Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew gerbėjoms!

Dėl tipio: XS Jolipos pirkto tipio spalva Tikrai ne Succulent green. Ta spava tokia sviezios zoles, kvepia pavasariu.
doh.gif

Jooo. Nuo siol butinai reiks prasyti realiu foto.. Negalvojau kad taip gali pasitaikyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 03, 21:22)


As dedu kartu su rubais i tuos konteinerius, kur aukojimams skirti. 4u.gif Nes nu neturiu kur daugiau det, o pardavinet neapsiimu - kelis geresnius/brangesnius pasilieku parduot bandyt, o visa kita kazkaip neapsimoka del tu keliu $ (daugiau vargo idet skelbima, sufotkint ir pan)...
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 03, 20:13)
Nu ka, jusu ikvepta pradejau eit per papuosalu dezute - jau maiseli sukroviau ismetimui.... Tik pora vyro dovanotu komplektu pasilieku - vienas pirmais draugystes metais, na tada buvo fainas, bet jau seniai nenesiojamas - kaskart mest noriu, bet vyras neleidzia, tipo prisiminimas. Nu ok, nusileidziu su situo tongue.gif  Ai, bet issivalysiu ir bus ramu. Ir reik trint is wishlist'o ta JCrew apyranke, nes itariu, kad zinau jos likima, jei nusipirksiu.... Off topic biski gavos, bet tuo paciu kaip ir ne - itikinot, kad man nereikia apyrankes biggrin.gif


Kaip prajuokino negaliu, - ot mes kokios "įkvėpėjos" - 'ant išmetimų' lotuliukas.gif

- Ačiū Die bent vyro paklausėt ! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 03, 22:06)
Kaip prajuokino negaliu, - ot mes kokios "įkvėpėjos" - 'ant išmetimų' lotuliukas.gif


Nu ikvepet supratima, kad jei per tiek metu nenesiojau, tai ir dabar nepradesiu nesiot biggrin.gif Kelis pasilikau su viltim, kad mintyse sudestyti derinukai bus nesiojami, bet nezinau kaip realiai pavyks ta igyvendint... Bet kai kurie, tai net neuzsideti ir susideveje - kai paprastas metalas, tai patamsejes/pasviesejes vietom sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 03 vasario 2015 - 21:16
QUOTE(linamog @ 2015 02 03, 16:52)
Manau, kad virsutinis yra  TURQUOISE POOL spalva.

Joooo. Aciu, tiesiai i dešimtuką.!!! thumbup.gif radau keleta nuotrauku, tai lygiai tokia pati spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 03 vasario 2015 - 21:34
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 02 03, 20:06)
doh.gif  hihihi.gif ir as aukso gerbeja.. niekaip neprisipratinau- jau ir nebebandau kitko  cool.gif

aš taip pat į jūsų kompaniją įsirašau. Kaip ir Ms. blonde nešioju tik auskariukus-deimančiukus prie ausies, bet kabančių net neperku, nes vienus turiu, ir per kokius 5 metus gal kokį vieną -du kartus buvau įsisegusi. Nors taip gražiai atrodo kabantys auskarai ant kitų. Žiedai irgi tie patys kiekvieną dieną, na tik kaklo papuošalai keičiami, bet ir tai minimalistiniai: arba LT menininkų, arba smulkios auksinės grandinėlės su smulkiais pakabukais. Nuobodi šiuo atžvilgiu visai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 03 vasario 2015 - 22:47
QUOTE(jolipa @ 2015 02 03, 21:22)
Joooo. Aciu, tiesiai i dešimtuką.!!!  thumbup.gif radau  keleta nuotrauku, tai lygiai tokia pati spalva.


Štai kokią mįslę išnarpliojom biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Skubus pagalbos klyksmas biggrin.gif Gal kas turėjote tokią Classic silk blouse? Su 83 cm krūtinės srity, tiktų 2 dydis? Man tie reviews nieko informtyvaus nesako :/
https://www.jcrew.co...t...e&hash=row7
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 02 04, 13:50)
Skubus pagalbos klyksmas biggrin.gif Gal kas turėjote tokią Classic silk blouse? Su 83 cm krūtinės srity, tiktų 2 dydis? Man tie reviews nieko informtyvaus nesako :/
https://www.jcrew.co...t...e&hash=row7

Šią gausiu ant dienų, bet su 83 ir neplačiais pečiais imčiau 0 dydį, nebent norite tokios visai laisvos. 4u.gif
Atsakyti
Vajejus, kaip save nusivertinau, pas mane visi 86 cm pasirodo biggrin.gif Tai nebus 2 per mažas, kaip manot?

Žinot, Marsala spalva gi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dewofsoul: 04 vasario 2015 - 14:17
QUOTE(dewofsoul @ 2015 02 04, 14:16)
Vajejus, kaip save nusivertinau, pas mane visi 86 cm pasirodo biggrin.gif Tai nebus 2 per mažas, kaip manot?

Žinot, Marsala spalva gi biggrin.gif


Tikrai nebus maza. Turiu panasia silkinuke popover su 89 - 0dydi, puikiai tinka, jums bus i laisvaja puse manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimsy: 04 vasario 2015 - 14:18
Dėkui, damos, čiumpu tada smile.gif Aš turiu http://www.lyst.com/...use-warm-ivory/ 2 dydį, tai truputį skečiasi per krūtinę... Nu tikiuosi, viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti