Įkraunama...
Įkraunama...

Ombre, sombre, balayage plaukų dažymas

Kažkas kažkada prašė nuotraukų, tai tik dabar prisiruošiau blush2.gif Specialiai nesifotkinau, nuotraukos iš atostogų, nekoreguotos. Aišku, skiriasi šiek tiek nuo realybės...

Iš karto po kirpyklos:

user posted image


Po kirpyklos praėję +- 4 mėnesiai:

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
HELP ar kas gali parekomenduoti gera Balayge dazymo meistra vilniuje?
Atsakyti
http://vk.com/wall-88923710?own=1

taip gražu man, gal kas buvote 4u.gif
Atsakyti
Sudėjau šių metų pažaidimus į vieną koliažą, komentarai prie nuotraukų. Galutinis rezultatas dešinėje. user posted image
Jei dar kada dažysiu, tai pas Kaloliną iš Yury, mačiau jos dažytų darbų sruogomis, labai gražu...
Atsakyti
Labai grazus plaukai ir naturaliai atrodo thumbup.gif
Leveret irgi patiko plaukuciai ir dazymas thumbup.gif
O as vel su tom paciom bedom susiduriu - per greit plaukai nuryzeja po dazymo doh.gif Ir sampuna violetiny naudoju, nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Užmačiau Facebook'e „Damutė“ puslapy labai nemažai gražių dažymų, gal kam aktualu bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Man cia labai grazu wub.gif


https://scontent-waw...amp;oe=575D5C33


http://bleikt.pressa...6-645x967-o.jpg


Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Paaiškinkit man neišmanėlei, o galima dažyti ombre nedažant viso plauko, tik apačią? Aš niekad nesu dažiusi plaukų, o ir šiaip gaila plauko, nes ir taip sausas, nepavyksta išpuoselėti, bet labai norėčiau tokiu dažymu nusidažyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 05 12, 15:07)
Sveikos 4u.gif
Paaiškinkit man neišmanėlei, o galima dažyti ombre nedažant viso plauko, tik apačią? Aš niekad nesu dažiusi plaukų, o ir šiaip gaila plauko, nes ir taip sausas, nepavyksta išpuoselėti, bet labai norėčiau tokiu dažymu nusidažyti smile.gif


Ombre dazniausiai ir yra tik apacia smile.gif As bent jau apacia tik daziau, va cia siek tiek matos, nors jau beveik 3men po dazymo, zadu eiti atnaujinti siek tiek spalva i menesio gala smile.gif
Atsakyti
sveikos, pasimeciau. Renkuosi tarp "Greenas", "Divalta", "Simahairstyles" Erikos salone, Damute "Maddam"salone, gal buvote kuriame is siu? Ar siaip zinote tikrai gera meistre? 4u.gif
Praeitasi metais buvau Junoroj, kaip ir neblogai, bet noretusi kazka kito isbandyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 17 gegužės 2016 - 09:49
QUOTE(kavamale @ 2016 05 17, 09:39)
sveikos, pasimeciau. Renkuosi tarp "Greenas", "Divalta", "Simahairstyles" Erikos salone, Damute "Maddam"salone, gal buvote kuriame is siu? Ar siaip zinote tikrai gera meistre?  4u.gif
Praeitasi metais buvau Junoroj, kaip ir neblogai, bet noretusi kazka kito isbandyti


Aš prisižiūrėjusi Damutės nuotraukų FB, neseniai apsilankiau pas ją. Ombre turėjau dar padoriai atrodantį iš anksčiau (dažiau Junoroj), tai tik sruogelių viršuje padažiau - likau tikrai patenkinta, kažkaip atgaivino ir pagyvino mano ombre smile.gif Planuose turiu pabandyt raudoną ombre, tai eisiu pas Damutę smile.gif
Atsakyti
Sveiki, o gal kas zinote pigesniu alternatyvu balayage dazymui? 70 euru uz bet koki dazyma man atrodo per daug, nes pries kelis menesius jau apturejau bloga patirti su vienu brangiu dazymu, kuris po poros savaiciu atrode taip pat kaip pries dazyma. Dar neradau kirpejos vertos tokios sumos.
Atsakyti