Įkraunama...
Įkraunama...

2015m Svociutes

QUOTE(Milledi* @ 2015 01 23, 22:39)
Oho, kad gretos didėja biggrin.gif
turiu, tačiau didelis failas ir man neleidžia per failai.lt įkelti doh.gif

beje, būtų gražu,kad surašytumėm kada ruošiamės svečiauti ax.gif
Aš ketinu Rugpjūčio 15d smile.gif

gal galetume man i mastuka imesti alante86@gmailcom ,aciu;)
Atsakyti
Labu rytu smile.gif vat mintis viena neduoda ramybes kaip su teveliais? Ka nuo pirsliu jus mastot jiem grazaus sugalvoti, kazkaip tie zodziai apie rauksles ir nemigotas naktis net purto ir ka tokio reiksmingo ir malonaus sirdziai sugalvoti...kas kas kokiu minciu??????
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2015 01 25, 10:26)
Labu rytu smile.gif vat mintis viena neduoda ramybes kaip su teveliais? Ka nuo pirsliu jus mastot jiem grazaus sugalvoti, kazkaip tie zodziai apie rauksles ir nemigotas naktis net purto ir ka tokio reiksmingo ir malonaus sirdziai sugalvoti...kas kas kokiu minciu??????

Ir aš dėl to suku galvą. Jaunieji nenori tų tradicinių ir ašaringų išlydėjimų, tai čia reikės kažką įdomaus sugalvoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2015 01 25, 11:51)
Ir aš dėl to suku galvą. Jaunieji nenori tų tradicinių ir ašaringų išlydėjimų, tai čia reikės kažką įdomaus sugalvoti g.gif

negaliu as su tais graudinanciais zodziais, po to apsiverkus i baznycia vaziuoji... jauneji sako islydejimo nereikia, bet kazka noreciau ir as sugalvoti, idomaus, bet ne graudinancio, kazka galbut net humoro forma:))) laiko siek tiek turiu tai gal dar sugalvosiu:)))
Atsakyti
Labas rytelis smile.gif man iškilo toks klausimas, ar kraitelį kas dar daro, susiplanavau gandro laišką, bet dabar galvoju, visada jo atsakymą pateikdavau su kraiteliu, o dabar gal niekur neužmaciau kad kas apie kraitelį kalbetų g.gif

Na o mano jaunieji kas liečia išlydėjimą iš namų, tai norėtų graudžių verksmų ir pačių vestuvių norėtų su senom tradicijom piršlio korimu ir t.t.
Atsakyti
O kaip jum mintis, jei teveliam po inkiliuka maza kadangi abeji sodybose.gyvena pakabinti, ir ten kazka panasaus pasakyt kad kaip pauksciai sugryzta i siltus ir jaukius namus taip ir vaikai sugrys jau seima, cia simboliskai o jau rimtas dovanas jei nores jaunieji iteiks, galvoju .... laukiu komentaru i sia ideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2015 01 25, 13:26)
O kaip jum mintis, jei teveliam po inkiliuka maza kadangi abeji sodybose.gyvena pakabinti, ir ten kazka panasaus pasakyt kad kaip pauksciai sugryzta i siltus ir jaukius namus taip ir vaikai sugrys jau seima, cia simboliskai o jau rimtas dovanas jei nores jaunieji iteiks, galvoju .... laukiu komentaru i sia ideja smile.gif


Labai graži idėja thumbup.gif Aš irgi jungiuosi į jūsų būrį, svočiausiu liepos 25 d.
Atsakyti
Svociutes,klausimelis apie apranga, planuojate nuomuotis, ar pirkti sau suneles?wink.gif ir is kur ta darysite?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 26, 12:52)
Svociutes,klausimelis apie apranga, planuojate nuomuotis, ar pirkti sau suneles?wink.gif ir is kur ta darysite?wink.gif

Planuoju pirkti, kazkuriam puslapyje užmačiau vienos svočiutės suknelę, nu ji man patiko, tikiuosi nesupyks, kad nusikopijavau nuo jos, tai vakar užsisakiau, turėtų vasario pabaigoj atsiųst, tai žiūrėsiu kaip natūraliai atrodo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(~tomega~ @ 2015 01 25, 13:26)
O kaip jum mintis, jei teveliam po inkiliuka maza kadangi abeji sodybose.gyvena pakabinti, ir ten kazka panasaus pasakyt kad kaip pauksciai sugryzta i siltus ir jaukius namus taip ir vaikai sugrys jau seima, cia simboliskai o jau rimtas dovanas jei nores jaunieji iteiks, galvoju .... laukiu komentaru i sia ideja smile.gif

Labai šauni mintis, juo labiau kad gyvena sodyboje, tai tikrai panaudos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 26, 12:52)
Svociutes,klausimelis apie apranga, planuojate nuomuotis, ar pirkti sau suneles?wink.gif ir is kur ta darysite?wink.gif


Aš tai galvoju nuomotis ax.gif Nors apžiūrėsiu pirmiausia skelbimus, pavaikštinėsiu po parduotuves, gal ką rasiu ir nusipirkti.

QUOTE(juliuxxx3 @ 2015 01 26, 15:22)
Labai šauni mintis, juo labiau kad gyvena sodyboje, tai tikrai panaudos  smile.gif

drinks_cheers.gif Tikrai įdomi mintis su tais inkilėliais mirksiukas.gif

O jūsų jaunieji jau išsirinko spalvas? derinsite sukneles prie pulkelio, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milledi*: 26 sausio 2015 - 15:33
QUOTE(JolantaDen @ 2015 01 26, 12:52)
Svociutes,klausimelis apie apranga, planuojate nuomuotis, ar pirkti sau suneles?wink.gif ir is kur ta darysite?wink.gif


Kolkas planuoju siutis tokia lengvo stiliaus sumasciau, be neaisku kaip dar laiko daug gal pasikeis nuomone ir issinuomosiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Milledi* @ 2015 01 26, 16:31)
Aš tai galvoju nuomotis ax.gif Nors apžiūrėsiu pirmiausia skelbimus, pavaikštinėsiu po parduotuves, gal ką rasiu ir nusipirkti.
drinks_cheers.gif Tikrai įdomi mintis su tais inkilėliais mirksiukas.gif

O jūsų jaunieji jau išsirinko spalvas? derinsite sukneles prie pulkelio, ar ne?


Aciu uz idejos palaikyma visom :-)
O del spalvu pas mus melyna dominuos tai biskiuka derinuos :-)
O ka pulkui zadat dovaneliu? Man kazkaip tos pletnes su seilinukais nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2015 01 26, 16:35)
O del spalvu pas mus melyna dominuos tai biskiuka derinuos :-)
O ka pulkui zadat dovaneliu? Man kazkaip tos pletnes su seilinukais nelabai  g.gif

Mūsų dar neišsirinko, tad teks pakentėti. Aš ir norėsiu truputį pasiderinti.
Tokios ir man nelabai schmoll.gif Reikės pasukti galvą ir apsilankyti bazėse lotuliukas.gif
Atsakyti