Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas, 5 tema

QUOTE(virginp @ 2015 01 25, 16:08)
Visu pageidavimu prikeliau fotkiu o albumeli  biggrin.gif  ir su rubais, ir be rubu,  ir rankom istiestom, ir pagurklio. Zodziu fotosesija pilnu planu  lotuliukas.gif  eikit  nagrinet kam buvo idomu  tongue.gif  blink.gif
4u.gif  ax.gif  blush2.gif
Papildyta:
Mano irgi buvo dideli. O po op. sake, kad beveik nieko nebuvo prasiskyre  blink.gif  man gal pasirode, bet M.  berods visoms panasiai sako  lotuliukas.gif

O pati neuzciuopei kokio dydzio tarpas buvo virs bambos? Nes as savo uzciuopiau - buvo 3-4 cm prasiskyre. Tai irgi nedaug. O kokio dydzio pilvas buvo, rodziau albume ax.gif
apziurejau nuotraukas thumbup.gif net sumoketa suma nebeatrodo didele matant rezultata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2015 01 25, 16:12)
O pati neuzciuopei kokio dydzio tarpas buvo virs bambos? Nes as savo uzciuopiau - buvo 3-4 cm prasiskyre. Tai irgi nedaug. O kokio dydzio pilvas buvo, rodziau albume  ax.gif
apziurejau nuotraukas  thumbup.gif net sumoketa suma nebeatrodo didele matant rezultata  biggrin.gif


Bande man M. rodyti per konsultacija pamenu, tuos pirstus susikisti i ta ale tarpa blink.gif bet as tikrai nesupratau ka jis nori parodyti tuo lotuliukas.gif tai ir nebesigilinau. O po op. kai paklausiau kiek buvo prasiskyre, tai pasake praktiskai nieko, na gal max iki 2cm ar pirstu kaip ten skaiciuojasi g.gif
Man mano sumoketa suma uz pirma op. atrodo maza drinks_cheers.gif nes buvo kas gerokai daugiau mokejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virginp @ 2015 01 25, 16:08)

Nu jei tikrai didele dabar  g.gif  idomu kokia? Tai lentos niekaip nepadarytu  mirksiukas.gif  man is E d. padare C  thumbup.gif


mano vyrui visada patiko didele krutine, jo siplnybe blush2.gif biggrin.gif aisku man buna nepatogu rasti tinkamu rubu, sakau vyrui: vaziuojam noriu maudomo, tai zino kad grysiu pikta, nes labai retai kada randu tinkamus schmoll.gif : pries gimdymus turejau E ir net nebuvo noro mazinti, o dabar po maitinimu 75 G blink.gif bijau krutines op, nes reik mazinti, aisku sumazinus norisi formos, tada jau reiktu ir pakelti, ir paskui dar ant galo implantu gali prireikti, bijau kad nebutu nekoks vaizdas. man jos dabartine isvaizda normali, nera jie tusti ar tik skuros smile.gif na tik 2 dydziais galetu but mazesne del patogumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(redy @ 2015 01 25, )
: pries gimdymus turejau E ir net nebuvo noro mazinti, o dabar po maitinimu 75 G blink.gif bijau krutines op, nes reik mazinti, aisku sumazinus norisi formos, tada jau reiktu ir pakelti, ir paskui dar ant galo implantu gali prireikti, bijau kad nebutu nekoks vaizdas. man jos dabartine isvaizda normali, nera jie tusti ar tik skuros smile.gif na tik 2 dydziais galetu but mazesne del patogumo biggrin.gif

Tai as pagal tave ne tik kad lenta, bet dar ir idubus lotuliukas.gif o jei rimtai, tai neisivaizduoju tokio dydzio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ameira @ 2015 01 25, 14:05)
Aciu 4u.gif
Ar siulus jau nebeturi?

Penktadieni istrauke. Sako gali pleistro nebeklijuot,bet as dar norejau. Siandien eisiu po dusu ziuresiu kaip ten atrodys.
Ryt vyras i darba jau eina,ziuresiu kaip man cia seksis su vaiku veziojimu tvarkytis.Labai jau daug veziojimo ir dar maziuka reiks i kedute i vezima .

Bet koks tavo pilvas idomus pries op nei lasiniu nei odos,bet ka tvarkyt yra. Rezultatas tikrai grazus ir tynimo jokio.

Kad ameira foto to paties zmogaus iskart matos smile.gif pagal siena smile.gif
kaip ir dar kazkurios merginos pagal veidrodi smile.gif


Virginp nu tu tikrai jau pasidarbavai is peties su foto smile.gif aciu smile.gif
Dabar lauksiu tavo foto po nusiurbimu. Labai idomu kaip rankos ir slaunys atrodys. O tu is nugaros puses nesiurbsi? Ten kur liemeneles juosta eina ir auskciau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Awarded: 25 sausio 2015 - 17:58
Privetas,ikeliau savo kelias ant staigaus padarytas fotkes,nepykit su rubais,kuri ryta po duso padarysiu ir nuogos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2015 01 25, 18:49)
Penktadieni istrauke. Sako gali pleistro nebeklijuot,bet as dar norejau. Siandien eisiu po dusu ziuresiu kaip ten atrodys.
Ryt vyras i darba jau eina,ziuresiu kaip man cia seksis su vaiku veziojimu tvarkytis.Labai jau daug veziojimo ir dar maziuka reiks i kedute i vezima .

Bet koks tavo pilvas idomus pries op nei lasiniu nei odos,bet ka tvarkyt yra. Rezultatas tikrai grazus ir tynimo jokio.

Kad ameira foto to paties zmogaus iskart matos smile.gif pagal siena smile.gif
kaip ir dar kazkurios merginos pagal veidrodi smile.gif
Virginp  nu tu tikrai jau pasidarbavai is peties su foto smile.gif aciu smile.gif
Dabar lauksiu tavo foto po nusiurbimu. Labai idomu kaip rankos ir slaunys atrodys. O tu is nugaros puses nesiurbsi? Ten kur liemeneles juosta eina ir auskciau?


Ne nugaros ne, ten jau nusiurbta viskas. Uzteks ir taip man tu siurbimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Awarded @ 2015 01 25, 17:49)
Penktadieni istrauke. Sako gali pleistro nebeklijuot,bet as dar norejau. Siandien eisiu po dusu ziuresiu kaip ten atrodys.
Ryt vyras i darba jau eina,ziuresiu kaip man cia seksis su vaiku veziojimu tvarkytis.Labai jau daug veziojimo ir dar maziuka reiks i kedute i vezima .

Bet koks tavo pilvas idomus pries op nei lasiniu nei odos,bet ka tvarkyt yra. Rezultatas tikrai grazus ir tynimo jokio.

Kad ameira foto to paties zmogaus iskart matos smile.gif pagal siena smile.gif
kaip ir dar kazkurios merginos pagal veidrodi smile.gif
Virginp  nu tu tikrai jau pasidarbavai is peties su foto smile.gif aciu smile.gif
Dabar lauksiu tavo foto po nusiurbimu. Labai idomu kaip rankos ir slaunys atrodys. O tu is nugaros puses nesiurbsi? Ten kur liemeneles juosta eina ir auskciau?

Taip, mano neeilinis atvejis:), kaip ir tragedijos nebuvo, ir is kitos puses su plika bamba ne pasirodysi smile.gif niekur.
As savo pana (2m.) siandien bandziau ikalbint uzlipt i kedute masinoj, uzsispire, ne uz ka doh.gif
Atsakyti
Virginp,apziurejau tavo fotkes,patiko permanentas,pilvas,siaip panasu kaip pas mane,tik as sveriu 75kg doh.gif lotuliukas.gif

Bet,!Su tokia figura,rubai tavo netinkami,as dabar nesioju po sios op,aptemptas sukneles,kaip ta geleta kur ikeliau panasus visi i ja modeliai,tik aisku ne vasarines biggrin.gif Griekas slept! blink.gif
Papildyta:
Sugalvojau,dar nufotkink susilenkus,kaip atrodo pilvo virsus ir atsisedus-apacia doh.gif lotuliukas.gif

Siaip uzklauskit kas siurbesi,ar tikrai 6men.riebalas neatauga nes jie kazka suleidzia ir kaip bus po 6men.? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Masianca @ 2015 01 25, 20:15)
Privetas,ikeliau savo kelias ant staigaus padarytas fotkes,nepykit su rubais,kuri ryta po duso padarysiu ir nuogos biggrin.gif


Su rubais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O be rubu matai save tik tu ir tavo vyras mirksiukas.gif
Faktas, kad pasikeitimas nerealus drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Masianca @ 2015 01 25, 20:25)
Virginp,apziurejau tavo fotkes,patiko permanentas,pilvas,siaip panasu kaip pas mane,tik as sveriu 75kg doh.gif  lotuliukas.gif

Bet,!Su tokia figura,rubai tavo netinkami,as dabar nesioju po sios op,aptemptas sukneles,kaip ta geleta kur ikeliau panasus visi i ja modeliai,tik aisku ne vasarines biggrin.gif Griekas slept! blink.gif
Papildyta:
Sugalvojau,dar nufotkink susilenkus,kaip atrodo pilvo virsus ir atsisedus-apacia doh.gif  lotuliukas.gif

Siaip uzklauskit kas siurbesi,ar tikrai 6men.riebalas neatauga nes jie kazka suleidzia ir kaip bus po 6men.? blink.gif



Na zinok manau per daug jau nori blink.gif lotuliukas.gif
siaip rubus as nesioju visokius, deja bet kai einu savaitgali i sporto sale.... tikrai nesivelku sukneliu, kurias nesioju kasdien i darba mirksiukas.gif man tinka ir superdry dzinsai su bliuzyte thumbup.gif
Pirma karta girdziu, kad ten kazka suleidzia, kai siurbia tradiciniu budu, o ne lazeriniu ax.gif ir apie jokius 6 men man M. neminejo blush2.gif

P.s. apie pilvo apacia, as jau N kartu sakiau, kad ji man nepatinka. rolleyes.gif uzteks tu fotkiu, dabar jums visoms leisiu pasireiksti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Masianca @ 2015 01 25, 20:25)
Virginp,apziurejau tavo fotkes,patiko permanentas,pilvas,siaip panasu kaip pas mane,tik as sveriu 75kg doh.gif  lotuliukas.gif

Bet,!Su tokia figura,rubai tavo netinkami,as dabar nesioju po sios op,aptemptas sukneles,kaip ta geleta kur ikeliau panasus visi i ja modeliai,tik aisku ne vasarines biggrin.gif Griekas slept! blink.gif
Papildyta:
Sugalvojau,dar nufotkink susilenkus,kaip atrodo pilvo virsus ir atsisedus-apacia doh.gif  lotuliukas.gif

Siaip uzklauskit kas siurbesi,ar tikrai 6men.riebalas neatauga nes jie kazka suleidzia ir kaip bus po 6men.? blink.gif


Nepasakyciau, kad tu sveri 75kg schmoll.gif
Atsakyti
Oi kaip aciu Virginp ir Masianca uz fotkes!!!! thumbup.gif Saunuoles 4u.gif Grazu ziureti!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roxyte: 25 sausio 2015 - 19:46
QUOTE(roxyte @ 2015 01 25, 20:45)
Oi kaip aciu Virginp ir Masianca uz fotkes!!!!  thumbup.gif Saunuoles  4u.gif  Grazu ziureti!!!!


Su aciu neatsipirksi mirksiukas.gif laukiam dabar tavo blink.gif ax.gif
Atsakyti