Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Sveiki, niekada nenagrinėjau ir nesidomėjau koks mano spalvinis tipas, bet labai norėčiau sužinoti smile.gif Planuose keisti plaukų spalvą, garderobą, tad galbūt padėtų apsisprendimui smile.gif

Natūralūs plaukai mano tamsiai pilki, turi stiprų (labai) geltoną pigmentą (šviesinant net milteliais išeina gelsvas/ryžas atspalvis, o šviesiai ruda meta bronzos/raudonumo atspalvius). Akys žalios, bet aplink vyzdį yra rudi/oranžiniai plėmai. Saulėje įdegu greit, pirmąjį kartą nuraudonuoju, vėliau degu rudai smile.gif

pridedu nuotraukų (po kurio laiko išimsiu)

pirmos dvi nuotraukos dienos šviesoje - be makiažo. (antakiai dažyti seniai, manau jau nusiplovė)

user posted image

user posted image

nuotrauka ne natūraliame apšvietime su makiažu:

user posted image

labai laukiu komentarų, ko vengti ir ko ne smile.gif
Atsakyti
VP, akies raštas rudeninis, tiesą sakant, pirmąkart matau su oranžine spalva biggrin.gif Ryški, bet ne pavasaris - manyčiau, turim pirmą mūsų temoje WA atstovę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VP @ 2015 01 21, 20:00)
labai laukiu komentarų, ko vengti ir ko ne smile.gif


Man panasu i rudeniuka. Gal ne true, o maisyta su kitais tipais, dark autymn arba soft autumn. O ka pasakytumet apie jums tinkancias spalvas? 4u.gif

Man jus is akiu spalviskai panasi i Mila Kunis, gal ir kitu kuom?

user posted image

Isiziurejus jos akiu rastas skiriasi nuo jusu, bet spalvine gama panasi.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 01 21, 20:27)
Ryški, bet ne pavasaris - manyčiau, turim pirmą mūsų temoje WA atstovę  thumbup.gif

Taip manai? Na taip, is akiu tai laisvai gali but, bet kad ji sake jog plaukai jos tamsiai pilki. g.gif
Papildyta:
VP, o kuri spalvu trejetuka pasirinktumet jei tektu pirktis drabuzius? Kaip manot, kurioj eilutes spalvos "jusu"?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 sausio 2015 - 19:46
QUOTE(Hiver @ 2015 01 21, 19:51)
Taip manai? Na taip, is akiu tai laisvai gali but, bet kad ji sake jog plaukai jos tamsiai pilki. g.gif



Man čia panašu į subjektyvų savęs apibūdinimą. Juk rašo apie stiprų geltoną, raudoną pigmentą (jeigu kirpykloje dėl to kyla problemų, tai yra objektyvu). Todėl labiau tikėčiau šituo momentu. Nors kita vertus kas ten žino, ar pas DA neišlenda toks pat pigmentas?

Man pirma mintis buvo WA, antra - DA, kitų variantų nėra. Šiltumas akivaizdus, o tamsumą, galima galvoti, galbūt duoda stiprus įdegis.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2015 01 21, 20:59)
Man čia panašu į subjektyvų savęs apibūdinimą. Juk rašo apie stiprų geltoną, raudoną pigmentą (jeigu kirpykloje dėl to kyla problemų, tai yra objektyvu). Todėl labiau tikėčiau šituo momentu. Nors kita vertus kas ten žino, ar pas DA neišlenda toks pat pigmentas?

Man pirma mintis buvo WA, antra - DA, kitų variantų nėra. Šiltumas akivaizdus, o tamsumą, galima galvoti, galbūt duoda stiprus įdegis.

Gali buti. 4u.gif Nors as kaip suprantu ten geltonas pigmentas turima omeny kai sviesinant plaukus labai sunku nusviesint be geltonumo. Vat buna tokiu zmoniu, sunku "nukast" tuos plaukus. Mano gana lengvai sviesinasi, nebuna itin ryzi. Gal tame yra tiesos vis tik, gal cia susije su tipais.

Siaip tai man labai idomu kaip kitos nubalsuos, nes matau daug panasumu su MB tipu, o as del jo irgi nezinau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 sausio 2015 - 20:08
QUOTE(bytte @ 2015 01 21, 14:37)
*Aš tada ne brightas, ibo aš netempiu, gal ne baisu, bet ta švelnesnė gerai, o salotinė - nebent kai įdegu.

**O tų smėlinių nėr pas braitus. Iš esmės nėr labai didelių skirtingų spalvų, kad taip testuotis pas juos.  Tai su kuo testuotis?

***Manau vienintelis būdas - juoda, juodos deriniai su ribinėm spalvom, balta... arba va taip, kiek ten labiau tinka ryškiau ar šilčiau.

*Taigi baik tu, nejuokauk, čia gi kaip accents, o ne visas balachonas biggrin.gif Visas balachonas - tai nežinau kam. Man regis, niekam biggrin.gif Gal kokiam dviratininkui saugumo sumetimais biggrin.gif

**Nėr. Ir nereikia. Svarbu šilumą nusistatyt. Kas bjauriau biggrin.gif Pas mane Norfos oranžinės irgi nėra, o aš gi su ja nusistačiau, kad mano tipas nepasikeitė biggrin.gif Tai ir sakau - imt raudonas biggrin.gif

***Žiūrėk. Balta. Emiliuxas su balta jau foto dėjo, ir netinka jai ta balta, iškart atkreipiau dėmesį! Netinka jai balta, netinka.
Reiškia, pavasaris, mitas sugriautas! bigsmile.gif

QUOTE(bytte @ 2015 01 21, 17:48)
Esu dėjus jau seniau, Noa užgarantavo kad visos pavasarių jamamos, t.y. šiltos ir šviesios. Man irgi taip ups buvo, maniau bus kaip visur biežinės su morkinėm bei ohrinėm, o čia pasirodo sakyčiau softinis gėris biggrin.gif

Kas? Aš? Tas paskutines? tas dvi bordines??? blink.gif Nu ne, negalėjau taip sakyt. Kaip ir Hiver, manau, kad atvirkščiai - ten, kur persikinė ir alyvinė, tai taip, pavasaris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 sausio 2015 - 20:36
QUOTE(Noa @ 2015 01 21, 21:35)
***Žiūrėk. Balta. Emiliuxas su balta jau foto dėjo, ir netinka jai ta balta, iškart atkreipiau dėmesį! Netinka jai balta, netinka.
Reiškia, pavasaris, mitas sugriautas! bigsmile.gif

Ne balta jai netinka, o tie sviesinti plaukai. smile.gif Su tamsiais mes nematem jos baltai apsirengusios, manau kad tiktu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 01 21, 21:45)
Ne balta jai netinka, o tie sviesinti plaukai. smile.gif  Su tamsiais mes nematem jos baltai apsirengusios, manau kad tiktu. ax.gif

Matėm. Pirmoj foto, lubinų lauke. Kaip tik žiūrėjau, kad jei ne lubinai, būtų ne kažką...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 01 21, 21:48)
Matėm. Pirmoj foto, lubinų lauke. Kaip tik žiūrėjau, kad jei ne lubinai, būtų ne kažką...

A jo, tiksliai. Bet ten ji su megstuku ant virsaus tokiu taupiniu raibu. Tai gal tas megstukas netinka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 01 21, 22:02)
A jo, tiksliai. Bet ten ji su megstuku ant virsaus tokiu taupiniu raibu. Tai gal tas megstukas netinka? biggrin.gif

Aha, ir dar oras negeras biggrin.gif

Man tas megztukas labai nemaišė, nes jo raibumas labai stambus - nesusilieja biggrin.gif Susilietų, būtų murzinas, maišytų labiau biggrin.gif

Aš pirmiausia prisikabinau prie tos baltos biggrin.gif Nes man labai už akių užkliuvo - žinai, kas kam aktualu biggrin.gif Man išvis susidarė vaizdas, kad jinai labai gražiai rengiasi, žino tas spalvas, nežino, bet nuojauta jos gera, visur atrodo efektingai - niekur nėra, kad būtų apsirengus visiškai ne į temą. O va ta balta kažkaip taip "ligonina" veidą, kažkokį žalsvą atspalvį meta. Kaip man. Aš irgi su balta maždaug taip atrodau smile.gif

Per šviesūs plaukai ją kažkiek prastina, taip. Na, gražiam žmogui, kaip sakoma, ir snarglys tinka, bet vidutiniai kažkaip geriausiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 sausio 2015 - 22:32
QUOTE(Hiver @ 2015 01 21, 20:51)
* O ka pasakytumet apie jums tinkancias spalvas? 4u.gif

**Man jus is akiu spalviskai panasi i Mila Kunis, gal ir kitu kuom?


*** bet kad ji sake jog plaukai jos tamsiai pilki. g.gif
Papildyta:
VP, ****o kuri spalvu trejetuka pasirinktumet jei tektu pirktis drabuzius? Kaip manot, kurioj eilutes spalvos "jusu"?



*na, galėčiau nebent pasakyti kas patinka - tai juoda, tamsiai mėlyna, ruda, pilkos, ir saulėta smėlinė (blankesnė smėlio jau nelabai), neseniai atradau kad gerai jaučiuosi su garstyčių spalva. Tik geriau pamasčius, gal labiau "einamiausios", nes tokių spalvų daugiausia parduotuvėse g.gif

** kažkuom galbūt yra panašumų 4u.gif

*** "tamsiai pilki" gal skambiai pasakyta, jau labai seniai dažau, pasimato tik šiek tiek šaknys, o jos dažnai atrodo tamsiau, bet vaikystėje kiek pamenu tokie vidutiniai pilki (nebuvau nei šviesi nei tamsi)

**** rinkčiausi paskutinį.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2015 01 21, 20:59)
Man čia panašu į subjektyvų savęs apibūdinimą. Juk rašo apie stiprų geltoną, raudoną pigmentą (jeigu kirpykloje dėl to kyla problemų, tai yra objektyvu). Todėl labiau tikėčiau šituo momentu. Nors kita vertus kas ten žino, ar pas DA neišlenda toks pat pigmentas?

Man pirma mintis buvo WA, antra - DA, kitų variantų nėra. Šiltumas akivaizdus, o tamsumą, galima galvoti, galbūt duoda stiprus įdegis.


Kirpykloje tikrai kyla bėdų, nes negaliu būti nei šviesi švari blondinė, nei tikra be keistų atspalvių rudaplaukė, išeitis būtų nusitamsinti, bet kažkaip abejoju ar gerai jausčiausi g.gif

Odos spalva gali būti šiek tiek pakitusi, spėjau jau šį sezona 2 kartus į soliariuma užsukti (na bet įdegis tikrai nėra "stiprus" 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2015 01 21, 21:07)
Nors as kaip suprantu ten geltonas pigmentas turima omeny kai sviesinant plaukus labai sunku nusviesint be geltonumo. Vat buna tokiu zmoniu, sunku "nukast" tuos plaukus.



būtent tai ir turiu galvoje, su tais pačiais dažais kita mergina išeina balta, aš - gelsva lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi WP warm autumn smile.gif Iš to, ką matau, tai yra, akių ir plaukų. Nes pačios foto tokios labai jau nugeltonintos, dirbtinio apšvietimo gal. Bet ai, nebus šalta smile.gif Viskas šilta šilta, nieko šalto, ir dar ryškūs plaukai netinka - tai kas čia bus, jei ne warm Autumn smile.gif

Jei kas nors įrodytų kitaip, labai nustebčiau smile.gif
Atsakyti