Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (3)

QUOTE(Monteverte @ 2015 01 24, 22:41)
O kas daryt, pas abu žandikauliai tai gražūs, graži pora būtų bigsmile.gif

Juokauju, visai nebalsavau. Kokia jau prasmė? Ne gi eisiu ir kelias korteles pirksiu? Aš už nemokamą balsavimą tokiems renginiams smile.gif

o vat reikėjo balsuot biggrin.gif net aš savo simpatiją išdaviau šiandien ir už Tadą prabalsavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 24, 22:39)
Bet tai ką, ta daina tikrai užkeikta  g.gif
Mano ausiai ir daina gera ir atlikimas geras  g.gif Beje, abu kartus patiko. Nu... silpnos mano ausytės, išeina  verysad.gif
Mia šiandien gerau dainavo, nors pati daina tai man vidutiniška. Bet kitos kniauklės  doh.gif  doh.gif

Ne ausytės silpnos, daina tikrai nereali ir kitokia, bet ji tikrai sunki. Mano nuomone, ji buvo iš čia dalyvavusių tik Vilmai. Bet jai peršalimas koją pakišo ar kas ten ir... ir viskas. Tadas tikrai nekaip ją sudainavo, ne jo žanriukas. Sakė kažkas, kad Edgarui pavyktų? Nesu tikra g.gif
Tai taip ir išėjo, kad geros dainos nebėra. Visos viltys dabar į Not Perfect, bet tai jau ne mano arkliukas. Tikiuosi rasiu fainą užsienietį šiemet ir galėsiu puoselėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 24, 23:41)
Liepa absoliuti tragedija  schmoll.gif nesuprantu, ar čia tikrai taip jos giminėsdraugai stengias, ar ietuviai tokie beskonių tauta  doh.gif




taigi sužadėtinis verslininkėlis rolleyes.gif matyt, pildo princesės norus rolleyes.gif

aš vis tiek lieku prie Baumilos "This Time", nors jo pačio ir labai nemėgstu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Delta-: 24 sausio 2015 - 22:46
Tado reakcija FB:
Tadas Juodsnukis Dėjau aš ant jų nešvarių žaidimų
Tadas Juodsnukis Aš neiškritau, mane išmetė
Tadas Juodsnukis Nepaklusau ju taisyklem purvinom
Tomas Gaila, kad Not perfect nedainavai.. Tau tiktu:) o tai kita hebryte priedainio nepanesa truputi..
Tadas Juodsnukis Man jos neleido dainuot pakeite daina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 sausio 2015 - 22:50

QUOTE(Monteverte @ 2015 01 24, 22:44)
Ne ausytės silpnos, daina tikrai nereali ir kitokia, bet ji tikrai sunki. Mano nuomone, ji buvo iš čia dalyvavusių tik Vilmai. Bet jai peršalimas koją pakišo ar kas ten ir... ir viskas. Tadas tikrai nekaip ją sudainavo, ne jo žanriukas. Sakė kažkas, kad Edgarui pavyktų? Nesu tikra g.gif



O man nuoširdžiai tas atlikimas patiko, ne todėl, kad Tadas dainavo. Mano ausiai sudainavo labai švariai. Priedainyje aukštos natos užslopintos. Bet aš spėlioju, gal čia toks sumanymas g.gif

Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2015 01 24, 22:44)
taigi sužadėtinis verslininkėlis  rolleyes.gif  matyt, pildo princesės norus  rolleyes.gif

aš vis tiek lieku prie Baumilos "This Time", nors jo pačio ir labai nemėgstu  cool.gif

Nu nebent.. Nes šiaip ji pasirodo klaikiau už Šiaudikytę, o pirmose vietose pasak žiūrovus sėdi. Man ji aplamai baisiausiai už visus šiandien pasirodė.Ačiū dievui, kad dar yra komisija, o tai kiti atlikėjai galėtų kaip ir nebedalyvauti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 24, 22:47)
Tado reakcija FB:
Tadas Juodsnukis Dėjau aš ant jų nešvarių žaidimų



Man tai normali reakcija blush2.gif blush2.gif
Juolab, jei dainą pakeitė prieš 2 dienas. Kaip supratau iš diskusijos, jinai jam nelabai ir patiko. O tai kam keitė? Kažkam kitam reikėjo Not Perfect. Vaidutis turi didesnį užnugarį, juk visų draugas.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 24, 22:47)
Tado reakcija FB:
Tadas Juodsnukis Dėjau aš ant jų nešvarių žaidimų

g.gif Įdomu ką jis tiksliai omeny turi, komisiją ar tipo išorinius balsuotojus
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 24, 23:36)
Nežinau ar aš kitą kartą žiūrėsiu  verysad.gif  verysad.gif

Neįdomu man tos kniaukiančios monikos/neringos/liepos  doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif

Įtariu, aš irgi, Teisingai Tadas rašo. Nesuprantu, gal jie balsus klastoja kaip pas klevečką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 24, 22:49)
Man tai normali reakcija  blush2.gif  blush2.gif
Juolab, jei dainą pakeitė prieš 2 dienas. Kaip supratau iš diskusijos, jinai jam nelabai ir patiko. O tai kam keitė? Kažkam kitam reikėjo Not Perfect. Vaidutis turi didesnį užnugarį, juk visų draugas.

Ai tiksliai, 2 dienos tokiai dainai... jai dviejų savaičių tikrai reikia. Bandžiau, tai šakutės ją išdainuot normaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 24, 22:47)
Tado reakcija FB:
Tadas Juodsnukis Dėjau aš ant jų nešvarių žaidimų
Tadas Juodsnukis Aš neiškritau, mane išmetė
Tadas Juodsnukis Nepaklusau ju taisyklem purvinom
Tomas Gaila, kad Not perfect nedainavai.. Tau tiktu:) o tai kita hebryte priedainio nepanesa truputi..
Tadas Juodsnukis Man jos neleido dainuot pakeite daina

blink.gif blink.gif blink.gif aš galvojau, jiem leidžia pasirinkt???
Atsakyti
Komisijos lentelė:
1. Mia – 36 balai
2. E. Lubys – 35 balai
3. V. Baumila – 33 balai
4. M. Linkytė – 30 balų
5. J. Brūzga – 29 balai
6. L. Mondeikaitė – 21 balas
7. N. Šiaudikytė – 19 balų
8. T. Juodsnukis –17 balų

Žiūrovų lentelė:
1. L. Mondeikaitė – 775 balsai
2. Mia – 741 balsas
3. J. Brūzga – 732 balsai
4. M. Linkytė – 699 balsai
5. E. Lubys – 680 balsų
6. V. Baumila – 619 balsų
7. N. Šiaudikytė – 586 balsai
8. T. Juodsnukis – 549 balsai

Galutiniai laidos rezultatai:
1. Mia
2. L. Mondeikaitė
3. E. Lubys
4. J. Brūzga
5. M. Linkytė
6. V. Baumila
7. N. Šiaudikytė
8. T. Juodsnukis

http://www.lrt.lt/na...eptyni_dalyviai
Atsakyti