Laba diena,

 

Esu 55 m. darbšti, energinga, sąžininga moteris, ieškanti AUKLĖS DARBO Vilniaus mieste, visai darbo dienai. Pati esu dviejų suaugusių vaikų, pametinukų mama, turinti konditerės išsilavinimą. Turiu  darbo su vaikais ir namų pagalbininkės patirties, galiu pateikti rekomendacijas. Darbas su vaikais yra mano labai mylimas, patinka su mažaisiais užsiimti ir padėti jiems augti. Mano asmeninės savybės - atsakingumas, kruopštumas, dėmesingumas, geranoriškumas leis puikiai pasirūpinti Jūsų vaiku ar vaikais. Esu pasiruošusi dirbti visą darbo dieną. Darbo su vaikais metu galiu pagaminti sveiką ir skanų valgį pagal vaiko amžių ir poreikius, rūpintis vaikučio higiena, išvesti į lauką, užmigdyti pietų miegelio, kartu tyrinėti ir pažinti mus supančią aplinką, padėti išmokti savarankiškumo (puoduko reikalų, savarankiško apsirengimo, valgymo, kt.), lavinti pagal tėvelių pageidavimus: kartu su vaikučiu daryti darbelius iš popieriaus, plastelino, kitų medžiagų, mokytis laikyti rašymo priemonę, karpyti, lipdyti, pažinti spalvas, pirmąsias raideles ir kt., drauge skaityti knygeles, atlikti lavinamąsis užduotėles knygelėse, deklamuoti eilėraštukus, dainuoti daineles, lavinti vaikučio fizinius gebėjimus.

Esu linksma ir nenuobodi, mėgstu veiklą ir svarbiausia - draugystę su vaikais. Pirmenybę teiksiu ilgesnio darbo perspektyvai, kurią norėčiau aptarti iš anksto. Atlyginimas sutartinis, už vieną darbo mėnesį ir papildomai apmokamas už ilgesnes nei darbo valandas.

Mano telefonas (galima skambinti visą dieną ir vakare): 868435586. Lauksiu susidomėjusiųjų skambučių, tikiuosi susitikti ir susipažinti gyvai, nes pokalbio metu galima geriau pažinti vieni kitus.