Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (3)

ppėc
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 24, 22:37)
Nu Mia dar as balsa galiu pakeist ir siaip dar ne blogiausias varianas. Bet jei Liepa!!!!!!!!!!!!!!  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif

Pritariu
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 24, 22:35)
Nu viskas, chebra, nebėra plaukučių, žandikaulio, akyčių, nebėra nieko. Suvalgė mūsų berniuką...

ot nereikėjo už Neringą balsuot tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 24, 22:37)
Oi tu bliiiin... Nesitikejau.

Durnių motina viltis buvo išlindusi, kad gal dar visus šeštadienius pasumuos... nors jau širdis sakė, kad ne...
Atsakyti
Nu aš Tado nemačiau tarp laimėtojų, tai anksčiau ar vėliau jis iškrito, kaip ir nėr skirtumo rolleyes.gif
gaila tik Ingėno, toookia meilė buvo/yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 01 24, 22:37)
Aš turėjau nuojautą, iš tiesų, nesigiriant. Nenorėjau visai šiandien žiūrėti schmoll.gif Bet kažkaip, tie mūsų linksmi pokalbiai pritraukė ir galvoju, nu reikia pažiūrėt...


Tikrai negalvojau taip blogai unsure.gif

Bet tai ką, ta daina tikrai užkeikta g.gif
Mano ausiai ir daina gera ir atlikimas geras g.gif Beje, abu kartus patiko. Nu... silpnos mano ausytės, išeina verysad.gif



QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 24, 22:37)
Nu Mia dar as balsa galiu pakeist ir siaip dar ne blogiausias varianas. Bet jei Liepa!!!!!!!!!!!!!!  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif


Mia šiandien gerau dainavo, nors pati daina tai man vidutiniška. Bet kitos kniauklės doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nu ir pyp.. Prieita iki absurdo iš tikro. Apmaudu, kai matai tokią neteisybę. Kam kam, Liepai tai iš tikro slėptis. Kaži ar ji pati savęs apsiklauso nors kartais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fainulkina: 24 sausio 2015 - 22:41
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 24, 22:37)
Nu Mia dar as balsa galiu pakeist ir siaip dar ne blogiausias varianas. Bet jei Liepa!!!!!!!!!!!!!!  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif

Liepa absoliuti tragedija schmoll.gif nesuprantu, ar čia tikrai taip jos giminėsdraugai stengias, ar ietuviai tokie beskonių tauta doh.gif
____________________
Ingėnai, console.gif
Atsakyti
eina visa ta giržadavizija velniop user posted image Wilma La, Milita, Tada- įdomiausi ir geriausi balsai išėjo, Liepa bebalsė prilaikinta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 24, 22:38)
ot nereikėjo už Neringą balsuot  tongue.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O kas daryt, pas abu žandikauliai tai gražūs, graži pora būtų bigsmile.gif

Juokauju, visai nebalsavau. Kokia jau prasmė? Ne gi eisiu ir kelias korteles pirksiu? Aš už nemokamą balsavimą tokiems renginiams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 24, 22:39)
Mano ausiai ir daina gera ir atlikimas geras  g.gif Beje, abu kartus patiko.

Man irgi. Nuejau Tado bent FB palaikyt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 24, 22:41)

Ingėnai,  console.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti