Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas Vokietijoje

Labas vakaras,

Esu šioje temoje naujokė... smile.gif Ieškau informacijos, gal galės kuri mergina patarti... ax.gif Esame Vokietijoje 4 metai, turim sūnų 6 metų,bet jis yra Lietuvoje, prižiūri jį močiutė.Šiais metais jau turėtų pradėti eiti į mokyklą...Mes nusprendėm tvirtintis Vokietijoje, planuojame pasiimti savo sūnų čia. Tai vat, nežinau kur reikia kreiptis dėl mokyklos...Ar į pačią mokyklą??? Gal žinot,kada prasideda mažiukams mokslo metai???
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 01 23, 16:16)
Pavyko pavyko  sokiai.gif nesitikejau, kad viskas taip paprasta ten bus  bigsmile.gif Tik kazkodel bankomatas nenorejo man ismoket 1000 euru, o tik 500 dave. Gal toks limitas pas mene nustatytas. Bet svarbiausia, kad jau nebijosiu  kitakar issiimt. Kokia protinga jauciuosi  lotuliukas.gif

pas visus toks limitas is bankomato per diena
Atsakyti
QUOTE(Blümchen @ 2016 01 24, 21:54)
pas visus toks limitas is bankomato per diena


Man atrodo kad 1000 per diena, mano BB bankas
Atsakyti
QUOTE(Blümchen @ 2016 01 24, 21:54)
pas visus toks limitas is bankomato per diena

man atrodo, kad mano banko dokumentuose irasyta, kad 1000 euru per savaite, o dienos limitas nenurodytas g.gif Bet svarbiausia, kad duoda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddeirita962 @ 2016 01 24, 21:10)
Labas vakaras,



Sveika smile.gif ,

nežinau kaip kiti tvarkėsi, bet mes tiesiog nuėjome į mokyklą arčiausiai namų ir parašėme prašymą. Viskas.

Mokslo metai prasideda skirtingai, žiūrint kokioje Vokietijos žemėje gyvensite. lentelėje mėlynai Einschulung pasižiūrėkite http://www.schulferi...nschulung/2016/

Beje, registracija pirmokų kaip ir prasideda, pas mus jau po poros savaičių atvira diena būsimiems pirmokams.




Papildyta:
Aš dar nuo savęs klausimuką turiu - ar būtina išsiregistruoti iš Lietuvos, atvykus gyventi čia? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 25 sausio 2016 - 13:48
QUOTE(eling @ 2016 01 25, 13:47)
Sveika smile.gif ,

nežinau kaip kiti tvarkėsi, bet mes tiesiog nuėjome į mokyklą arčiausiai namų ir parašėme prašymą. Viskas.

Mokslo metai prasideda skirtingai, žiūrint kokioje Vokietijos žemėje gyvensite. lentelėje mėlynai Einschulung pasižiūrėkite http://www.schulferi...nschulung/2016/

Beje, registracija pirmokų kaip ir prasideda, pas mus jau po poros savaičių atvira diena būsimiems pirmokams.
Papildyta:
Aš dar nuo savęs klausimuką turiu - ar būtina išsiregistruoti iš Lietuvos, atvykus gyventi čia?  4u.gif

Mano pussesere PL jau gal 15 metu gyvena. Is LT neissiregistravus, tik mokesciu inspekcijai pranesta, kad emigravus. Problemu jokiu.
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2016 01 25, 14:47)
Sveika smile.gif ,


Aš dar nuo savęs klausimuką turiu - ar būtina išsiregistruoti iš Lietuvos, atvykus gyventi čia?  4u.gif



nezinau ar isideklaruoti ir issiregistuoti yr tas pats, bet man reikejo issideklaruoti, kitaip nebutu isdave paso Lietuvos ambasadoje Berlyne. Bet jei vaziuociau to pat paso keist i Lietuva to nereiktu daryt. Kitur neikad nieks net klauses nera...
Atsakyti
eling, pasiskaityk cia: https://de.mfa.lt/de...os-deklaravimas
Pagal istatyma, reikia issideklaruoti is LT, jei negyveni joje ilgiau kaip 6men.
Is esmes, niekas pagal ji negaudo ir nebaudzia, bet to prireikia jei, kaip Savanna, nori pasikeisti pasa ambasadoje.
Arba pvz jei nori, kad tau i Vokietijos adresa persiustu balsavimo lapelius wink.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės 4u.gif Supratau, kad neišdeklaruota gyvenamoji vieta LT - nėra nusikaltimas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2016 01 27, 20:27)
Ačiū, mergaitės  4u.gif  Supratau, kad neišdeklaruota gyvenamoji vieta LT - nėra nusikaltimas.  smile.gif


bet o koks tikslas neissideklaruot? Negyveni - issideklaruoji, negi taip sunku? Be to ir ka su PSD darysit?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti