Įkraunama...
Įkraunama...

2015m Svociutes

na as su muzikantais pasitarsiu dar, bet manau vis tiek kol susedam, kol pavalgom, tikrai laiko uzims plius komendantai, susipazinimas is vietos muzikantai sake darys smile.gif tai jau ir bus apie 22.30/23 jei anksciau zidinys tada tkrai lauke neidomu bet jei prietema tada liuks.. pasiskolkinau zodzius, svakuciu turiu panaudosiu pagal situacija.

dbar beliko netikra liudijima atsiprintinti ziuresiu kas te gausis smile.gif ir ramu, dar pasakiau jaunajai kad paruostu priesaika, is tevu isvaziuojant kad paskaytu vienas kitam kodel uz ka ir t.t. myli vienas kita, sesei sursiau labai grazu pav. skaiciau jai ji bliove, sake geriau pati parasius nebutu smile.gif
Atsakyti
as darysiu pries isvaizuojant is namu jaunoji ir jaunasis tures parasyti,ka jaucia butent sia akimirka,ir grazius zodzius veinas kitam,idesiu i grazia dezute ir iteiksiu jiems ,kad po visko galetu paskaityti:)
o del zidinio aisku graziau kai patems,tai tada galite daryti kokia 23val;)
Atsakyti
mastau siuos zodzius is dainos pasakyti tevams:
Kiek laukta, kiek kentėta
Naktų kiek nemiegota
Kiek ašarų nulieta
Likimo sparnuose

Kiek norų, kiek svajonių
Kiek gėrio išdalinta
Žaizdų kiek nubučiuota
Skausmo kelyje
Kiek rankomis paliesta
Ir šypsena bučiuota
Ir vis visad atleista
Tu vis jauti mane

Užaugti kiek skubėjau
Suprast viską norėjau
O tu sakei: vaikeli,
Pabūki dar mažu

Ar bloga man, ar gera
Žinodavai iš tolo
Tu glostei mano širdį
Šypsena sava

Ar šalta, ar vėjuota
Ar lietaus paliesta
Dvi širdys po krūtine
Plakančios kartu

Atsakyti
as sumasciau padaryti garso takeli jautru, tevams pries skaitant tevam padekos zodzius,prisaika, pries nuotakos palaiminima...
jei kuriai idomu tai va sita daina tevui yra viena graziausiu o gal ir graziausia kokia esu turejus, zodziai tokie tikri.. tokie visom pazistami
https://www.youtube....h?v=iphJVTeDAjU

Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 06 18, 15:40)
as sumasciau padaryti garso takeli jautru, tevams pries    skaitant tevam padekos zodzius,prisaika, pries nuotakos palaiminima... 
jei kuriai idomu tai va sita daina tevui yra viena graziausiu o gal ir graziausia kokia esu turejus,  zodziai  tokie tikri..  tokie visom pazistami
https://www.youtube....h?v=iphJVTeDAjU


Aš nedarysiu jokių graudžių akimirkų. Rimta akimirka per sutikimą duona druska vandeniu ir šeimos židinys, bet tikrai negraudinsiu jų. Aš pati apsiverkiau sakydama priesaiką tai užteko tos graudžios akimirkos ax.gif
Atsakyti
as ta priesaika darysiu isvaziuojant is tevu, samoningai, ne prie stalo, ne prie visu - o jautrio akimirkos gyvenime buna tik kelios, gimimas ir vestuves tad as ju nenoriu apeiti
Atsakyti
O kaip jus isrinksite, kam duoti apdovanojimus (medalius)? Cia "is lempos" dalinsite, ar kaip?
Atsakyti
as tai pastebesiu jei laiko turesii:DD o jei ne is lempos kaip jus sakot duosiu:))
Atsakyti
as medalius kelis jau esu numacius kam duosiu, kitus stebesiu, juk geriausi sokejai sakykim, ominacija yra padarytas ne vienas medalis tad istvrmingiausiam ar isradingiausiam ir iteiksim, na zodziu as ne is lempos bet pagal uzsidirbima duosiu...

na ka.. ryt didi diena.. vis tik ir mes darysim laiska gandrui, gal galit nusviest ks ten turi but parasyta?
na niekad nemaciau tik is jusu minti pagavau sia ir mastau dabar kaip paaiskinti ka te rasyt turesim, planuoju kad kol jaunieji fotografuosis mes surasysim su porom, jaunikiai ateje perskaito ir paleidzia smile.gif
Atsakyti
musu rydienos laisko gandrui tekstas:



Labai gerbiamam balos varlių ir
Vaikų viršininkui Gandrui

Nuo nuotakos Vaidos ir jaunikio Sauliaus

Nuolankiai prašome mylimą, visų palikuonių globėją Gandrą, neužmiršti mūsų jaunos šeimynėlės ir įrašyti į eilę vaikų gavimui. Artimiausioje ateityje norėtumėme gauti pradžiai nors dvynukus, pageidautina skirtingų lyčių.
Už tai pažadame neeilinį kyšį – prigaudyti tuziną šviežių, žalių varlių.

Pagarbiai Vaida ir Saulius
Atsakyti
Labuka smile.gif

Eglejk,super suknute,as ir tokios noreciau ax.gif .Is tikruju,tai jau turiu suknele,irgi raudona,bet jau nebenoriu jos biggrin.gif

Pas mane nulis pasiruosimo,per darbus nieko nesugebu padaryt doh.gif .O liko ne tiek ir daug laiko,tad pradedu nervintis doh.gif

Sekmes ryt svociaujancioms 4u.gif

Atsakyti
aš jau pasidariau dėžutę, kur laikys akmenukus. tik kaip jūs darot - toj pačioj dėžutėj, kur jūs paliksit jiems laikyt - ir paduodat iš jos išsirenka, ar atskiram kokiam maišiuke/dėžutėj ar pan ir tada jie jau išsirinkę susideda į tą paruoštą gražią dėžutę sudeda? tikiuos tiksliai parašiau ko klausiu. Nes aš tokią gražią metalinę dėžutę, su permatoma vieta dangtelyje, apsukau juostele, bantuką priklijavau, žodžiu papuošiau, tai būtų keista kad ir išimtų ir sudėtų į ją g.gif
Dar liko nupirkti samtį puokštei ir nupiešti meilės simfoniją nakties išlydėjimui. dar triusikus reik jaunikiui padaryti, naktinius, su iškirpta širdele, tai čia bus "pošloji" vieta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rivadera: 20 birželio 2015 - 14:45