Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

*milka* - pritariu, iš tiesų WA labiau tinka thumbup.gif

QUOTE(Noa @ 2015 02 11, 14:07)
Taigi, ir aš taip manau. Nėr jokios tragedijos, jei WA nusiperka, pvz. kokį maudymuką ar sportinę aprangą WS spalvų - tokių rudeninių glamūrinių spalvų sportinis stilius nelabai propaguoja. Lygiai kaip ir WS "numigruoja" biskutuką rudenin glamūro ir stiliaus dėlei. Bet šiltos ir padulkėję spalvos čia bus geriausias variantas.


Aš netgi dažnai į WA numigruoju, man labai gražios rudens spalvos, jų tarpusavio deriniai. Ir net į DA migruodavau, bet čia kai plaukai juodai dažyti buvo. O dabar kartais hot pink šaliką tampau - tai ir į BS. Tipai giminingi, didelės bėdos nėra. Bet savąjį žinoti pravartu dėl to, kad, kai bus reikalas labai superduper atrodyti, žinotum, ko tau reikia. Ir dar - kad žinotum, ko vengti. Mano atveju, WS antipodas ko gero būtų cool arba light summer. Kaip neseniai įdėtoje lentelėje nurodyta, "šaltos šviesios dulkėtos uogų spalvos".
Atsakyti
O kas LSp antipodas? Turėtų būti šaltas, tamsus ir turėti ryšį su... rudeniu tikriausiai? Nes LSp šiltas, šviesus ir turi ryšį su vasara, šaltu tipu, tai čia turi būti su šiltu. Tai išeina, DW? Ar DA? Susipainiojau biggrin.gif

O WSp tada antipodas - šilto, su šiltu, vidutinio tamsumo. Tai bus absoliučiai šaltas, Cool summer? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 vasario 2015 - 21:44
QUOTE(Noa @ 2015 02 11, 21:43)
O kas LSp antipodas? Turėtų būti šaltas, tamsus ir turėti ryšį su... rudeniu tikriausiai? Nes LSp šiltas, šviesus ir turi ryšį su vasara, šaltu tipu, tai čia turi būti su šiltu.  Tai išeina, DW? Ar DA? Susipainiojau biggrin.gif

O WSp tada antipodas - šilto, su šiltu, vidutinio tamsumo. Tai bus absoliučiai šaltas, Cool summer? biggrin.gif


Jeigu žiūrėsim pagal tas lenteles, kur nurodytos pačios blogiausios spalvos, LS antipodas man panašu į Cool Summer - rašo "tamsios dulkėtos spalvos", bet įdėtosios visos šaltos, man atrodo vasarinės. Nors tamsių dulkėtų galima rasti ir pas DA.

WS blogiausios "dulkėtos šaltos uogų spalvos" aiškiai iš CSu paletės. Šaltų uogų spalvų turi ir žiemos, bet anos nedulkėtos, tai iš labai didelės bėdos gal dar galima prisitaikyti, renkant iš blogų geriausią smile.gif

O taip, vedant pagal logiką, jeigu priekyje žodis "light" - antipodas bus "dark". Rinkis tarp winter ir autumn. Kas antroje vietoje pas tave dominuoja, ryškumas ar šiltumas? Jei šiltumas, tada antipodas išeitų DW, o jei ryškumas - tada DA.

Warm atveju antipodas gaunasi Cool. Galima rinktis, vasara ar žiema, žiema ryškumu-švarumu artimesnė pavasariui nei vasara, todėl priešingybė būtų vasara, CSu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 11 vasario 2015 - 22:10
Žinai ką, pas mane nei šiltumo, nei ryškumo nėr, pakol nenusišpakliuoju biggrin.gif Ne, gal vis tik šiltumas. Ibo jau kas kas, o laitų tokia ir ypatybė, kad jie be ryškumo o šiltumą/šaltumą šiokį tokį mažą turi biggrin.gif

Tai turbūt DW vis tik... biggrin.gif O LSu - DA...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 vasario 2015 - 22:35
Percituoju lenteles. LS bjauriosios spalvos - kokiam tipui jos pačios gerosios? Man susivaideno, kad vasarai, bet gal iš tiesų DW?

QUOTE(Hiver @ 2015 01 31, 16:35)
Va cia dar karta keliu tas lenteles kur pagal netinkamas spalvas galima pasiziuret koks galbut tipas nesi:

clear spring
user posted image

warm spring
user posted image

light spring
user posted image

light summer
user posted image

cool summer
user posted image

soft summer
user posted image




Papildyta:
Ir likusios, kitaip nedavė įkelti

soft autumn
user posted image

warm autumn
user posted image

deep autumn
user posted image

deep winter
user posted image
Papildyta:

cool winter
user posted image

clear winter
user posted image
Atsakyti
Prisipažinsiu, kad tik dabar įdėmiai peržiūrėjau šias lenteles. Ir tikrai negaliu savęs priskirti nė vienam tipui. Jei iš paskelbtų geriausiomis dvi ar trys garantuotai užmuša - tai anokios čia geriausios? smile.gif
Jei skaičiuot tinkamų spalvų procentą tose geriausiose, tai gautųsi Cool Winter. Bet pagal akių spalvą aš ten nepatenku, juolab itin šaltos spalvos man tikrai nėra geriausios. Jei nežinočiau savo spalvinio tipo, tai su tokiomis lentelėmis galima būtų nusišaut.
Noa, ką Jūs sakytumėt dėl savo paletės?
(klausimą adresuoju, nes žinau kad Noa tikrai savo paletę žino, bet mielai sužinočiau ir kitų nuomonę)

QUOTE(Erszebeth @ 2015 02 12, 00:12)
cool winter
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prek: 11 vasario 2015 - 23:41
Mano paletė daugiau mažiau, tiktai reikia ne žiūrėt spalvas, o skaityt. Tiktai fuchsia pas mane ryškiai na į temą - nu prie ko jinai čia apskritai? blink.gif Ir iš užmušančiųjų pirma ir paskutinė visiškai neužmuša. Paskutinė netgi visai gera biggrin.gif Kiti rašo, kad ta mushroom lightams - tiesiog lobis biggrin.gif

O va tai, kas parašyta, kad dark dusty ne kažką - idėja lyg ir gera.
Atsakyti
bet su tais pavadinimais... tarkim suvedi į netą kokią mullbery spalvą, ir primeta belenkiek. Kai žinai kaip sava atrodo, gali išsirinkt.
O vat aš nesuprantu kokios tos dark dusty, na ne lightams, o clearams? pagal įdėją tai clear labiausiai turėtų netikti soft spalvos, tai kaip jas pavadint negražiai? Literatūriškai tai aišku - apipelyjusios biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 02 12, 07:58)
Kiti rašo, kad ta mushroom lightams - tiesiog lobis biggrin.gif

Čia kituose paletėse atsekiai kad ji taip vadinasi? ašai ten taupę matau g.gif nors light taupe manau turėtų negadint reikalo, visgi neutralus potipis. Visgi light mushroom IMHO kažkoks šiltesnis taupe variantas, nu kažkas iš avižinės košės parapijos biggrin.gif

Aš tai vėl didžiam apmąstyme kas mano vaikas g.gif , nu kaip ji mėgsta soft autumn spalvas... bet nepasakyčiau, kad jos ją gadina, nors lyg su pavasarinėm geriau. Bet plaukai kažkas tokio, nu nelabai lightams g.gif , jiems tas ryžumas tai ne ką kiek pamenu. O va dėl WSp spalvų abejoju, kažin kokią spalvą pagriebus kad aiškiau būtų? Fuksija tai ją užmuša - faktas (prie blogų pas softus), o vat raudoną... duok dieve kad visi tokią ištemtų: turim labai ryškią skaisčią raudoną, mano akimis šilta, nes prie aukso dera labiau, nei prie sidabro, tai nerealiai gražiai atrodė iš tos medžiagos pasiūta raudona kepuraitė, o plaukai prie tos spalvos super, visai ne papilkėja.
Atsakyti
O krienas žino, tose purvo spalvose labai svarbu pavadinimas. Juolab tokiuose mažiukuose gabaliukuose, ir kur šalia kitos spalvos. Taupe tai tikrai man tragiškai netinka, ta tokia kakavinė. Camel tinka. O Mushroom tai tokia pagrinde ne nuo rudo, o nuo pilko, aš kažkur skaičiau ją, kad laitams pavasariams pats tas biggrin.gif Pilkas nurudėjęs, jau neapetitiškas biggrin.gif

Va, čia, kur petite dydis, dar likę tos spalvos biggrin.gif
http://www.landsend....746?sku_0=::MUS

http://www.landsend....238?sku_0=::MUS


Jeigu ten, cardiganempire, yra taupe, tada man nekažką.
Bet tai ta pirma žydra ką, nesupratau? Ji tipo tamsi ar tipo dulkėta labai? Light spring yra ant ribos su vasara, jis kažkokį minimalų dulkėtumą toleruoja, ir šaltumą šiokį tokį, pvz. tie visi mėtiniai. Išvis nepastebėjau, kad kokia nors mėlyna man būtų kaip nors itin blogai. Va visos tos perryžos, raudonai rudos, keptos morkos - tai jau jooo.... Jau jei grobt tamsias spalvas, tai tada geriau be spalvos - visokias juodas pilkas. O tos tamsiai žalios/raudonos/violetinės tai man tikrai ne kažką.
Žo, idėja tinka, tik pavyzdžių nelabai suprantu.

Papildyta:
Warm springą, jei ne morka, tai aš turbūt vėliavos spalvomis testuočiau biggrin.gif Aišku, bet kokiam pavasariui ta žalia gerai, tai ir warmui irgi būt ne pro šalį biggrin.gif Šiaip į plaukus daug dėmesio nekreipk, daugiau žėk į odą ir akis. Nors šiaip warmiški tie plaukai...
Atsakyti
bliamba abu pavyzdžiai pas mane taupe biggrin.gif , nu nesiskiria spalva abiejų.

Tą geltonai pilką dar gal įvardiją kaip stone spalvą? pilka su balintos kavos atspalviu?

Mane vat žalios ir neramina, ta vėliavos žalia... ji raudonumą labai veido pabrėžia, o dukra labai linkus rausti nuo šalčio, įtampos ar fizinio krūvio... tai ne kas jai ji. Softinė ta užpelkėjus irgi ne ah, nors ne siaubas, galim atitaikyt, o geriausiai salotinė, kuri visiems pavasariams tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 12 vasario 2015 - 10:30
QUOTE(bytte @ 2015 02 12, 11:29)
bliamba abu pavyzdžiai pas mane taupe biggrin.gif , nu nesiskiria spalva abiejų.

Tą geltonai pilką dar gal įvardiją kaip stone spalvą? pilka su balintos kavos atspalviu?

Mane vat žalios ir neramina, ta vėliavos žalia... ji raudonumą labai veido pabrėžia, o dukra labai linkus rausti nuo šalčio, įtampos ar fizinio krūvio... tai ne kas jai ji. Softinė ta užpelkėjus irgi ne ah, nors ne siaubas, galim atitaikyt, o geriausiai salotinė, kuri visiems pavasariams tinka.


Tai ten abu pavyzdžiai ir yra tos pat spalvos biggrin.gif

Tai vat dėl to tos visos "smėliavos" ir yra laikomos baisingai kaprizingomis, kad niekas nežino, kam ten kas tiks, o kam klaikiai netiks, neįmanoma kitam žmogui jos nupirkti, būtinai reikia matuotis. Juolab ir pavadinimų jų ten dafiga visokių, yra dar visokie elephant ir dar belekokie.

Bet kokiu atveju, man asmeniškai visiškai netinka tokia (taupe):
user posted image

O va tokia jau pusė bieso (mushroom):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 vasario 2015 - 10:50