Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas, 5 tema

QUOTE(virginp @ 2015 01 24, 22:42)
drinks_cheers.gif
as daznai taip pamastau, kad griauziu save del keliu ,,susiktu,, kg  blush2.gif o yra tokiu zmogeliu ir vaikiuku, kurie dziaugiasi apskritai kiekviena akimirka isgyventa siame gyvenime  verysad.gif
Sveikit ir daugiau nesivartaliokit!  4u.gif  wub.gif


Ačiū 4u.gif su tokio judrumo vaikais neįmanoma doh.gif bet labai tikiuosi daugiau nematyt vaiko be samonės unsure.gif

QUOTE(Mano vardas @ 2015 01 25, 00:14)
Sveikos naujoj temutej smile.gif perskaitysiu ryt ka priplepejot smile.gif dabar skubu pranest, kad esu po konsultacijos pas K smile.gifsmile.gif 4u.gif , save ir savo brezini nusifotkinau, nusiunciau i emaila, Kirisama, buk gerute, ikelk ;)taigi, mano op geguzes gale, 10 proc sumeles katik sumokejau smile.gif sake, busiu ledine lotuliukas.gif


Super thumbup.gif
QUOTE(Shagrifa @ 2015 01 25, 09:10)
Labas rytas.

Sveikinu su gerom naujienom mirksiukas.gif Asmeniškai aš nesidaryčiau op "ant" vasaros.
Jei ne paslaptis kiek sumokėjai?

Man dare geguzes 15. Gerai tas kad daug redytis nereik biggrin.gif
Atsakyti
Zuzzi, matau prisijungusi buni karts nuo karto thumbup.gif Nedink niekur ! Kaip tu? Kaip pilvukas po korekcijos? Kaip apskritai laikaisi?
Atsakyti
Ameira super zemai pjuvis. Nu dabar taip smalsu kaip pries op buvo ax.gif
Man neleidzia vel komentuot raso ,kad cookies neatnaujinti.Nezinau kaip fotki juos atnaujint. Tai cia duodu Taip ,nes jau tikrai nemazai bendravo.
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2015 01 25, 12:29)
Man dare geguzes 15. Gerai tas kad daug redytis nereik  biggrin.gif

Na taip, pliusas tame. O šiaip norėtus būt visiškai sugijus vasarą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shagrifa @ 2015 01 25, 09:10)
Labas rytas.

Sveikinu su gerom naujienom mirksiukas.gif Asmeniškai aš nesidaryčiau op "ant" vasaros.
Jei ne paslaptis kiek sumokėjai?

As ir nesidaryciau, jei lt gyvenciau, o pas mus vasaros labai vargsiskos lotuliukas.gif tai manau viskas bus ok:)
€2000 su pasiurbimais pilna pilvo plastika. Asmeniskai tikejaus didesnes sumos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shagrifa @ 2015 01 25, 12:19)
Na taip, pliusas tame. O šiaip norėtus būt visiškai sugijus vasarą bigsmile.gif


Manovardas, Rugpjucio men jau busi pilnai atsigavusi ir spesi pasidziaugti vasareles privalumais biggrin.gif tik aisku be sporto lauke, dviraciu, plaukiojimo, bet gyvensi jau normalu gyvenima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mano vardas @ 2015 01 25, 13:36)
As ir nesidaryciau, jei lt gyvenciau, o pas mus vasaros labai vargsiskos lotuliukas.gif tai manau viskas bus ok:)
€2000 su pasiurbimais pilna pilvo plastika. Asmeniskai tikejaus didesnes sumos thumbup.gif


Kainele sutarei thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virginp: 25 sausio 2015 - 12:43
Naujai gautas nuotraukas sukėliau į albumą 4u.gif
Bandomasis, sveikatos tavo vaikučiui 4u.gif
Ameira, kaip suprantu, tau pilna plastika daryta taip?
Mano vardas, suma manau tikrai gera thumbup.gif būtų gerai ir man į tiek tilpti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2015 01 25, 11:04)
Ameira super zemai pjuvis. Nu dabar taip smalsu kaip pries op buvo ax.gif
Man neleidzia vel komentuot raso ,kad  cookies neatnaujinti.Nezinau kaip fotki juos atnaujint. Tai cia duodu Taip ,nes jau tikrai nemazai bendravo.

Aciu 4u.gif
Ar siulus jau nebeturi?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2015 01 25, 12:48)
Naujai gautas nuotraukas sukėliau į albumą  4u.gif
Bandomasis, sveikatos tavo vaikučiui  4u.gif
Ameira, kaip suprantu, tau pilna plastika daryta taip?
Mano vardas, suma manau tikrai gera  thumbup.gif būtų gerai ir man į tiek tilpti  lotuliukas.gif

Aciu 4u.gif
Pilna daryta, siurbta nedaug tik pilvo srity, del raumenu ir reikia dar paklaust M.
Po op klausinejau, sake buvo nezymiai prasiskyre, keista, mano pilvai buvo labai dideli nestumo metu g.gif
Atsakyti
as kokius kelis kg noreciau numesti, bet ne daugiau pries visus gimdymus sveriau 56-57. bet dabar nenoriu mesti svorio ir jokiu daryti siurbimu, nes turiu labai labai didele krutine, tai jau tokia buciau nepraporcinga unsure.gif kartais pagalvoju kad gal noreciau krutines 2 dydziais mazesnes, uzsiminiau vyrui apie krutines mazinima, bet vyras sako: reik paskui su lenta miegoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(redy @ 2015 01 25, 15:38)
as kokius kelis kg noreciau numesti, bet ne daugiau pries visus gimdymus sveriau 56-57. bet dabar nenoriu mesti svorio ir jokiu daryti siurbimu, nes turiu labai labai didele krutine, tai jau tokia buciau nepraporcinga unsure.gif kartais pagalvoju kad gal noreciau krutines 2 dydziais mazesnes, uzsiminiau vyrui apie krutines mazinima, bet vyras sako: reik paskui su lenta miegoti  biggrin.gif

Idomiai cia jis pasake g.gif gerai, kad patinka, bet jei tau kelia nepatogumu, ar nugara skauda nuo didelio krutines svorio, tai galetum galvot apie mazinima.Tada ir proporcijos kitos butu. O man atvirksciai - noreciau dydziu didesnes. Bet pinigine tiek nenesa lotuliukas.gif o ir siaip baisu kaip organizmas i implantus reaguotu. Juk vistiek svetimkunis....
Atsakyti
Visu pageidavimu prikeliau fotkiu o albumeli biggrin.gif ir su rubais, ir be rubu, ir rankom istiestom, ir pagurklio. Zodziu fotosesija pilnu planu lotuliukas.gif eikit nagrinet kam buvo idomu tongue.gif blink.gif
4u.gif ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ameira @ 2015 01 25, 15:21)
Aciu 4u.gif
Pilna daryta, siurbta nedaug tik pilvo srity, del raumenu ir reikia dar paklaust M.
Po op klausinejau, sake buvo nezymiai prasiskyre, keista, mano pilvai buvo labai dideli nestumo metu  g.gif


Mano irgi buvo dideli. O po op. sake, kad beveik nieko nebuvo prasiskyre blink.gif man gal pasirode, bet M. berods visoms panasiai sako lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(redy @ 2015 01 25, 15:38)
as kokius kelis kg noreciau numesti, bet ne daugiau pries visus gimdymus sveriau 56-57. bet dabar nenoriu mesti svorio ir jokiu daryti siurbimu, nes turiu labai labai didele krutine, tai jau tokia buciau nepraporcinga unsure.gif kartais pagalvoju kad gal noreciau krutines 2 dydziais mazesnes, uzsiminiau vyrui apie krutines mazinima, bet vyras sako: reik paskui su lenta miegoti  biggrin.gif


Nu jei tikrai didele dabar g.gif idomu kokia? Tai lentos niekaip nepadarytu mirksiukas.gif man is E d. padare C thumbup.gif
Atsakyti