Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Vilniuje nuolatiniam darbui, visai d. d.

Sveiki,
Ieškome auklės prižiūrėti 2 metų mergaitę Didžiojoje Riešėje. Darbas nuo vasario mėnesio, kiekvieną dieną nuo 7 iki 18 val, viena diena per mėn. išeiginė. Preliminariai planuojama, kad auklės paslaugų reikės iki spalio mėnesio.
Jokių namų ruošos darbų dirbti nereikėtų.
Pagrindine būtų prižiūrima tik duktė, ligos atveju reikėtų pažiūrėti ir brolį (6 metų)(šiais metais tik kartą sirgo, tad gali to ir nebūti) (už du vaikus būtų primokama). Dar vienam broliui (12 metų) priežiūros jau nereikia.
Dėl atlygio tarsimės privačiai.
Pageidautina, kad auklė būtų vietinė ar iš artimiausių rajonų.
Lauksiu Jūsų atsiliepimų ar rekomendacijų tel 8 685 35913.
Atsakyti
Laba diena,

Ieskome auklytes savo 10 men mazylei. Dirbti reiktu pradeti kovo-balandzio menesi, kai jau bus beveik metukai. Auklyte turetu buti linksma, mylinti vaikucius, uzsiimanti ju lavinimu ir ugdymu ir zinoma mylinti savo darba. Is pradziu darbas ne visai, o kartais ir visai dienai, kol dukryte pripras, o po menesio ar keliu, priklauso kaip seksis, visai dienai. Gyvename senamiestyje, netoli stotis, patogus susisiekimas. Atlyginimas pagal susitarima.
Tel pasiteiravimui 868783751 arba i az.
Atsakyti

58m.rusakalbe moteris iesko aukles darbo. Lietuviskai suprantu, tik nelabai gerai kalbu.
Esu sazininga, lb myliu vaikus, be zalingu iprociu.
Patirtis su vaikais nuo pat gimimo iki 6m. Sioj srityj dirbu jau 10m., dirbau ir uzsienyje kelis metus. Siulyti iv. variantus
Jekaterina 860045890 ausriukasd@gmail.com
Atsakyti
Sveiki, esu Aurelija man 26 metai. Ieškau draugės/o su kuriuo žaistume, mokytumėmės ir linksmai leistume laiką kartu Žaliųjų ežerų rajone arba Santariškėse.
Labiausiai vertinu atsakingumą ir punktualumą, esu kūrybinga, originali, komunikabili ( baigiau reklamos studijas) todėl puikiai sutariu su įvairaus amžiaus vaikais. Mielai ruoščiau maistą ar padėčiau buityje. Patirties turiu su 1,5 - 10 metų padaužomis (nuolatine aukle dirbau keturiose šeimose, kuriose buvo 2-3 vaikai). Šiuo metu dirbu valandine aukle dviejose šeimose, todėl nuolatinio darbelio ieškau nuo vasario 1 D.
Bendraukime awrile@gmail.com
4u.gif
Atsakyti
Labutis mamytes,

jeigu jus gyvenate prie Zaliuju ezeru, Balsiuose, Kryziokuose, Babiniu soduose ir jums reikalinga gera, rupestinga aukle, siulau paskambinti mano anytai, kuri atsilaisvins nuo kovo 1.dienos, nes jos priziurima mergaite su teveliais isvyksta i Norvegija.
Anyta turi puikias rekomendacijas is keliu seimu. Daug nesiplesiu pasakodama, kaip vaikai buvo ugdyti, kiek jie visko ismoko, kaip nuo mazens su jais buvo uzsiimama ir t.t Tik galiu pasakyti, kad net kaimynai negaledavo patiketi, kad zmones randa tokias aukles. Rekomendacijose viskas smulkiai aprasyta, yra 3 seimu atsiliepimai... Anyta smagi, linksmu plauciu moteriske, 54 metu, vaikai isvaiksto lauke kelis kilometrus per diena, kruva daineliu ir t.t
Jei ka sudomino, skambinkite, klauskite, rasau jos kontaktus NIJOLE 8 678 40810


Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2015 01 14, 15:01)
Sveiki,
Esu trijų vaikučių mama (13m., 6m dukroms ir 4m sūnus), nuoširdi, bendraujanti, mylinti vaikučius. Galėčiau Jums pagelbėti vaiko priežiūroje. Esu prižiūrėjusi berniuką (ne savo) ligos metu. Gyvenu Justiniškėse, netoli Kardiolitos, ieškausi darbelio netoli namų.
08.30 - 18 val galėčiau atvykti pas Jus (turiu automobilį), jeigu netinka šios valandos, priimčiau Jūsų vaikutį savo namuose. Kartais galėčiau prižiūrėti vakare arba savaitgaliais vaikutį (savo namuose). Namuose turime šuniuką. Erdvus butas, vaikučiui būtų kur miegoti pietų miegelio ir pilnas kambarys žaislų.
Lauksiu žinučių!

Jau turiu ax.gif
Atsakyti
ieškome aukles 1m mergytei. Žirmunų gale.
Atsakyti
QUOTE(ole123 @ 2015 01 22, 17:10)
ieškome aukles 1m mergytei. Žirmunų gale.

Sveiki ar vis dar reikia aukles gyvenu netoli jusu turiu patirties6 m su vaikuciais greit susidraugauju mano nr 867565314
Atsakyti
QUOTE(Simule @ 2015 01 15, 21:50)
Sveiki,
Ieškome auklės prižiūrėti 2 metų mergaitę Didžiojoje Riešėje. Darbas nuo vasario mėnesio, kiekvieną dieną nuo 7 iki 18 val, viena diena per mėn. išeiginė. Preliminariai planuojama, kad auklės paslaugų reikės iki spalio mėnesio.
Jokių namų ruošos darbų dirbti nereikėtų.
Pagrindine būtų prižiūrima tik duktė, ligos atveju reikėtų pažiūrėti ir brolį (6 metų)(šiais metais tik kartą sirgo, tad gali to ir nebūti) (už du vaikus būtų primokama). Dar vienam broliui (12 metų) priežiūros jau nereikia.
Dėl atlygio tarsimės privačiai.
Pageidautina, kad auklė būtų vietinė ar iš artimiausių rajonų.
Lauksiu Jūsų atsiliepimų ar rekomendacijų tel 8 685 35913.


Jau radome 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Esu pati mama 27m... turiu savo du ziogus 2.5 ir 4 m berniukus...jie lanko darzeli...savo namuose fabijoniskese pfie bigo priziuriu 1.4 berniuka... priziurejau ir 1.8 bet jau teko atsisveikint...nes teveliai gavo vieta darzelyje smile.gif tad ieskom sau naujos draugijos...atlyginimas sutartinis...maisto gaminimas mano...nuo vaiko poreikiu..jei ka sudomins ir salia namu maloniai prasom kreiptis i az ax.gif tikrai sudraugausim ir sutarsim 4u.gif esu pagrinde priziurejus visus vaikucius nuo 1metu...
Atsakyti
Sveiki, ieskome aukles musu 9 men berniukui iki kol gaus darzeli. Darbo valandos nuo 8.30 - 9.00 iki 16.30-17.00 val. Lankstus grafikas - pagal aukles poreikius galime prisitaikyti. Vieta - Antakalnis.
Is aukles tikimasi , kad - visas demesys ir rupestis vaikuciui.
Atlygis - pagal susitarima.
Ieskome rupestingos, turincios patirties aukles, kuri tikrai myli vaikus ir domisi ju tobulejimu. Su rekomendacijomis.

daugiau informacijos - 865529124

arba per aze.


Atsakyti
Laba diena,

ieskome aukles savo 1.8 m mazyliui. Darbas nuolatinis. Gyvename Jeruzaleje. Noretume, kad aukle butu mylinti vaikucius, kantri ir linksma. Aukles prasytume uzsiimti su mazyliu, zaisti, pagaminti jam valgyti ir tiesiog rupintis juo. Darbo laikas nuo 7:30 iki 17:30. Pradeti dibti reiketu nuo kovo ar ballandzio men.

Renata, 861215093
Atsakyti