdasi avižines košes kai pilvą susuka  bigsmile.gif


Šuo nėra vilkas, o per tiek milijonų metų, kuriuos gyvena su žmogumi, šuo prisitaikė, pakeitė savo mitybos įpročius ir taip pat tapo visaėdis, nes plėšrūnu būti nebeturi galimybės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim: 12 sausio 2015 - 11:15
QUOTE(rim @ 2015 01 12, 12:13)
Šuo nėra vilkas, o per tiek milijonų metų, kuriuos gyvena su žmogumi, šuo prisitaikė, pakeitė savo mitybos įpročius ir taip pat tapo visaėdis biggrin.gif

Šuns žarnynas lygiai toks pat, kaip vilko. Nuo to, kad praėjo daug metų, jis nepasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2015 01 12, 12:13)
Šuo nėra vilkas, o per tiek milijonų metų, kuriuos gyvena su žmogumi, šuo prisitaikė, pakeitė savo mitybos įpročius ir taip pat tapo visaėdis, nes plėšrūnu būti nebeturi galimybės biggrin.gif


na o šuns anatomija labiau panašį į vilko, ar į žmogaus? ypač dantys... kiek prikalbėta, pridiskutuota, kad šuo nėra kiaulė ir jo nerekia penėti, nebent per Kalėdas kepti ruoštumėtes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga321: 12 sausio 2015 - 11:18
nu ir vėl aš kaip pilypas iš kanapių... tongue.gif OK,bet kam tada žmogus į sausus pašarus prikiša visokių javų,kviečių gemalų,ryžių,daržovių ? Nu nelogiška... (tuoj gausiu iš kokio papuvusio kiaušinio hihihi.gif )
Kokio velnio amerikonai šeria savo šunėkus naminiu maistu,kai suserga,o vat prieš 2-3 metus mačiau laidą kur kažkokios tai super-duper veisyklos savininkai šunis farširuoja šviežiomis daržovėmis su mėsa...artišokai,fignokai ir t.t... g.gif
Gerai,tyliu,tyliu,nu bet kaip tada atsirinkt tą absoliutą ? g.gif
va,apie šėrimą daržovėmis :
http://www.dogchanne...s-for-dogs.aspx
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 01 12, 12:14)
Šuns žarnynas lygiai toks pat, kaip vilko. Nuo to, kad praėjo daug metų, jis nepasikeitė.


Tai galvojat, kad evoliucija nevyksta? g.gif Gyvi organizmai nei kiek nesikeičia?
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2015 01 12, 13:21)
Tai galvojat, kad evoliucija nevyksta?  g.gif Gyvi organizmai nei kiek nesikeičia?


na ir kaip per 100 metų pasikeitė žmogaus anatomija? ax.gif
Atsakyti