Įkraunama...
Įkraunama...

Ombre, sombre, balayage plaukų dažymas

Mano eksperimentai, man labiau patinka ryskesni kontrastai ax.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
Egless, labai graži permaina smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif toks variantas pateisina du mano lukescius: as sviesi, bet saknu nereikia dazyti kas 3 sav., kaip dazant visa galva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egless @ 2015 06 10, 18:15)
Mano eksperimentai, man labiau patinka ryskesni kontrastai ax.gif



Labai grazu, ir atrodo, kad labai dera su kirpimu smile.gif Man apskritai graziau naturalesnis sombre, kai negali suprast, dazyta, ar naturaliai tokie, bet jusu variantas irgi labai gerai ziurisi.
Atsakyti
sveiki:) svajoju nusidazyt atvirkstiniu ombre stiliu. meginti paciai ar geriau eiti pas kirpeja??smile.gif plaukuciai mano platininiai , plauku galus noreciau nusidazyt bordo. ka manot? user posted image



Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2015 06 22, 14:21)
Labai grazu, ir atrodo, kad labai dera su kirpimu smile.gif Man apskritai graziau naturalesnis sombre, kai negali suprast, dazyta, ar naturaliai tokie, bet jusu variantas irgi labai gerai ziurisi.


Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 06 23, 11:02)
sveiki:) svajoju nusidazyt atvirkstiniu ombre stiliu. meginti paciai ar geriau eiti pas kirpeja??smile.gif plaukuciai mano platininiai , plauku galus noreciau nusidazyt bordo. ka manot? user posted image


Vienareiksmiskai tik pas kirpeja 4u.gif Ir tai, kad butu gera ir ismanytu dazyms tokius gerai 4u.gif
Atsakyti
Kas dar turit geru atsiliepimu apie balayage Kaune? Gal yra daugiau Astos is junoros klienciu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CandyBox @ 2015 06 23, 22:45)
Kas dar turit geru atsiliepimu apie balayage Kaune? Gal yra daugiau Astos is junoros klienciu? smile.gif


As buvau pas Asta kelis kartus, tikrai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egless @ 2015 06 10, 19:15)
Mano eksperimentai, man labiau patinka ryskesni kontrastai ax.gif



QUOTE(Egless @ 2015 06 29, 11:11)
As buvau pas Asta kelis kartus, tikrai rekomenduoju 4u.gif


Egless, o siame puslapyje esancioj nuotraukoj Jus irgi daze Asta? Kuriam ji salone dirba?
Papildyta:


Caridian, gal atradai koki meistra Vilniuj, kuris gerai ismanytu balayage technika? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2015 06 30, 09:02)
Egless, o siame puslapyje esancioj nuotraukoj Jus irgi daze Asta?  Kuriam ji salone dirba?


Ne, siame psl. esancioj foto mane daze lietuvaite Aiste Railaite, ji dirba Londone 4u.gif As Astos paprasiau daryti ryskesny kontrasta, bet kazkodel jai pasirode, kad bus negrazu, netiks. Tad susiradau, kas ta nora vistiek ygyvendino smile.gif
Asta dirba Junora salone:

http://www.junora.lt/


Atsakyti
QUOTE(Egless @ 2015 07 12, 11:31)
Ne, siame psl. esancioj foto mane daze lietuvaite Aiste Railaite, ji dirba Londone 4u.gif  As Astos paprasiau daryti ryskesny kontrasta, bet kazkodel jai pasirode, kad bus negrazu, netiks. Tad susiradau, kas ta nora vistiek ygyvendino smile.gif
Asta dirba Junora salone:

http://www.junora.lt/

supratau, aciu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2015 05 07, 14:52)
Gal kas žinote šių dažymo stilių meistrų Klaipėdoje? blush2.gif Labai jau norėtųsi pasikeisti...  4u.gif

fb pasivadinusi plauku stiliste Inga Chort. labai graziai dazo. perejimai grazus.yra savo darbu pavyzdziu isidejusi
Atsakyti