Įkraunama...
Įkraunama...

Plokštutis pilvukas, 5 tema

Mifera, sveika, kaip tavo reikaliukai? smile.gif 4 savateles jau, bega laikas, ar apsisprendei del tepaliuku? As galvoju su pleistrais pradet, daugiau apie ju teigiamu arsiliepimu. Nors i r brangoka. Dar turiu sasiuku, tai laukiu kol nukris, tada pradesiu.
Atsakyti
QUOTE(ameira @ 2015 02 12, 17:46)
Mifera, sveika, kaip tavo reikaliukai? smile.gif 4 savateles jau, bega laikas, ar apsisprendei del tepaliuku? As galvoju su pleistrais pradet, daugiau apie ju teigiamu arsiliepimu.  Nors i r brangoka. Dar turiu sasiuku, tai laukiu kol nukris, tada pradesiu.

Labas, man viskas ok jau antradieni bandysiu i darba eit. O del tepaliuku tai labai dvejoju ir nezinau ka daryt dar ir daktares seimos siandien pasiklausiau tai ji sako ar tepsi ar netepsi vistiek jis laikui einant isbals kazkiek, o be to kiek pazystamu po cezario tai nei vienai nerekomendavo niekuo tept ir tie randai pasvieseja patys. Bet as siandien nusipirkau Bio oil viena pazystama labai jau isgyre, bet dar netepu. Tai va net ir nezinau ka tau pasakyt, nes pati dar neapsisprendziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beili @ 2015 02 12, 17:14)
bandyk tai pataisyti pratimais, masažais, bet mano atveju buvo visokių minčių, kol vieną dieną sau pasakiaus - STOP taip nebenoriu arba gyventi kaip žmogui arba suprasti , kad esi "šarpėjus"    blush2.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mifera_ @ 2015 02 12, 18:26)
Labas, man viskas ok jau antradieni bandysiu i darba eit. O del tepaliuku tai labai dvejoju ir nezinau ka daryt dar ir daktares seimos siandien pasiklausiau tai ji sako ar tepsi ar netepsi vistiek jis laikui einant isbals kazkiek, o be to kiek pazystamu po cezario tai nei vienai nerekomendavo niekuo tept ir tie randai pasvieseja patys. Bet as siandien nusipirkau Bio oil viena pazystama labai jau isgyre, bet dar netepu. Tai va net ir nezinau ka tau pasakyt, nes pati dar neapsisprendziu doh.gif

Mano po CP irgi vos matomas buvo, bet turejau pilve ir kitu randu, tai zinok, nebuvo jie grazus, tai ir suprask dabar, nuo ko priklauso...
Atsakyti
NA mano atveju merginos, rasiau jam klausimus, papunkciui, jis man atsako 7 zodziais: " aciu, manau viskas puikiai gyja".
Nzn nzn nzn - galetu grazinti pinigus as neiciau pas ji daugiau. sakiau jam per tel, akd tiek metu maudymuko nenesiojau ir vel tas pats si avasara, jis man pasiule aukstesni maudymuka nusipirkti doh.gif . Nera zodziu.

As cia prisisnekejau su juo ir jumis man pulinys ant danties iskilo, vakar ispjove, sake persalai - as sakau stresas mane gyva sues sad.gif

O paskutine foto plokscia gal atrodo, isislenkiau taip , as visada ji itraukus turiu laikyt, nes kitaip niekaip.

Ai ir dar - jis sake cia pilna plasttika, tik iejimas per bamba ir bamba nekeista buvo. NESUTINKU schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoriukas83 @ 2015 02 12, 20:19)
Ai ir dar - jis sake cia pilna plasttika, tik iejimas per bamba ir bamba nekeista buvo. NESUTINKU  schmoll.gif

Tai jei bamba liko toj pačioj vietoj, tai kokia čia pilna plastika. O jei jis nežino kuo skiriasi pilna nuo dalinės, tai koks jis plastikos chirurgas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mifera_ @ 2015 02 12, 19:26)
Labas, man viskas ok jau antradieni bandysiu i darba eit. O del tepaliuku tai labai dvejoju ir nezinau ka daryt dar ir daktares seimos siandien pasiklausiau tai ji sako ar tepsi ar netepsi vistiek jis laikui einant isbals kazkiek, o be to kiek pazystamu po cezario tai nei vienai nerekomendavo niekuo tept ir tie randai pasvieseja patys. Bet as siandien nusipirkau Bio oil viena pazystama labai jau isgyre, bet dar netepu. Tai va net ir nezinau ka tau pasakyt, nes pati dar neapsisprendziu doh.gif

man buvo darytos 3 op, viena salinta sydliauke, tai randas labai matomoje vietoje, ir 2 cp, nei po vienos netepiau randu jie tikrai isbalo, kitiem kaip sakau kad sydliauke operuota, sako nepastebejau rando
Atsakyti
Man šiandien ištraukė siūlus. Pjūvis gražiai, sausai gyja, bet poodyje kaupiasi skysčiai, ištraukė du pilnus didžiulius švirkštus ir dar trečio truputį. Kitą savaitę vėl žiūrės ar nereikia dar traukt.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2015 02 12, 21:47)
Man šiandien ištraukė siūlus. Pjūvis gražiai, sausai gyja, bet poodyje kaupiasi skysčiai, ištraukė du pilnus didžiulius švirkštus ir dar trečio truputį. Kitą savaitę vėl žiūrės ar nereikia dar traukt.

Enita, prasau primink pas ka operavaisi? blush2.gif kaip suprantu, skysciu kaupimasis nuo organizmo priklauso. Man buvo susikaupe, nes drenas uzsikimso, pora kartu punktavo. Brrrrr... kokia nemaloni, bet reikalinga procedura. O kaip siaip laikaisi? Ar labai sutinus?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2015 02 12, 22:25)
Enita, prasau primink pas ka operavaisi?  blush2.gif kaip suprantu, skysciu kaupimasis nuo organizmo priklauso. Man buvo susikaupe, nes drenas uzsikimso, pora kartu punktavo. Brrrrr... kokia nemaloni, bet reikalinga procedura. O kaip siaip laikaisi? Ar labai sutinus?

Pas V.K. Man tai nieko nemalonaus, nieko net nepajutau. Sutinus dar gerokai - netelpu i dzinsus, kurie pries operacija buvo per dideli. O šiaip tai laikaus gerai, nieko neskauda.
Atsakyti
QUOTE(Mano vardas @ 2015 02 12, 02:21)
Viktoriuk, tikekimes geriausio 4u.gif
Tai kuri dabar sekanti is musu guls ant operacinio stalo ? Kaip supratau Virgin...o kuri dar ? Kiba as biggrin.gif


Virgin.. lotuliukas.gif kitais reikalais gulsis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(redy @ 2015 02 12, 13:45)
skaitau,skaitau, tiek jau cia nusivylimu op kurias denge ligoniu kasos, tuoj pati pradeiu bijoti

nesijaudink Tu 4u.gif bent jau aplink mane tikrai nėra nepatenkintų mirksiukas.gif viena skundėsi bamba, sakė korekciją darys, bet tai tiek mirksiukas.gif reikia ryžtingai eiti, susikalbėti ir viskas bus gerai mirksiukas.gif

QUOTE(Kirisama @ 2015 02 12, 13:55)
Žinoma nusivylimų  4u.gif aš pati irgi prisiskaičiau šio forumo, kaip afigienai operuoja Santariškėse, tikrai jokio įtarimo nekilo, ir kalbų nebuvo, kad kažkam ten nepasisekė, kad nusivylė rezultatu ir t.t. Jei apie kai kuriuos gydytojus būdavo kiek kritikos, tai apie Santariškių chirurgus (turiu galvoj plastikos skyriaus, kurie pilvus operuoja) tik patys geriausi zodžiai. Kitur ir neieškojausi ir neklausinėjau, o gal yra ir nepatenkintų.... užkibau ant kabliuko. Nu ir aišku konsultacija, tikrai nemokama, ir kaip faina, "turėsit tokį pilvą, kokio niekad neturėjot".... o dabar suprantu, kad neužtenka gražių žodžių, kad reikia ne tik pačiai gydytojo klausyt, bet ir stengtis, kad tas gydytojas išgirstų, kas jam sakoma, kokie lūkesčiai išsakomi, kad vyktų bendravimas ir susikalbėjimas tarp daktaro ir paciento. Nu pati kalta smile.gif nereikėjo tikėti smile.gif reikėjo eiti ir į mokamas konsultacijas, daugiau klausinėti, daugiau ieškotis smile.gif nedariau to, va ir graužiu pati sau nagus smile.gif dėl to ir kitoms noriu pasakyt, kad ne taip jau viskas ten gražu, kaip piešiama smile.gif visur visko pasitaiko smile.gif ir ten irgi ne išimtis smile.gif be manęs albume yra dar viena tokia "pagražinta" moteris valstybinėj ligoninėj... už tokius darbus tik nagus plastikos chirurgui nukapot.

nes tik tau vienai taip buvo iš visų čia bendravusių 4u.gif nesupyk, bet jeigu vienai blogai, tai nereik nurašyti visų 4u.gif

QUOTE(viktoriukas83 @ 2015 02 12, 19:19)
NA mano atveju merginos, rasiau jam klausimus, papunkciui, jis man atsako 7 zodziais: " aciu, manau viskas puikiai gyja".
Nzn nzn nzn - galetu grazinti pinigus as neiciau pas ji daugiau. sakiau jam per tel, akd tiek metu maudymuko nenesiojau ir vel tas pats si avasara, jis man pasiule aukstesni maudymuka nusipirkti  . Nera zodziu.

As cia prisisnekejau su juo ir jumis man pulinys ant danties iskilo, vakar ispjove, sake persalai - as sakau stresas mane gyva sues

O paskutine foto plokscia gal atrodo, isislenkiau taip , as visada ji itraukus turiu laikyt, nes kitaip niekaip.

Ai ir dar - jis sake cia pilna plasttika, tik iejimas per bamba ir bamba nekeista buvo. NESUTINKU 

mano maudymukas šiais metais irgi buvo su juostele per pilvą, kad randus dengtų 4u.gif tikėkimės pagražės vaizdas 4u.gif na ne tai manau padarys jis korekciją 4u.gif

QUOTE(virginp @ 2015 02 12, 21:35)
Virgin..    kitais reikalais gulsis

kaip nuotaikytės prieš rydieną rolleyes.gif
Atsakyti