Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ir IUI pasisektukės, 3 dalis

As ir vakar visa temute perskaiciau, nors man tik HCG rytoj, bet neabejoju kad viskas bus gerai, tuo labiau ir testukai rodo,ir uzsibusiu cia ilgeliau wub.gif

QUOTE(Mercuria @ 2015 04 08, 10:34)
kita savaite tik eisiu pas giniu, ziuresim kaip kas... labiausiai bijau kad nebutu ne vietoj.. aisku ne ka maziau persileidimu... bet tikiu kad viskas bus gerai ir islauksim kol uzaugsim  nestuke.gif

o jau ta echo darys taip anskti? ar po ivf visoms taip daro? nepkalausiau as, nu aisku man dar du kart hcg turi daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arista: 08 balandžio 2015 - 10:03
Sveikinu mergaites jus labai wub.gif Maciau IVF temoj nauju nestukiu pabyrejo, "nauja partija" sitai temai ateina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2015 04 06, 14:05)
man injekcija buvo nuo 3cd, bet vistiek nestuma skaiciuoja nuo paskutiniu mm pirmos dienos, nors padarius echoskopija parode nestuma ne 5 savaiciu (nuo mm) o nuo IUI 3 savaites nestuma, tai ir sako grynai tau 3 savaites nuo pastojimo...  g.gif
tai tu kaip ejai i scana 8 savaiteliu tai reliai buvo 8 savaites nuo pirmos injekcijos?

jo smile.gif tu drasiai gali skaiciuot nuo mmm dienos, visi nestumai taip skaiciuojas smile.gif taip buvo 8 sav .
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 04 08, 17:00)
jo smile.gif tu drasiai gali skaiciuot nuo mmm dienos, visi nestumai taip skaiciuojas smile.gif taip buvo 8 sav .

as ir skaiciuoju nuo mm 4u.gif
bet daktare scano metu mate nestuma tik 3savaiteliu, ir grynai atitinka IUI data. tai sako visi skaiciuos tau nestuma nuo IUI proceduros. smile.gif nes man ovuliacija buvo labai velyva, net 17cd.
ar kaip pastojai po apvaisinimo, kaip jauteisi? buvo pilvo maudimas?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2015 04 08, 17:46)
as ir skaiciuoju nuo mm  4u.gif
bet daktare scano metu mate nestuma tik 3savaiteliu, ir grynai atitinka IUI data. tai sako visi skaiciuos tau nestuma nuo IUI proceduros. smile.gif nes man ovuliacija buvo labai velyva, net 17cd.
ar kaip pastojai po apvaisinimo, kaip jauteisi? buvo pilvo maudimas?smile.gif

nu nzn, kaip ji ten skaiciuoja . nu bet susigaudysi veliau skanu metu. Nu dekim jie manes klausia kada isodinimas buvo , bet eho parodo vistiek tiek savaiciu kiek as skaiicuoju nuo pirmos injekcijos smile.gif

O pilva maude iki kokios 8 savaites , biskutuka , atrodydavo tuoj pradesu kraujuot .. bet paskui praejo . Tad manau visi pamaudenimai yra normalu , aisq jai beprotiskai skauda, tai jau kitas reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2015 04 08, 21:50)
nu nzn, kaip ji ten skaiciuoja . nu bet susigaudysi veliau skanu metu. Nu dekim jie manes klausia kada isodinimas buvo , bet eho parodo vistiek tiek savaiciu kiek as skaiicuoju nuo pirmos injekcijos smile.gif

O pilva maude iki kokios 8 savaites , biskutuka , atrodydavo tuoj pradesu kraujuot .. bet paskui praejo . Tad manau visi pamaudenimai yra normalu , aisq jai beprotiskai skauda, tai jau kitas reikalas 4u.gif

as bandziau klausti daktares tai ji sako tas skaiciavimas del mm priskirtas visoms,nes nezinai kada tiksliai pastojo.. blink.gif bet jei zinai kada pastojai, viskas kitaip. skaiciuoja nuo tada ir echo metu tik patvirtina tai ar paneigia.
man maudimas toks vos vos, kartais. sake jei labai jau skaudes, netyleti, sakyti.
man neliepe gerti jie progesterono, keista. pati savo valia geriu ji, nes kalbejau su vaisingumo daktaru ir LT, Zeba. smile.gif sako gerk butinai, nepakenks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2015 04 08, 20:12)
as bandziau klausti daktares tai ji sako tas skaiciavimas del mm  priskirtas visoms,nes nezinai kada tiksliai pastojo.. blink.gif  bet jei zinai kada pastojai, viskas kitaip. skaiciuoja nuo tada ir echo metu tik patvirtina tai ar paneigia.
man maudimas toks vos vos, kartais. sake jei labai jau skaudes, netyleti, sakyti.
man neliepe gerti jie progesterono, keista. pati savo valia geriu ji, nes kalbejau su vaisingumo daktaru ir LT, Zeba.  smile.gif  sako gerk butinai, nepakenks. ax.gif

pakenkti manau tikrai nepakenks .

Nu jai man jie skaiciuotu nuo isodinimo datos , tai dviem savaitem man butu maziau . Bet taip near smile.gif) aij nu as jau pati cia tuoj susimaysisu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2015 04 08, 22:12)
as bandziau klausti daktares tai ji sako tas skaiciavimas del mm  priskirtas visoms,nes nezinai kada tiksliai pastojo.. blink.gif  bet jei zinai kada pastojai, viskas kitaip. skaiciuoja nuo tada ir echo metu tik patvirtina tai ar paneigia.
man maudimas toks vos vos, kartais. sake jei labai jau skaudes, netyleti, sakyti.
man neliepe gerti jie progesterono, keista. pati savo valia geriu ji, nes kalbejau su vaisingumo daktaru ir LT, Zeba.  smile.gif  sako gerk butinai, nepakenks. ax.gif

tai kad standartas yra toks skaičiavimo jau, žinai ar nežinai datos. aišku realiai gali skaičiuot nuo ov. ne nuo mm, ir atmest tas dvi savaites.
o tu progesteroną geri ne vidinis ?
Atsakyti
Sveikutes prisijungusios arista ir Mercuria! 4u.gif nestuke.gif Kaip smagu, kad padaugejo nauju nestukiu smile.gif Sekmes toliau auginant pilvukus ir negalvokit apie ne vietoj prisitvirtinimus ir pan. viskas bus gerai pamatysit smile.gif smile.gif Dabar lauksiu ziniu kiek leliuku pilveliuose pas jus bus smile.gif Drauge visos viena po kitos supuosime savo dziaugsmelius wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimanteja @ 2015 04 09, 18:19)
Sveikutes prisijungusios arista ir Mercuria!  4u.gif  nestuke.gif  Kaip smagu, kad padaugejo nauju nestukiu smile.gif Sekmes toliau auginant pilvukus ir negalvokit apie ne vietoj prisitvirtinimus ir pan. viskas bus gerai pamatysit smile.gif smile.gif Dabar lauksiu ziniu kiek leliuku pilveliuose pas jus bus  smile.gif Drauge visos viena po kitos supuosime savo dziaugsmelius  wub.gif  thumbup.gif

aha, gražiai pavasaris įsivažiuoja wub.gif
aš šiandien pridaviau kraujuką, mano HCG 232 (12DPI), Prog> 60 tai sakė viskas gerai, ateit kitą ketvirtadienį antram kartui. Laukiuu
Atsakyti
QUOTE(Deimanteja @ 2015 04 09, 17:19)
Sveikutes prisijungusios arista ir Mercuria!  4u.gif  nestuke.gif  Kaip smagu, kad padaugejo nauju nestukiu smile.gif Sekmes toliau auginant pilvukus ir negalvokit apie ne vietoj prisitvirtinimus ir pan. viskas bus gerai pamatysit smile.gif smile.gif Dabar lauksiu ziniu kiek leliuku pilveliuose pas jus bus  smile.gif Drauge visos viena po kitos supuosime savo dziaugsmelius  wub.gif  thumbup.gif



aciu!!! mum ir paciom lb idomu kiek ten ko gyvens bigsmile.gif

QUOTE(arista @ 2015 04 09, 18:12)
aha, gražiai pavasaris įsivažiuoja  wub.gif
aš šiandien pridaviau kraujuką, mano HCG 232 (12DPI), Prog> 60 tai sakė viskas gerai, ateit kitą ketvirtadienį antram kartui. Laukiuu


super 4u.gif kada tau pas gine?


As trumpai paklaust noriu... man vis maudzia kairi sona, lyg kaire kiausine butu... ar normalu? ar Jum taip buvo? as kazkaip visko bijau, tai prisigalvoju.... neistisai ir nelb skauda, bet toks yra keistas jausmas, vis padiegia karts nuo karto, pamaudzia lyg.. bet kai vaikstau nieko, viskas ok... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Mercuria @ 2015 04 10, 17:15)
aciu!!! mum ir paciom lb idomu kiek ten ko gyvens  bigsmile.gif
super 4u.gif  kada tau pas gine?
As trumpai paklaust noriu... man vis maudzia kairi sona, lyg kaire kiausine butu... ar normalu? ar Jum taip buvo? as kazkaip visko bijau, tai prisigalvoju.... neistisai ir nelb skauda, bet toks yra keistas jausmas, vis padiegia karts nuo karto, pamaudzia lyg.. bet kai vaikstau nieko, viskas ok... unsure.gif

Paskaudenimų viso nėštumo metu bus mirksiukas.gif Šiaip, būna kiaušidės padidėjusios po IVF, gali dėl to skaudėti. Geriausia būtų jeigu labai skaudės pasikonsultuoti su gyd.
Mano atveju, įsodinimas vyko natūraliame cikle, dešinėje kiaušidėje cistą rado doh.gif Neskauda šono, bet vis pateplioja, vakar kraujo truputį buvo...
Atsakyti