Įkraunama...
Įkraunama...

2015m Svociutes

QUOTE(Milledi* @ 2015 01 26, 16:59)
Mūsų dar neišsirinko, tad teks pakentėti. Aš ir norėsiu truputį pasiderinti.
Tokios ir man nelabai schmoll.gif  Reikės pasukti galvą ir apsilankyti bazėse  lotuliukas.gif

Na jei saus gera mintis pasidalinkit man bazes irgi salia lotuliukas.gif
Dar galvoju gal ka is metalo mano vyras megsta daryt uzkrauciau jam
Atsakyti
Sveikos merginos,

as svociausiu rugpjucio 1 d, oi kiek prisirasiau.... doh.gif biggrin.gif
Be galo daug ideju...
beje, jei rasite kas smuikininke, brukstelkit kontaktus, noriu jauniesiems staigmena padaryt smile.gif
Ir dar nauja mintis man kilo, jaunuju pulkui liepsime per tilta ne nest ant ranku, o duosim kiekvienai porai po transporto priemone, pvz: triratukas, paspirtukas, riedlente, ir reikes chebrytei kitaip ta tilta iveikt g.gif bigsmile.gif
Dar klausimas, gal kazkas turi ta naujoviska polaroid ar fuji films fotika, kur nuotraukos iskart lenda?
Noriu, padaryt taip, kad kol sveciai musu lauks, padarytu "selfie", iklijuotu i knyga ir parasytu palinkejima rolleyes.gif
Atsakyti
Darau sąrašą kada eisim svočiauti:

Liepa:

juliuxxx3 - 23d.
DeLarge - 25d.

Rugpjūtis:

Asterija - 1d.
JolantaDen - 8d.
~tomega~ - 15d.
Milledi - 15d.


Kol kas sąrašas nedidelis. Tikėkimės, kad vėliau atsiras daugiau smile.gif

Skaitydama senas temas dar radau piršlio testamentą. Iš viso net 3 variantai. Įkeliu, gal kam pravers:
http://www.failai.lt...estamentas.docx


~tomega~ - būtinai pranešiu, jei ką rasiu mirksiukas.gif Tik deja, dar ne greit ten keliausiu.

Asterija - sveika prisijungus 4u.gif Nereali mintis dėl tilto thumbup.gif
Bet taip sėdžiu ir galvoju: O iš kur tiek visko gauti - Tų kitokių transporto priemonių? vaikų didelių neturiu su tritatukais, dviratukais ir kt, tai jei pirktis, gautųsi brangoka (švelniai tariant) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milledi*: 26 sausio 2015 - 21:31
QUOTE(~tomega~ @ 2015 01 26, 16:35)
Kolkas planuoju siutis tokia lengvo stiliaus sumasciau, be neaisku kaip dar laiko daug gal pasikeis nuomone ir issinuomosiu  lotuliukas.gif
Papildyta:
Aciu uz idejos palaikyma visom :-)
O del spalvu pas mus melyna dominuos tai biskiuka derinuos :-)
O ka pulkui zadat dovaneliu? Man kazkaip tos pletnes su seilinukais nelabai  g.gif


Pas mus irgi bus mėlyna smile.gif Galvoju kokia čia geriausiai derėtų, violetinės, žydros, žalios nenoriu, gal raudona tiktų arba šiekt tiek kito atspalvio mėlyna (navy ta vadinama)... Pirmiausia ieškosiu nuomotis, jei nerasiu siūsiuos.
Atsakyti
Triratuka, paspirtuka ir riedlente turiu smile.gif Tik klausimas kaip ta viska nusigabenti g.gif Jei nepavyks, ideja zlugs schmoll.gif

Ka gero zinot apie gintaro dulkiu seremonija? Darysit?
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2015 01 27, 15:19)
Triratuka, paspirtuka ir riedlente turiu smile.gif Tik klausimas kaip ta viska nusigabenti  g.gif  Jei nepavyks, ideja zlugs  schmoll.gif

Ka gero zinot apie gintaro dulkiu seremonija? Darysit?

As tai kolkas planuoju nedaryi smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Paskaicius tokias saunias idejas susigundziau ir as isilieti i Jusu kolektyva jeigu priimsite:) svociausiu jau ketvirta karta....rugpjucio 15 diena!
Bandysiu semtis nauju ideju Jusu visu pagalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benukas1: 27 sausio 2015 - 18:33
benukas1 - mielai priimsim mirksiukas.gif Labas, prisijungus 4u.gif
Oho, žiūriu rugpjūčio 15d labai populiari šiais metais bigsmile.gif

Teko girdėti, kad yra spec.popieriaus, kurio pagalba galima spausdinti ant šviesių marškinėlių (čia kur uždedi ir užlygini su lygintuvu). Gal kam teko ką nors panašaus daryti? g.gif
Atsakyti
O as jau svociavau spali... saunu, smagu! smile.gif
Yra like visokiu reikalingu niekuciu.. wink.gif jei domina parasykit i az
Atsakyti
Sveikutes!
Nauji namai 4u.gif

As ir i sarasiuka noriu. Svociausiu birzelio 17d. Pirma karta;)
Atsakyti
Atnaujintas sąrašiukas:

Birželis:
marmoozele - 17d.

Liepa:

juliuxxx3 - 23d.
DeLarge - 25d.

Rugpjūtis:

Asterija - 1d.
JolantaDen - 8d.
~tomega~ - 15d.
benukas1 - 15d.
Milledi - 15d.
Atsakyti
Laimusiux, ka gero turit? ax.gif
Atsakyti