Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Niekas manęs neatjaučiat, temos kūrimo neperimat cray.gif
Notepade jau nupaišiau naują tema 000164.gif . Vėliau įmesiu į SM smile.gif
Truputi sąrašą sumažinau, nes daug neaktyvių narių. Ilgiausiai čia nebendravę..
Ir gaila, ne visi čia bendraujantys , savo šunų foto davę, negalėjau į koliažą įtraukt.





Atsakyti
QUOTE(Ku-ku-shka @ 2015 03 16, 22:18)
Ar teisingai supratau, kad vandenį šuniui ribojot?
O kaip žinojot, kiek jai reikia vandens?  blink.gif


kadangi šeriama maniškė RAW, jai vandens maiau reikia negu sausu šeriant.

ribojau vandenį veisėjos patarimu ir tikrai gerai patarė, nes kol mažiukė Kira buvo, ji gerdavo dėl to, kad smagu vanduo, dar ir taškydavosi per visą virtuvę doh.gif

duodavau 3 kartus dienoj po pasivaikščiojimų. po dieninio pasivaikščiojimo daugiau įpildavau, nes po tuso labiau troškina. dar ir dabar vandens neduodu daug, pripylu bliudelį, jeigu išgeria, pripylu tik po kito pasivaikščiojimo
Atsakyti
Kai pirmąjį šunį laikiau, lygtai vetė irgi sakė, kad nevesčiau laukan be skiepo. Nesu 100proc garantuota, nes tai buvo beveik prieš 20 metų.... Tai aš nepaisiau šios jos rekomendacijos, nes gyvenau atokioj vietoj, kur laukinių šunų ar kačių nebuvo.
Bet dabar, kai gyvenu daugiabučių rajone... kur babos katėms išnešusios bile kiek maisto, kur būriuojasi ir laukiniai šunys.... aš linkus klausyti g.gif
Turėčiau savo pievą, neabejotinai vesčiau unsure.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 16 kovo 2015 - 22:06
QUOTE(Fėja* @ 2015 03 16, 23:04)
Kai pirmąjį šunį laikiau, lygtai vetė irgi sakė, kad nevesčiau laukan be skiepo. Nesu 100proc garantuota, nes tai buvo beveik prieš 20 metų.... Tai aš nepaisiau šios jos rekomendacijos, nes gyvenau atokioj vietoj, kur laukinių šunų ar kačių nebuvo.
Bet dabar, kai gyvenu daugiabučių rajone... kur babos katėms išnešusios bile kiek maisto, kur būriuojasi ir laukiniai šunys.... aš linkus klausyti g.gif
Turėčiau savo pievą, neabejotinai vesčiau unsure.gif  g.gif


na tada jums derėtų grįžus namo visus batus ir rūbus palikt už durų, o jau į butą eiti visai steriliai wink.gif nu nereikia fanatizmo. aš du savo šunis užauginau daugiabučiuose, be skiepo eidavom laukan ir nieko, abu sveiki gyvi, va kartu ant lovos miega smile.gif negi malonu myžint šunį namuose? man pvz nemalonu kai man kas ant grindų reikalus atlieka, apie kvapą nekalbu...

negi jums nesvarbi šuniuko socializacija? dabar pats tas amžius, kai šuniukai pažindinasi su aplinkiniu pasauliu, o jūs tą galimybę atimat

na nemanau, kad nerastumėt švarios pievutės be kačių maisto ir laukinių šunų
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 03 16, 17:53)
aš Bartukui sausiaką perku iš Kaivanos (Acana), Bartukas sveriantis apie 10kg per dieną man kainuoja 1lt smile.gif

O tai uz kiek cia gramu?

QUOTE(lututė @ 2015 03 16, 18:22)
ištyriau,kad Rietavo gatvėj tikrai labai nieko vet. pardė ir šauni pardavėja... "Josera" premium gaunasi 6 EUR/3 kg...,pasveria,kiek reik...tiesą pasakius,sudėties nenagrinėjau dar (apsileidėlė  tongue.gif ) ,bet rekomendavo labiau,nei BRIT,o ir iš tikro-ėda geriau.

Joa, ta Rietavo gatve vos dempinga varo ir yra rakstis vienoj vietoj daugeliui prekeiviui, ale vartotojui pats tas biggrin.gif Tik vat joseros sudeti tai pasinagrinekit, man tai jis toks poprastis, isskyrus viena kita pozicija...Draugystes g rajone jis bais populiarus, o Silainiuose labiau mylimas Brit. ir forumuose Kaivanos produkcija vertinama palankiai.
Atsakyti
Aiškiai nefaina, tempiu dieneles. g.gif
Dėl socealizacijos tai nepergyvenu, ne tiek daug čia laukt to skiepo, tikrai spės, prisivys visus biggrin.gif Man labiau gaila, kad oro neįkvepia, kad sėdi bute ciūcia uždaryta... nu bliamba..

Nu sumakalavot unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 03 16, 23:24)
O tai uz kiek cia gramu?


labai nematavau, bet duodu vieną kartą dienoj nepilną saujelę smile.gif mums 13kg maišo pusei metų užtenka

QUOTE(Fėja* @ 2015 03 16, 23:27)
Aiškiai nefaina, tempiu dieneles. g.gif
Dėl socealizacijos tai nepergyvenu, ne tiek daug čia laukt to skiepo, tikrai spės, prisivys visus biggrin.gif Man labiau gaila, kad oro neįkvepia, kad sėdi bute ciūcia uždaryta... nu bliamba..

Nu sumakalavot unsure.gif  biggrin.gif


tai nesimakaluokit, o čiupkit mažę ir neškites laukan ant saulutės pasišildyt, juk smagu, dar tokie orai puikūs prasidėjo, o jūs namuose džiūnat biggrin.gif

va mūsų chebrytė kaip šian keliavo wub.gif juk dabar vienas malonumas pasivaikščiot

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga321: 16 kovo 2015 - 23:12

>>> Nauja tema <<<
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 03 16, 23:04)
Turėčiau savo pievą, neabejotinai vesčiau unsure.gif  g.gif

Pas mane taip užaugo 4 šunys. Daugiabučio kieme. Ir dabar viena yra be skiepo paskutinio dar. Nu, nemirė nė vienas. Kažkokia anomalija. Grįžtant namo nusirenkit laiptinėj, dezinfekuokit rankas, kojas, batus ir rūbus į maišą saugiai sukiškit, ir tik tada atverkit duris smile.gif
Būtumėt auginus didelį šunį, lėktumėt laukan su 2 mėnesių pupiku - garantuoju biggrin.gif nes ten ne balutės iš tokio, o ežerai gaunasi doh.gif
Mūsų Snapei pasitaiko viena kita balutė (jai kokie 4 ar 4,5 mėn) namuose. Tai mane labiausiai nervina kvapas šlapimo. Nu kaip galima apmyžtuose smirdinčiuose namuose gyvent! Toks gražus pavasaris, jau geriau į lauką išeit. O tuo pačiu ir su pavadėliu išmoktų vaikščiot, ir greičiau suprastų, kas yra "FU".
Tiesa, su socializacija klystat. Tą, ką pasiekia žmonės su jaunučiu šuniuku, su paaugintu steriliose sąlygose nepalyginsi. Ir to nepasivysi.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 03 16, 22:27)
Aiškiai nefaina, tempiu dieneles. g.gif
Dėl socealizacijos tai nepergyvenu, ne tiek daug čia laukt to skiepo, tikrai spės, prisivys visus biggrin.gif Man labiau gaila, kad oro neįkvepia, kad sėdi bute ciūcia uždaryta... nu bliamba..

Nu sumakalavot unsure.gif  biggrin.gif


O kaip jusiske gyveno anuose namuose, is kuriu suniuka emet? Kaip ten juos pratino reikalus daryt? Ar jie lauke buvo, ar namuose? Pagal vaizda panasi i misruniuka, su tam tikru veisliu priemaisomis. smile.gif Ne is prieglaudos turbut emet? Tai nuo kirminu turbut suniuke gavus vaistuku.
Atsakyti
Kai mažas šuniukas ir balos kitokios smile.gif
Aš iki 2 skiepo į daugiabučio kiemą šuns nevedžiau. Vežiausi tik į mišką. O kai paskiepytą išvedžiau ir pamačiau kaip apš... žolė, tai ir nepasigailėjau. Nu kaip nerenka žmonės - baisu doh.gif
Gal ir nesterilūs es grįžtam iš lauko, bet ir koncentracija gali būti kita - per žolę juk nevaikštom.

inga321, gal galima plačiau apie tą vandens ribojimą? Kaip nustatyt kiekį? Gal pagal šuns svorį yra kokios normos? O tai mano mažė 3 mėn. labai jau daug geria (aišu santikynai), nors maitinam RAW. Dėl to ir į lauką labai jau dažnai reikia.

Ir dar keistai ją išvedi, atlieka savo reikalus, o pavalgius, už pusvalandžio ji vėl nori. Ar pas jus taip šunys daro?
Atsakyti
Maniske vedama i lauka ryte ir vakare. Eda sausa 2 kart. Po maisto gauna vandens bliudeli. Kol bunu darbe sedi narve ir tada nepalieku nei maisto, nei vandens. smile.gif
Atsakyti