Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

QUOTE(eliss @ 2015 03 27, 09:27)
Ekskursantė/2013
Seniai norėjau pamatyt šį filmą. Tik išgirdus muziką, išsigandau, kad dar vienas siaubingas lietuvių filmas, bet tik tai ir nepatiko. Tikrai kitoks filmas, jei ne muzika, man patiko.

As dar nemaciusi filmo vyrui apibumbejau, kaip zmones filma vertina pagal muzika, bet ziurint ji tikrai labai kliuvo. Ir galbut ne pati muzika, bet jos garzsumas, galejo bent jau del fono leisti ax.gif Bet pats filmas tai labai patiko thumbup.gif Nors tikejausi lietuvisko filmo, bet gavosi, kad ziurejau rusu hihihi.gif Ir aktoriai puikiai vaidino, nors sakyciau tai gal daugiau rusu nuopelnas blush2.gif
Atsakyti
O as paziurejau labai nenoreta kazkodel,bet vyro ikalbinejama visgi nutariau perziureti Intersteler'i,tai ziauriai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 03 29, 12:00)
O as paziurejau labai nenoreta kazkodel,bet vyro ikalbinejama visgi nutariau perziureti Intersteler'i,tai ziauriai patiko  wub.gif

ai, man tai ne žiauriai
gal, kad nesu to pagr. aktoriaus gerbėja... o gal pritrūko proto, kad viską suprasčiau smile.gif
Atsakyti
o aš pažiūrėjau vaikišką Super 8 ir likau labai patenkinta biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2015 03 29, 05:31)
As dar nemaciusi filmo vyrui apibumbejau, kaip zmones filma vertina pagal muzika,  bet ziurint ji tikrai labai kliuvo. Ir galbut ne pati muzika, bet jos garzsumas, galejo bent jau del fono leisti  ax.gif

Aš tai nesprendžiu pagal muziką, bet lietuviams būdinga liūdna muzika rolleyes.gif Ir man atrodo, kad daugiau rusų nei mūsų vaidybos nuopelnas.

La migliore offerta/2013
Labai netikėta, kad filmas patiko, nes keli metai kaip kompe buvo, neturėjau noro pažiūrėt. Bet įtraukė pamažu, o ir pabaiga kitokia nei galvojau. Puikus filmas.

Mommy/2014
Šitą seniai norėjau pamatyt, bet truputį ir nusivyliau. Nebuvo, kad labai jau įtraukiantis, vietom ir susigraudinau. Bet šiaip, patiko.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 03 29, 10:00)
O as paziurejau labai nenoreta kazkodel,bet vyro ikalbinejama visgi nutariau perziureti Intersteler'i,tai ziauriai patiko  wub.gif

Turbūt mėgstamiausias mano 2014m. filmas wub.gif
Atsakyti
Vakar žiūrėjau Nakties klajūnas / Nightcrawler (2014).
Apie tikslo siekiantį žmogų ir būdus kokiais jis to tikslo siekia. Labai gerai susižiūrėjo, nei kiek neprailgo. Galvoju apie šį filmą dar ir šiandien smile.gif 8/10
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 03 29, 04:11)
ai, man tai ne žiauriai
gal, kad nesu to pagr. aktoriaus gerbėja... o gal pritrūko proto, kad viską suprasčiau smile.gif

Man sitas aktorius patinka, gal ne is isvaizdos, bet jo vaidyba thumbup.gif Bet filmo dar nemaciau, laukiu geresnes kokybes, nors labai noriu paziureti bigsmile.gif

The Legend of 1900 Nors dziazo nemegstu, bet sitame filme man vistik patiko grojama muzika, ne taip kaip Whiplash. Sakyciau toks visai sestadieniui tinkantis filmas, tai pavartoj idar truputi alko, tai filmas labiau veza biggrin.gif Nereikia nieko daug galvoti, o tik klausytis ir megautis. Ziuredama pagalvojau, kad sitame filme aktorius uzsitarnavo sau vaidmeni serialui Lie to me biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš Mommy (2014) pagaliau pažiūrėjau. Ir graudinausi, ir šypsojausi, ir pykau. Įtraukiantis, vis galvojau, kaip čia baigsis. Patiko stebėti ne tik mamos ir sūnaus santykius, bet ir jų santykius su kaimyne, pačios kaimynės keitimąsi. Nė kiek neprailgo, nors trukmė nemaža.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 28, 16:46)
Relatos salvajes (2014) - pažiūrėjau ir aš, patikti patiko, bet iki vow efekto man kažko pritrūko. gal lūkesčiai buvo per dideli prisiskaičius liaupsių šitoj temoj smile.gif pirmos dvi istorijos man buvo per trumpos, kažkokios neišvystytos, paskui jau žymiai geriau. paskutinė labiausiai patiko  biggrin.gif

Peržiūrėjau šį filmą ir aš, tačiau nesupratau kas šitas istorijas jungia? Kodėl jos būten tokios ir kodėl būtent jos filme rodomos? Kažkokios prasmės pritūkau, o gal tiesiog nesupratau...
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2015 03 29, 05:31)
As dar nemaciusi filmo vyrui apibumbejau, kaip zmones filma vertina pagal muzika,  bet ziurint ji tikrai labai kliuvo. Ir galbut ne pati muzika, bet jos garzsumas, galejo bent jau del fono leisti  ax.gif Bet pats filmas tai labai patiko  thumbup.gif Nors tikejausi lietuvisko filmo, bet gavosi, kad ziurejau rusu hihihi.gif Ir aktoriai puikiai vaidino, nors sakyciau tai gal daugiau rusu nuopelnas  blush2.gif

Ne tik tai. Filmas buvo iskritikuotas (manau pelnytai) kaip informacinio karo dalis, vaizduojanti rusus is palankios puses ax.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2015 03 29, 16:36)
Man sitas aktorius patinka, gal ne is isvaizdos, bet jo vaidyba  thumbup.gif Bet filmo dar nemaciau, laukiu geresnes kokybes, nors labai noriu paziureti  bigsmile.gif

O kokios dar kokybės laukiat? Internete jau kelios savaitės "mėtosi" itin geros kokybės įrašai. O oficialiai jau ir Blu Ray įrašus nusipirkti galima ir Lietuvoje. bigsmile.gif
Atsakyti