Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(Salomeja @ 2016 03 08, 12:12)


Aciuz 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal galit palygint foreo luna su clarisonic?
Atsakyti
Gal kuri patartumete kur Clarisonic parduoda pigiausiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apple_tree @ 2016 04 10, 16:49)


Ar esat kuri pirkusi iš šio puslapio? Labai jau kainos skiriasi.. Kaži kodėl? unsure.gif
Atsakyti
Turiu Clarisonic MIA 4u.gif Naudojau koki menesi, kasdien, tai pamaciau kad oda gamina dar daugiau riebalo doh.gif dabar pora kartu i savaite tik su juo valausi ir liuks
Atsakyti
Merginos dermabrazijos aparatai čia veikia panašiai kaip scrub'as???
Atsakyti
Naudoju Mia2 jau mazdaug 1.5 metu. Pirmi ispudziai buvo ne kokie, taciau nuomone su laiku vis gereja. Oda tapo zymiai svaresne, nebesikaupia balti inkstirai ar juoduliukai ant nosies, nebekyla spuogai, veidas zymiai lygesnis ir skaistesnis. Aisku, naudojant kai kuriuos kremus pasitaiko, kad uzsitersia oda, bet po keliu pravalymu vel lygi ir grazi. Naudoju kasdien vakarais, neseniai is naujo atradau, kad jis turi dar viena greiti biggrin.gif Tai tikrai nera stebuklas, bet prie grazesnes odos tikrai prisideda, bent jau man ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Chloe-: 28 sausio 2017 - 12:24
Jau beveik trys mėnesiai kaip turiu Clairsonic Mia, kol kas rezultatai labai džiugina. Man su juo kaip tik oda mažiau riebaluojasi smile.gif naudoju kasdien, vakarais. Tuoj reikės keisti galvutę, tai svarstau ar imti tokią pačią kaip pirmoji jautriia odai, ar geriau kokią kitą? Mano oda mišri, ganėtinai didelės, linkusios kimštis poros, paberia spuogiukais, bet tuo pačiu ji ir pakankamai jautri. Gal normal galvutė geriau valytų? Ar geriau nerizikuoti ir likti prie sensitive?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simonana: 05 birželio 2017 - 05:24
QUOTE(Simonana @ 2017 06 05, 06:18)
Jau beveik trys mėnesiai kaip turiu Clairsonic Mia, kol kas rezultatai labai džiugina. Man su juo kaip tik oda mažiau riebaluojasi smile.gif naudoju kasdien, vakarais. Tuoj reikės keisti galvutę, tai svarstau ar imti tokią pačią kaip pirmoji jautriia odai, ar geriau kokią kitą? Mano oda mišri, ganėtinai didelės, linkusios kimštis poros, paberia spuogiukais, bet tuo pačiu ji ir pakankamai jautri. Gal normal galvutė geriau valytų? Ar geriau nerizikuoti ir likti prie sensitive?

Labai smagu, kad matote rezultata!! Joks kitas apratas neatstos Clarisonic.. kad ir kaip nroetume sutaupyti ar save apgauti smile.gif o galvute drasiai manau galit keist i normal.. o ziemai vel pereit prie sensitive.. skirias siurkstumas galvutes tiesiog.. tik jokiais budais kasdiena negalima naudot galvutes , skirtos poroms specialiai.. 4u.gif beja, dabar kazkur maciau , kad atsirado Clarisonic jau ir pudros uztepimui.. kiek teko youtubei ziureti, tai rezutatas vaaaaaaau.. oda kaip nupoliruota
Papildyta:
QUOTE(Jokubauskaite @ 2016 04 22, 20:40)
Gal galit palygint foreo luna su clarisonic?

Du skirtingi aparatai.. Luna veikia vibravimu kiek zn.. Clarisonic nei vibruoja nei sukas, jis veikia darydamas judesius i sonus 300k per sekunde.. dabar yra naujasniu, kur dar daugiau.. jis turi 40 patentu ir tik Clarisonic veikia tokia sistema.. nes tai yra patentuotas isradimas.. kaip ir Chanel nr5 kvepalai yra vieni.. visi kiti tik panasus.. taip ir cia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(-Chloe- @ 2017 01 28, 13:24)
Naudoju Mia2 jau mazdaug 1.5 metu. Pirmi ispudziai buvo ne kokie, taciau nuomone su laiku vis gereja. Oda tapo zymiai svaresne, nebesikaupia balti inkstirai ar juoduliukai ant nosies, nebekyla spuogai, veidas zymiai lygesnis ir skaistesnis. Aisku, naudojant kai kuriuos kremus pasitaiko, kad uzsitersia oda, bet po keliu pravalymu vel lygi ir grazi. Naudoju kasdien vakarais, neseniai is naujo atradau, kad jis turi dar viena greiti biggrin.gif Tai tikrai nera stebuklas, bet prie grazesnes odos tikrai prisideda, bent jau man ;)

Nu va.. isimylejot is naujo kaip sknt biggrin.gif as irgi tai ji numetu, tai vel pasiemu.. bet tikrai i nieka kita neikeisiu ir dviracio neisradinesiu.. dabar gal efektas matos minimalus, bet patikekit ateityje jusu oda jums aciu pasakysit, kad nuprausiat ja taip kaip reikia.. biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau, porą kartų pamėginau ir numečiau. Mano kapiliarai arti odos paviršiaus, tai labai suerzina odą, paskui kelias dienas rausta ir niežti. blink.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas turi Clarisonic, ar gali būti Clarisonic pagamintas Prancūzijoje ? Dairausi į naujausią modelį Smart Profile Uplift 2-in-1, jis tik šiemet pradėtas gamint, kaži ar gali būt jau fake ? Internete nerandu apie tai info. Suabejojau, nes randu dviejų tipų dėžutes :

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ir

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Ar gali būti, kad vienas iš jų fake ? Gal kas turi dėžutę ir gali palyginti ?
Atsakyti
Labai įdomu apie Clariconic Smart, jei kuri įsigysit, nepasivarginkit parašyt nuomonės. Tas lift antgalis atrodo labai geras dalykas turėtų būti. Gaila, kad ant seno Bodžio netinka (Clarisonic plus).
O aš įsigijau Lietuvoj dar mažai matyt girdėtą, bet už LTU ribų labai jau išgirtą Nu Face aparatą. Laukiu kada ateis, ryt poryt šiom dienom jau turi būt.
Būtų tikęs Clarisonic'ui naujas antgalis, nebūčiau pirkus, bet kai netinka.. et, nusipirkau smile.gif Atsiliepimai bent jau labai geri.
Atsakyti