Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew gerbėjoms!

QUOTE(regal @ 2015 02 03, 10:30)
Ai, ant prikabintų popierinių etikečių, kai perkamas naujas rūbas. Aš pagalvojau ir turėjau omeny etiketes, kur yra prisiūtos prie rūbų, konkrečiu atveju - tippių. Popierinių neturiu nei vienos, nukerpu ir išmetu, jei planuoju rūbą nešioti smile.gif
Papildyta:


Labai sunku iš nuotraukos nuspręsti, kokia tai spalva. Galėtų bent abu megztukus sudėti vieną ant kito ir nufotografuoti, tada bent jau matytųsi spalvų skirtumas. Kažkur internete buvo sudėti vienas šalia kito žali trijų atspalvių tipiai. Tada jau matosi skirtumas.
Succulent green yra švelni, šviesi žalia. 4u.gif

Taip, ant popieriniu etikeciu yra spalvu sutrumpinimai, todel SGR ir galvoju kad tai yra Succulent green. Turejau dar viena zalia, bet jisai sodriai, tamsiai zalias. (foto irgi galiu ideti)

Kiek ziuriu internetinese foto, ir Jusu atsiustose nuorodose, man visiskai skirtingos spalvos atrodo, ir didelis skirtumas tarp maniskio gauto ir succulent green spalvos, be abejo kad ir apsvietimas daug ka duoda, bet vistik zalia yra zalia. Kaip sake, nare dives, turejo sijona succulent green, tai ji rase, kad buvo ryskiai zalias, tai pirmojo megztinio nuo virsaus, tikrai nepavadinciau ryskiai zaliu.

Ikeliu abejus Tippi.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 03 vasario 2015 - 10:16
QUOTE(jolipa @ 2015 02 03, 10:16)


Na bet ir mįslę uždavėt doh.gif smile.gif

Aš jau atsiimu ano post'o žodžius. wacko.gif

Tas apačioj labai gražus, norėčiau tokio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 03 vasario 2015 - 10:21
jolipa, man atrodo viena is siu spalvu tikrai ne succulent green spalva. Jeigu Jusu S d. tippis turejo raides SGR, tai jis tikrai bus tos spalvos. XS d. man nelabai panasus i succulent green spalva. Tikrai bus kazkas su aqua, tikriausiai vivid aqua (kaip paskutineje foto).

Succulent green yra tokia spalva kaip sio sijono:

user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 03, 11:20)
Na bet ir mįslę uždavėt  doh.gif  smile.gif

Aš jau atsiimu ano post'o žodžius.  wacko.gif

Tas apačioj labai gražus, norėčiau tokio  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Man irgi ta zalia, labai grazi wub.gif

QUOTE(Aireda @ 2015 02 03, 11:33)
jolipa, man atrodo viena is siu spalvu tikrai ne succulent green spalva. Jeigu Jusu S d. tippis turejo raides SGR, tai jis tikrai bus tos spalvos. XS d. man nelabai panasus i succulent green spalva. Tikrai bus kazkas su aqua, tikriausiai vivid aqua (kaip paskutineje foto)


Dar tebera su etikete, ir ten yra SGR. Zodziu, jau aiskiau, kas yra kas. Gal dar regal tars zodi , ir bus visiskai aisku. Aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau pilde siandien jcrew? g.gif
Atsakyti
Ta antroji spalva kartais ne kelly green? Nes mano tippis toks ,tai kelly green,o sijonas yra suculet green.
Atsakyti
QUOTE(Kuti @ 2015 02 03, 15:45)
Ta antroji spalva kartais ne kelly green? Nes mano tippis toks ,tai kelly green,o sijonas yra suculet green.


Kelly green turejau,(ikeliu foto) sodriai tamsesne zalia.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 02 03, 13:05)
Jau pilde siandien jcrew? g.gif

Pilde.. Tik nuolaidos ner sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2015 02 03, 10:16)
Taip, ant  popieriniu etikeciu yra spalvu sutrumpinimai, todel SGR ir galvoju kad tai yra Succulent green. Turejau dar viena zalia, bet jisai sodriai, tamsiai zalias. (foto irgi galiu ideti)
Kiek ziuriu internetinese foto, ir Jusu atsiustose nuorodose, man visiskai skirtingos spalvos atrodo, ir didelis skirtumas tarp maniskio gauto ir succulent green spalvos, be abejo kad ir apsvietimas daug ka duoda, bet vistik zalia yra zalia. Kaip sake, nare dives, turejo sijona succulent green, tai ji rase, kad  buvo ryskiai zalias, tai pirmojo megztinio nuo virsaus, tikrai nepavadinciau ryskiai zaliu.
Ikeliu abejus Tippi.

Manau, kad virsutinis yra TURQUOISE POOL spalva.
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 02 03, 16:10)
Pilde.. Tik nuolaidos ner sad.gif


Ne veltui abieju spalvu pukiu daliku tebera biggrin.gif

O as tos apyrankes uzmirst negaliu - parduotuvej buvo 25% papuosalam, bet susilaikiau, o dabar noriu, tik nera nuolaidu. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 03, 15:53)
Ne veltui abieju spalvu pukiu daliku tebera  biggrin.gif


O gal realiai juos matet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 02 03, 16:59)
O gal realiai juos matet? smile.gif


Ne, buvau abejose mano miesto parduotuvese ir nera nei vienoj. Tik kita kailini salikeli vienoj maciau ir pakomentavau pies pora dienu. O sio tai pati laukiu kol kuri pirkusi pasirodys gyvai.
Atsakyti