Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

aš Bartukui sausiaką perku iš Kaivanos (Acana), labai mums tiko ir patiko maistas, šiaip jis needrus, bet šį sausiaką kerta kaip reikiant, o ir kaina kokybę atitinka mano nuomone smile.gif

tokiai mažytei daug ir nereikės, Bartukas sveriantis apie 10kg per dieną man kainuoja 1lt smile.gif vokietka mėsą ėsdama kol kas žymiai daugiau kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 03 16, 17:38)
Kazkada kaciu temoj atmete visus naturalius maistelius: kiausinio negalima, nes kate naturalioj gamtoj to negauna  schmoll.gif  Pienelio negalima, nes kate naturalioj gamtoj to irgi negauna  schmoll.gif  Vistienos negalima, nes NG kates vistu nepjauna. Jautienos  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Galu gale gavosis, kad katems GALIMA tik musu firmos traskuciu.  thumbup.gif  Reik suprast, kad vat va situ kate naturalioj gamtoj...  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ai,man atrodo,kad svarbiausia neperlenkt lazdos ir neduot visko iškart. Juk ir žmonėm po balių-festivalių ne kažkas su virškinimu biggrin.gif
Natūralioj gamtoj šiaip jau ir sausiako nieks negauna...ale ten visokių žiogų yr (vasarą),pasitaiko dvesliakų,pelių,kakų ir šiaip dar visokio gėrio,įskaitant ir žolę lotuliukas.gif

Šiaip,Vėtrunge-ištyriau,kad Rietavo gatvėj tikrai labai nieko vet. pardė ir šauni pardavėja... "Josera" premium gaunasi 6 EUR/3 kg...,pasveria,kiek reik...tiesą pasakius,sudėties nenagrinėjau dar (apsileidėlė tongue.gif ) ,bet rekomendavo labiau,nei BRIT,o ir iš tikro-ėda geriau. Tai kaip ir nebematau tikslo internetu užsisakinėt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 03 16, 17:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ai,man atrodo,kad svarbiausia neperlenkt lazdos ir neduot visko iškart. Juk ir žmonėm po balių-festivalių ne kažkas su virškinimu  biggrin.gif
Natūralioj gamtoj šiaip jau ir sausiako nieks negauna...ale ten visokių žiogų yr (vasarą),pasitaiko dvesliakų,pelių,kakų ir šiaip dar visokio gėrio,įskaitant ir žolę  lotuliukas.gif

Šiaip,Vėtrunge-ištyriau,kad Rietavo gatvėj tikrai labai nieko vet. pardė ir šauni pardavėja... "Josera" premium gaunasi 6 EUR/3 kg...,pasveria,kiek reik...tiesą pasakius,sudėties nenagrinėjau dar (apsileidėlė  tongue.gif ) ,bet rekomendavo labiau,nei BRIT,o ir iš tikro-ėda geriau. Tai kaip ir nebematau tikslo internetu užsisakinėt  tongue.gif

lotuliukas.gif del sudu uzskaitom! lotuliukas.gif O del kitko neverta gincytis ax.gif
(Bet ANOS firmos traskuciai vis tiek nepralenkiami) 4u.gif biggrin.gif
Chabarovske (tas krastas jau labai netoli link Vladivostoko) maciau kaip kate svirplius medzioja lotuliukas.gif Ten visi jafreitoriai eda ikrus, o jai kazkodel neduoda. Tai jin (20 val. pasiilsejus) pasidaro naktine pamaina, bo visokie svirpliai, ziogai-cikados labiausiai ir uzp... sutemus verysad.gif Ryskiai tik pagal garsa kate orentuojas! Vaiksto per betonuota takeli ir tik strykt i smilgas. Jau padeda ant betono vabala ir itartinai ziuri: " Ar jau cia man suest, ar tu paimsi ir ko nors kitko duosi"?? ax.gif
Ilgai nemirksi. Sutriauskina. Bet kas minute tas pats per ta pati!!! Ir tik is klausos, nes ziuri tai i mane, o soka i vos ne i priesingoj pusej esancia pieva. Ir vel ziogo sparnai is dantu styro blink.gif Nu ir taip kol vel pamiegot susikaupia.
Saldat spit - sluzba idiot rolleyes.gif Gaisrininkas miega - salis turteja! Kate savaime suprantama ant miego negali nurungt gaisrininko, bet vis tik aciu Dievui, kad jin per para tik pora valandu leidzia sau pailset po miegucio ir pamedziot, aba ka nors paerzint blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Ačiū už paprotinimą drinks_cheers.gif

Šiandien tai griežtai, panička tik "ant" savo maisto biggrin.gif

Jos režimas toks fainas- valanda dūksta, valandą miega. Naktį pamiega ilgiau nei valanda, bet atsikelia padūkt porą kartų. Padūksta ir miega toliau biggrin.gif

Kai pabunda, visa šeimyna sekam, ar sysios ant palos.
MB lengviausiai su ja tvarkos-pirštu tik parodo, kur pala ir viskas. Aš gražiai paprašau, paklauso. O vaikų tai negirdi. Myža kur jai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 03 16, 19:34)

Kai pabunda, visa šeimyna sekam, ar sysios ant palos.
MB lengviausiai su ja tvarkos-pirštu tik  parodo, kur pala ir viskas. Aš gražiai paprašau, paklauso. O vaikų tai negirdi. Myža kur jai patinka biggrin.gif


o kam tos palos? kam iš namų WC daryt? maniškė 3mėn naktį išbūdavo nieko nepadarius, o kokių 4-5mėn jau ir dieną namuose nieko nedarydavo thumbup.gif
jokių palų nenaudojau, nuo pat pirmos dienos labai bardavausi kai kažką padarydavo ir kas 2val laukan vesdavausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 03 16, 19:07)
o kam tos palos? kam iš namų WC daryt? maniškė 3mėn naktį išbūdavo nieko nepadarius, o kokių 4-5mėn jau ir dieną namuose nieko nedarydavo  thumbup.gif 
jokių palų nenaudojau, nuo pat pirmos dienos labai bardavausi kai kažką padarydavo ir kas 2val laukan vesdavausi  ax.gif


swoon.gif
tai mano mižnius blush2.gif dar ir dabar, būdamas pusmetinis, neišlaiko per naktį blink.gif g.gif
šiandien 6 mėnesiai tongue.gif
bet jau leidžiam dieną į voljerą. Žinoma labai nenori schmoll.gif ir reiškia visa kaip savo pretenzijas
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 03 16, 19:07)
o kam tos palos? kam iš namų WC daryt? maniškė 3mėn naktį išbūdavo nieko nepadarius, o kokių 4-5mėn jau ir dieną namuose nieko nedarydavo  thumbup.gif 
jokių palų nenaudojau, nuo pat pirmos dienos labai bardavausi kai kažką padarydavo ir kas 2val laukan vesdavausi  ax.gif

Man veterinaras sakė, kol neturi skiepo-jokio lauko g.gif

Čia šitam reikale ir šunys ne visi vienodi. Pvz vaikus kai auginau-pirmoji be pampio 1m 2mėn , o antroji šiaip ne taip iki 3 metukų atsisakė.... biggrin.gif

Aš kažkada turėjau šunį, buvo mižnius. Ši, matos lyg labiau valdo ir nuspėjama, kada darys reikaliuką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 16 kovo 2015 - 20:15
QUOTE(Fėja* @ 2015 03 16, 20:10)
Man veterinaras sakė, kol neturi skiepo-jokio lauko g.gif

Čia šitam reikale ir šunys ne visi vienodi. Pvz vaikus kai auginau-pirmoji be pampio 1m 2mėn , o antroji šiaip ne taip iki 3 metukų atsisakė....  biggrin.gif

Aš kažkada turėjau šunį, buvo mižnius. Ši, matos lyg labiau valdo ir nuspėjama, kada darys reikaliuką smile.gif

Nueikit pas kita veterinara!!!
Zinau laaaaabai daug sunu kurie be jokiu perspektyvu i skiepa lauke nusiciurskia ant kiekvieno medzio ir nei biskio nenumirsta schmoll.gif biggrin.gif
Kazkokia nesamone: jei neskiepytas - lai sika ant kilimo????? blink.gif
Atsakyti
va būtent! kažkoks užsisenėjęs mitas, kad iki skiepo tai jau į lauką ni ni

taigi su batais ir rūbais parsinešat tų pačių bacilų. o šuniukui prapuola dabar ankstyva socializacija lauko nemačius, paskui laksto pakraupę. mūsų veisėja jau 1mėn amžiaus pupikus laukan išveda fotkint ir nieko, tfu tfu tfu dar visi gyvi sveiki, ačiū D 20 metų veisimu užsiima thumbup.gif

tiesiog neleiskit su kitais šunim bendrauti, ar kažką ėsti. paskui va iki pusės metų namuose wc turėsit.

pusės metų amžiaus Kirai labai retai pasitaikydavo avarijos ir tai tik kai po lauko nesužiūrėdavau ir prigerdavo daug vandens. o šiaip 5mėn šuniukas jau man tvėrė 3 kartus vedžiojamas thumbup.gif

beje maniškė naktim ir kai mūsų nebūdavo namuose gyveno narve, o joks sveikas šuo po savim nedarys, labai padeda narvas reikalų sutvarkymui, o ir šiaip man pvz buvo baisu Kirą vieną palikti namuose, nes laidus mėgo ragaut, man šuniuko gaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 03 16, 20:43)
v
pusės metų amžiaus Kirai labai retai pasitaikydavo avarijos ir tai tik kai po lauko nesužiūrėdavau ir prigerdavo daug vandens. o šiaip 5mėn šuniukas jau man tvėrė 3 kartus vedžiojamas  thumbup.gif




Ar teisingai supratau, kad vandenį šuniui ribojot?
O kaip žinojot, kiek jai reikia vandens? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 03 16, 20:10)
Man veterinaras sakė, kol neturi skiepo-jokio lauko g.gif

Plepalai.
QUOTE(Ku-ku-shka @ 2015 03 16, 21:18)
Ar teisingai supratau, kad vandenį šuniui ribojot?
O kaip žinojot, kiek jai reikia vandens?  blink.gif

Biski duodi palakt ir paimi bliuda.
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 03 16, 20:43)
va būtent! kažkoks užsisenėjęs mitas, kad iki skiepo tai jau į lauką ni ni

taigi su batais ir rūbais parsinešat tų pačių bacilų.

Dar itikinama pavyzdi/iliustracija sugalvoau rolleyes.gif Vat kilmingos kates tai jos ne tik, kad lauke, bet net koridoriuj... ir net is po kaldros niekad neislenda. Bet vis tiek ir nuo kirminu, ir nuo pasiutimo, ir siaip profilaktiskai... Niu nax reikia, jei patys su rubais visokiu bacilu ir blusu neparnestume?? bigsmile.gif O, kad kirminu ir blusu niekur nekrusteldamos prisigaudo tai faktas kaip blynas verysad.gif
Vetams tai gal ir smagu pinigelius grezt, bet siek tiek sazines reiktu turet ir neuzdaryt gyvuno namie del kazkokiu giliai abejotinu fanaberiju. Juk aisku, kad vis tiek nesuveiks tas niekam nereikalingas karantinas.
Gerai sakot - MITAS! thumbup.gif Tik dar per kisene musa ta pasakele blink.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti