Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų ligos, N-toji dalis

QUOTE(maskatukas @ 2015 02 10, 14:16)
mano vete sake, kad propalin tinka kastruotoms kalems, hmm, net nezinau g.gif 

Būtent dėl to ir klausiau, kokius vaistus Riher turėjo omenyje. Propalin skirtas tik kalėms nelaikančioms šlapimo po sterilizacijos. Jūsų atvejis visai ne tas.
Senatvė - ne džiaugsmas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2015 02 10, 16:19)
Būtent dėl to ir klausiau, kokius vaistus Riher turėjo omenyje. Propalin skirtas tik kalėms nelaikančioms šlapimo po sterilizacijos. Jūsų atvejis visai ne tas.
Senatvė - ne džiaugsmas  ax.gif

noreciau suzinoti ar galiu duoti jam biokalis+biomagnis papilda suniui, jau matosi ir sirdies nepakankamumo pozymiai?
su tab labai nedraugauja mano suniukas visa gyvenima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 02 10, 17:37)
noreciau suzinoti ar galiu duoti jam biokalis+biomagnis papilda suniui, jau matosi ir sirdies nepakankamumo pozymiai?

Galit paduoti, blogiau nebus.
Gal turite šlapimo tyrimo rezultatus?
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2015 02 10, 17:41)
Galit paduoti, blogiau nebus.
Gal turite šlapimo tyrimo rezultatus?

darem , kai pradejo slapintis namuose, ieskojo ir bakteriju, bet tyrimai nomos ribose, tik mazas slapimo lyginamasis svoris, ar taip pasakiau g.gif
biocheminiai tyrimai -norma,
nezinau ar tai tinka sunims, bet man daznai buna kalio lygis ties zemutine riba, tai nors karta i metus seimos gyd paskyria tyrima del insktu veiklos, nes jei ju veikla trinka, gali kalio lygis kraujyje paadideti,
abu su suniu draugiskai vartosim kali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 02 10, 18:20)
darem , kai pradejo slapintis namuose, ieskojo ir bakteriju, bet tyrimai nomos ribose, tik mazas slapimo lyginamasis svoris, ar taip pasakiau g.gif
biocheminiai tyrimai -norma,
nezinau ar tai tinka sunims, bet man daznai buna kalio lygis ties zemutine riba, tai nors karta i metus seimos gyd paskyria tyrima del insktu veiklos, nes jei ju veikla trinka, gali kalio lygis kraujyje paadideti,
abu su suniu draugiskai vartosim kali biggrin.gif



Mano mažyliui šuniukui ir su tuo šlapimu yra problemų. Nuėjau į vaistinę ir vaistininkė patarė pamėginti pačius mažiausius (mano šuniukas mini toiterjeras, sveria 1,2 kg). Tiesiog super ant pamperso buvo parašyta 2-5 kg vaikam. Bet toliau paklijavus tiko. Pamėginkit nuo mažiausio jie visai geri, o jei kas pakeisit didesniu. Patarčiau pirkti vaistinėje, nes ten parduoda vienetais. o parduotuvėje tik pakiais. smile.gif Tikiuosi padėjau smile.gif
Atsakyti
Laba diena, labai reiketu patarimo.
Stambios veisles suo parodos ringe is niekur nieko pradejo slubuoti kaire galine koja. Anksciau neslubavo, fizinis kruvis nepasikeites. Nuvaziavom pas veterinara. Israse Remadyl tableciu 5-ioms dienoms. Suo dar siek tiek slubciojo, bet pagerejimas buvo akivaizdus. Tada veterinare israse dar 5-ioms dienoms. Suo nezymiai, bet slubavo, kol gere tuos vaistus. Dabar slubuoja, sunkiai pristato koja. Skambinausi veterinarei. Ji sako, kad reikia suniui duoti narkoze ir daryti x-ray. Ar negalima apseiti be narkozes? Kokiu tyrimu butu tikslinga prasyti is veterinares? Gyvename ne Lietuvoje. Didelis Dekui atrasiusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2015 02 25, 10:24)
Ji sako, kad reikia suniui duoti narkoze ir daryti x-ray. Ar negalima apseiti be narkozes? Kokiu tyrimu butu tikslinga prasyti is veterinares? Gyvename ne Lietuvoje. Didelis Dekui atrasiusiems  4u.gif

Narkozė reikalinga tyrimo tikslumui.
Aš prie to paties prašyčiau ir kelių nuotraukos - gal raiščiai?
Atsakyti
Aciu uz atsakyma.
Jeigu jau suo gaus narkoze, gal ta pacia proga paprasyti dar ko nors? Pvz.: HD ir ED? Nelabai susigaudau siuose reikaluose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2015 02 25, 10:49)
Aciu uz atsakyma.
Jeigu jau suo gaus narkoze, gal ta pacia proga paprasyti dar ko nors? Pvz.: HD ir ED? Nelabai susigaudau siuose reikaluose  blush2.gif

HD (klubo displazijos tyrimas) ir yra vadinamasis X-ray. Jum turi įtarimą, kad šuo turi displaziją, dėl kurios šlubuoja.
Prašykit, kad padarytų oficialius HD ir ED. Ne tik tam, kad pažiūrėję rastų problemą, bet kad ir turėtumėt oficialų dokumentą sau.
Atsakyti
Aciu. O prie to pacio. Jeigu mama turi C, o tetis A, tai ju vaikui gali buti didesnis displazijos laipsnis?
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2015 02 25, 11:25)
Aciu. O prie to pacio. Jeigu mama turi C, o tetis A, tai ju vaikui gali buti didesnis displazijos laipsnis?

Gali būti visko. Reikia žiūrėti ne tik tėvus, bet ir tolimesnius giminaičius.
Atsakyti
Aciu, Agnnyte, uz konsultacija 4u.gif
Ziuresim kaip cia viskas bus...
Atsakyti