Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

You're Not You (2014) - labai patiko, toks gyvenimiskas, seniai nemaciau tokio gero filmo. Puiki vaidyba H. Swank, E. Rossum taip pat nors cia jos personazas primine Fiona is "Shameess" serialo).
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 03 27, 14:15)
You're Not You (2014) - labai patiko, toks gyvenimiskas, seniai nemaciau tokio gero filmo. Puiki vaidyba H. Swank, E. Rossum taip pat nors cia jos personazas primine Fiona is "Shameess" serialo).

Mano vyras apie jį pasakė - papigiaiska "The Intouchables" versija biggrin.gif Idėja tikrai nusižiūrėta rolleyes.gif Deja, iki originalo toli. Na, kažkaip man vidutiniška ši drama, nors abi aktorės patinka.
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2015 03 27, 14:58)
Niekas čia nieko nemuša biggrin.gif  Mano manymu, bet kuris paauglys tokį filmą po 10 min. jungtų lauk.
Papildyta:

drinks_cheers.gif  Labai skaudus, bet labai tikroviškas, vertas dėmesio.

Nemusa nemusa biggrin.gif
Tada ne paauglys, o jaunimas biggrin.gif
Bet kam virs 30 negi idomu?
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 27, 15:55)
Mano vyras apie jį pasakė - papigiaiska "The Intouchables" versija biggrin.gif Idėja tikrai nusižiūrėta rolleyes.gif Deja, iki originalo toli. Na, kažkaip man vidutiniška ši drama, nors abi aktorės patinka.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 03 27, 15:15)
You're Not You (2014) - labai patiko, toks gyvenimiskas, seniai nemaciau tokio gero filmo. Puiki vaidyba H. Swank, E. Rossum taip pat nors cia jos personazas primine Fiona is "Shameess" serialo).

patiko ir man, bet išlindo erzinančių mane dalykų.

Ekskursantė/2013
Seniai norėjau pamatyt šį filmą. Tik išgirdus muziką, išsigandau, kad dar vienas siaubingas lietuvių filmas, bet tik tai ir nepatiko. Tikrai kitoks filmas, jei ne muzika, man patiko.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 27, 09:55)
Relatos salvajes - geras filmas, patiko smile.gif

Super ! Uzskaitau mirksiukas.gif
Patiko,o ypac paskutine istorija nemirtinga blyn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 03 27, 20:37)
Super ! Uzskaitau  mirksiukas.gif
Patiko,o ypac paskutine istorija nemirtinga blyn  biggrin.gif

man dar su padanga nuleista
taigi, kaip sakiau, man jis must see ir kol kas šiais metais geriausias
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 03 27, 21:41)
man dar su padanga nuleista
taigi, kaip sakiau, man jis must see ir kol kas šiais metais geriausias

Jo jo ,nenorejau sakyti daugiau,bet paskutine ir su padanga pacios taikliaulios,nors visos is tiesu neblogos..
Vakar dar paziurejau su tuo Mikelsenu ar kokia jo ten pavarde The door (Die Tur) irgi neblogas,mindfuckiskas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažin ar įmanoma kur nors pažiūrėti lietuvių kalba., labai norisi vaikams parodyti unsure.gif
Son of God
http://www.imdb.com/...6/?ref_=nv_sr_1
Atsakyti
Relatos salvajes (2014) - pažiūrėjau ir aš, patikti patiko, bet iki vow efekto man kažko pritrūko. gal lūkesčiai buvo per dideli prisiskaičius liaupsių šitoj temoj smile.gif pirmos dvi istorijos man buvo per trumpos, kažkokios neišvystytos, paskui jau žymiai geriau. paskutinė labiausiai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 28, 17:46)
Relatos salvajes (2014) - pažiūrėjau ir aš, patikti patiko, bet iki vow efekto man kažko pritrūko. gal lūkesčiai buvo per dideli prisiskaičius liaupsių šitoj temoj smile.gif pirmos dvi istorijos man buvo per trumpos, kažkokios neišvystytos, paskui jau žymiai geriau. paskutinė labiausiai patiko  biggrin.gif

tai pirma taip įsipaišo į dabartinę Alpių katastrofą, kad šiąnakt sapnavau, kaip skrendu lėktuvais ir bijau
pabudau, persėdau į kitą ir toliau skridau, kritau ir visa kita... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 03 28, 15:48)
tai pirma taip įsipaišo į dabartinę Alpių katastrofą,

drinks_cheers.gif aha, kažkaip labai jau nejaukiai žiūrėjosi.


Murder in the First (1995) - šitas labai labai patiko. pradėjau žiūrėti gan vėlai, galvojau kokį trečdalį tam kartui pažiūrėsiu ir užteks. bet neišjungiau, kol nesibaigė. labai įtraukė, pagal tikrus įvykius, apie advokatą, gynusį Alkatraso kalėjimo kalinį, nužudžiusį savo 'kolegą'. Kevin Bacon'as nerealus man šitam filme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 28 kovo 2015 - 15:53
Vakar norėjau kažko lengvo ir apie meilę. puikiai suėjo ELEGY. labai skoningas filmas apie meilę ir ne tik.
Atsakyti