Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

O as norejau paklausti kokias plautuves ir vonias renkates ir kodel?

As galvoju plautuve keramikine, o vonia plienine vonia su pearl efektu..

siaip nelabai suprantu kas geriau, kas blogiau..
Atsakyti
Sveikos, reikia patarimo.Norime uzsisakyti duso sienele is Baltijos brastos.Patarkite koki stikla pasirinkti is siu variantu : skaidrus, tamsintas rusvai ar pilkai ir satin.Norisi, kad butu grazu ir kuo paprastesne prieziura.Gak kas nors turite koki nors varianta pasidalinkite , prasau, patirtimi, patarimais.
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 02, 20:39)
sveikos bigsmile.gif mes judam i prieki bigsmile.gif
ka papasakosit apie lietaus galva g.gif niekad nesame jos tureje ir as pvz. net nesu po ja maudziusis rolleyes.gif tai vyras vis kalbina, kad isitaisytumem toki dalyka blush2.gif o as nezinau ar jis reikalingas..ar nebus taip, kad sumokesim, isistatysim ir nesinaudosim.... unsure.gif

Sumoketi daug nereikia, jei imsite paprasta galva. Siaip geras dalykas, jeigu vandens spaudimas pas Jus geras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 02, 19:39)
sveikos bigsmile.gif mes judam i prieki bigsmile.gif
ka papasakosit apie lietaus galva g.gif niekad nesame jos tureje ir as pvz. net nesu po ja maudziusis rolleyes.gif tai vyras vis kalbina, kad isitaisytumem toki dalyka blush2.gif o as nezinau ar jis reikalingas..ar nebus taip, kad sumokesim, isistatysim ir nesinaudosim.... unsure.gif


Mes pirkom. Dabar laukiam, kol pajungs smile.gif Meistrai pakraipė galvas, sakė vienas turi, bet vistiek naudoja tik tą dušą su lanksčia jungtim biggrin.gif Nu, o man labai gražu tokia, tai labai norėjau biggrin.gif Kažkaip, dabar man atrodo, kad naudosiu biggrin.gif Tikiuosi, kad už poros savaičių jau galėsiu įspūdžiais pasidalint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 02, 20:39)
sveikos bigsmile.gif mes judam i prieki bigsmile.gif
ka papasakosit apie lietaus galva g.gif niekad nesame jos tureje ir as pvz. net nesu po ja maudziusis rolleyes.gif tai vyras vis kalbina, kad isitaisytumem toki dalyka blush2.gif o as nezinau ar jis reikalingas..ar nebus taip, kad sumokesim, isistatysim ir nesinaudosim.... unsure.gif


As gundziausi statytis, bet butu reikeje vel dali plyteliu isdauzyti, tai ai susilaikiau, nusprendziau toki duso stova tvirtinti, kuriame kiek imanoma horizontaliau dusas isitvirtintu ir is esmes atliktu stacionarios lietaus galvos funkcija.. rolleyes.gif as apie tai user posted image
Atsakyti
Turim ta galva. man patinka. Nes megstu pastovet po vandenuku tekanciu. Vaikai irgi praso kad vanduo per didziaja galva butu palwistas ir pasitaskyt galetu. Man ji kaip relaksas. nesigailiu kad turim.
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 03 02, 22:15)
As gundziausi statytis, bet butu reikeje vel dali plyteliu isdauzyti, tai ai susilaikiau, nusprendziau toki duso stova tvirtinti, kuriame kiek imanoma horizontaliau dusas isitvirtintu ir is esmes atliktu stacionarios lietaus galvos funkcija.


musu neįmontuojamas, o.. nelabai moku paaiškint.. su visu tuo vamzdžiu. būtent dėl to man ir gražu biggrin.gif tokiam plytelių lupt nereiktų smile.gif
kažkoks toks biggrin.gif nepasakyčiau dabar ne tik modelio, bet net ir gamintojo. Pirkom Jaukuruos, dabar greituoju jų puslapį nieko panašaus nepamačiau. Mano pagrindiniai kriterijai renkantis buvo du- kad būtų man gražus ir su ilgiausi atstumu nuo sienos iki pačios galvos biggrin.gif Ai, ir būtinai su termostatu ax.gif Tikiuosi, kad tai pasiteisins g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 02, 19:39)
sveikos bigsmile.gif mes judam i prieki bigsmile.gif
ka papasakosit apie lietaus galva g.gif niekad nesame jos tureje ir as pvz. net nesu po ja maudziusis rolleyes.gif tai vyras vis kalbina, kad isitaisytumem toki dalyka blush2.gif o as nezinau ar jis reikalingas..ar nebus taip, kad sumokesim, isistatysim ir nesinaudosim.... unsure.gif

Sveiki, turim, naudojam ir esam labai patenkinti... tikras geris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 02, 19:39)
sveikos bigsmile.gif mes judam i prieki bigsmile.gif
ka papasakosit apie lietaus galva g.gif niekad nesame jos tureje ir as pvz. net nesu po ja maudziusis rolleyes.gif tai vyras vis kalbina, kad isitaisytumem toki dalyka blush2.gif o as nezinau ar jis reikalingas..ar nebus taip, kad sumokesim, isistatysim ir nesinaudosim.... unsure.gif

Išbandžiau kažkada viešbutyje. Tikrai smagu jeigu patinka po tekančiu vandeniu praustis. Pati norėčiau ateityje tokios ax.gif
Atsakyti
Mano sekantis zingsnis- reikia issirinkti i vonia praustuva..noreciau laisvai pastatomo uzapvalintais krastais.. gal rinkotes neseniai, kas labiausiai suzavejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 03 03, 12:10)
Mano sekantis zingsnis- reikia issirinkti i vonia praustuva..noreciau laisvai pastatomo uzapvalintais krastais.. gal rinkotes neseniai, kas labiausiai suzavejo  g.gif

Pasirinkimas didelis žinokit. Internete santechnikos parduotuvėse galit rasti begalę variantų pagal jūsų parašymą. Klausimas kokio dydžio, kokiam kainų diapazone, užapvalinti kraštai, tai daugiau stačiakampis su užapvalinimu ar grynai apvalainas.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 03 03, 12:19)
Pasirinkimas didelis žinokit. Internete santechnikos parduotuvėse galit rasti begalę variantų pagal jūsų parašymą. Klausimas kokio dydžio, kokiam kainų diapazone, užapvalinti kraštai, tai daugiau stačiakampis su užapvalinimu ar grynai apvalainas.


to labiausiai ir bijau, kai pasirinkimas milzininkas galima rinktis iki isprotejimo... biggrin.gif bet nezinau, man kriaukle atrodo toks dalykas kuris is esmes nei sugesti, nei suluzti negali, tai moketi beprotiskus pinigus nesinori, nes kad ir kokia ji bebutu savo funkcija atliks vienodai..manau kad rinksiuos keramine geresniu gamintoju unsure.gif
Atsakyti