Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ir IUI pasisektukės, 3 dalis

Tai kad va neskauda stipriai, bet jauciu.. kart nuo karto vis padiegia, pamaudzia, bet ne taip kad labai skaudziai, ne istisai, nera kad skausmas toks butu... gal tik neramumas labiau.... as cia labiausiai prisiskaicius del visokiu "ne vietoj", tai vos kazka pajauciu kraupstu unsure.gif

mano daktariukas sako nieko tokio, gali but tokiu paskaudenimu... bet man lb neramu, kad ta viena kiauside tik.. tegu visur maudena, nieko tokio... o zinot kaip pacioj pradzioj prisigalvoji visokiu nesamoniu tai baisu... pas mus nedarbas db iki treciadienio.. graikijoj ortodoxai svencia velykas tai kaip islaukt iki to treciadienio?? smile.gif

Va ir klausineju kaip Jum buvo, ar buvo, kad nusiraminciau...
Atsakyti
QUOTE(Mercuria @ 2015 04 10, 16:15)
kada tau pas gine?

As trumpai paklaust noriu... man vis maudzia kairi sona, lyg kaire kiausine butu... ar normalu? ar Jum taip buvo? as kazkaip visko bijau, tai prisigalvoju.... neistisai ir nelb skauda, bet toks yra keistas jausmas, vis padiegia karts nuo karto, pamaudzia lyg.. bet kai vaikstau nieko, viskas ok... unsure.gif

nežinau dar. dar kitą savaitę anteas echo, o tada matysim, turbūt dar po savaitės arba dviejų.

man ir pamaudžia, padilgčioja ir taip atrodo išsipūtęs pilvas, bet aš neperguuvenu, normalu, ruošiasi gimda dideliam darbui gi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercuria @ 2015 04 10, 14:41)
Tai kad va neskauda stipriai, bet jauciu.. kart nuo karto vis padiegia, pamaudzia, bet ne taip kad labai skaudziai, ne istisai, nera kad skausmas toks butu... gal tik neramumas labiau.... as cia labiausiai prisiskaicius del visokiu "ne vietoj", tai vos kazka pajauciu kraupstu  unsure.gif

mano daktariukas sako nieko tokio, gali but tokiu paskaudenimu... bet man lb neramu, kad ta viena kiauside tik.. tegu visur maudena, nieko tokio... o zinot kaip pacioj pradzioj prisigalvoji visokiu nesamoniu tai baisu... pas mus nedarbas db iki treciadienio.. graikijoj ortodoxai svencia velykas tai kaip islaukt iki to treciadienio??  smile.gif

Va ir klausineju kaip Jum buvo, ar buvo, kad nusiraminciau...

man budavo kad stipriai suimdavo desne kiauside tikrai nemaloniai msusdavo , aisq buvo neramu bet viskas gerai smile.gif man cia ir pradzioj ir apie 17 sav . Tad manau viskas normalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arista @ 2015 04 09, 00:25)
tai kad standartas yra toks skaičiavimo jau, žinai ar nežinai datos. aišku realiai gali skaičiuot nuo ov. ne nuo mm, ir atmest tas dvi savaites.
o tu progesteroną geri ne vidinis ?

na as nuo mm skaiciavau, kaip ir visi 4u.gif
bet kaip nuejau i scana privaciai, -pasakiau, kad buvo atliekamas iui tai iskart klause kada IUI buvo,tai nuo tada ir skaiciavo, pagal tai ka mate scano metu atitiko grynai tiek savaiciu kada buvo darytas IUI:)
man uk neliepe nieko gerti, bet zinau kaip progesteronas svarbu yra. tai pati ji geriu,pasitarys su savo daktaru is Lietuvos Z.Zeba, bet plius as geriu skydliaukes vaistukus.
matau tavo nestumas kaip mano:)
tu po ivf ar po iui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercuria @ 2015 04 10, 15:41)
Tai kad va neskauda stipriai, bet jauciu.. kart nuo karto vis padiegia, pamaudzia, bet ne taip kad labai skaudziai, ne istisai, nera kad skausmas toks butu... gal tik neramumas labiau.... as cia labiausiai prisiskaicius del visokiu "ne vietoj", tai vos kazka pajauciu kraupstu  unsure.gif


Nesirūpink ir nepergyvenk, daugumai čia paskaudena pradžioj. Man po IVF irgi kairę kiaušidę paskaudeno, dilgčiojo kartais. Irgi truputį neramu buvo, gal nevietoj. Bet viskas gerai. Nesirūpink, džiaukis nėštumu ir ramiai lauk vizito pas gydytoją, kūnas reaguoja taip, kaip jam reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2015 04 11, 20:19)
na as nuo mm skaiciavau, kaip ir visi 4u.gif
bet kaip nuejau i scana privaciai, -pasakiau, kad buvo atliekamas iui tai iskart klause kada IUI buvo,tai nuo tada ir skaiciavo, pagal tai ka mate scano metu atitiko grynai tiek savaiciu kada buvo darytas IUI:)
man uk neliepe nieko gerti, bet zinau kaip progesteronas svarbu yra. tai pati ji geriu,pasitarys su savo daktaru is Lietuvos Z.Zeba, bet plius as geriu skydliaukes vaistukus.
matau tavo nestumas kaip mano:)
tu po ivf ar po iui? 4u.gif

aš po IVF (2). dar pas gyd nebuvau echo, dar laukiu tik antro HCG, taop kad viskas labai trapu...
prog. aš ir naudoju, bet žiūriu dauguma ir aspiriną naudoją, ar atitikmenį, man nieko neliepė, na tikiuos, žino ką sako, ir nereikia unsure.gif savavališkai nenoriu pradėt.
kažkada klausiau kai ėmė kraują, koks mano, ar ne per tirštas,sako ne, normalus, ir spalva gera (tų, kieno labai tamsus, reiškias tirštas ir trūksta vandens organizme), tai seselė sako tiesiog reikia gerti daugiau skysčių, ir bus gerai. g.gif
Atsakyti
Aciu žieminukė, *KaraLinda*, Minevra, nuraminot 4u.gif 4u.gif pradzioj visada manau neramu, juolab kai neturi su kuo lygint ir nezinai kaip turi but..todel super, kad mes cia visos viena kitai galim patart thumbup.gif

Treciadieni einu pas giniu, net nezinau ka darys biggrin.gif lyg dar viena HcG, o tada sake apziuresim ar viskas ok.


arista as tai kazkaip visko daug geriu ir leidziuos dar... iki pat dabar dar leidziu i pilvuka Prolutex ir fraxiparine..plius geriu aspirina, cyrcular, folio rugsti, vitaminus nesciom.
Atsakyti
QUOTE(Mercuria @ 2015 04 12, 14:01)

Treciadieni einu pas giniu, net nezinau ka darys  biggrin.gif  lyg dar viena HcG, o tada sake apziuresim ar viskas ok.
arista as tai kazkaip visko daug geriu ir leidziuos dar... iki pat dabar dar leidziu i pilvuka Prolutex ir fraxiparine..plius geriu aspirina, cyrcular, folio rugsti, vitaminus nesciom.

tikrai, kad daug.
o ką tas prolutex duoda? fraxipane tai ar ne tas pats kas aspirinas, na skystint kraują?
o tavo taip kraujas tirštas buvo? ar čia grynai kad po ivf paskyrė. man dėl to neaišku, nes taip sako tavo kraujas geras ir nieko neskyrė. nu užklausiu dar kart ketvritadienį kai eisiu ar nereikia.
Atsakyti
Prolutex tai tas pats kas progesteronas.Frexiparine panasiai kaip aspirinas. Nezinau kodel man cia tiek visko liepia naudot, bet sako taip reik. Ner mano kraujas lb tirstas ar linkes kreset.

as visa tai iki isodinimo naudojau savaite ir nuo pat isodinimo iki pat dabar.

Atsakyti
QUOTE(Mercuria @ 2015 04 12, 14:22)
Prolutex tai tas pats kas progesteronas.Frexiparine panasiai kaip aspirinas. Nezinau kodel man cia tiek visko liepia naudot, bet sako taip reik. Ner mano kraujas lb tirstas ar linkes kreset.

as visa tai iki isodinimo naudojau savaite ir nuo pat isodinimo iki pat dabar.

nu tai riek manyt kad žino ką duoda.
na aš ir progesteroną naudoju po punkcijos, folis ir nėščiųjų vit. bet nieko iš aspirino. stengiuos gert daug vandens ir tiek, jei išrašys tai gersiu.
Atsakyti
Kaip Jum brangosios su pykinimais? as jo dar nepatyriau, negi prasisuksiu :D



user posted image
Atsakyti
QUOTE(austela @ 2015 04 14, 11:47)
Kaip Jum brangosios su pykinimais? as jo dar nepatyriau, negi prasisuksiu biggrin.gif


as ir dar ne, nors vakar kazkoks sleikstulys ryte buvo ir prakaitas pyle, bet daugiau nieko. na dar turim laiko..

beje, liniuote kelk i parasa, o ne i zinute, tada ji kas kart bus, nereiks kilnot mirksiukas.gif
Atsakyti