Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 5

QUOTE(Milagra @ 2015 02 02, 23:30)
Taigi atsiveze "sargi" neuzsiciaupianti  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Jo tokia apsauga, nieko nepraleidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 02 02, 15:20)
.... bet juokingiausia, kai ant žemės rado pistoletą, pasiėmė...  doh.gif  g.gif  nu gal ir mėtosi miškuose biggrin.gif

g.gif o tai ne Ferhato ginklas? Gi Ferhatas turėjo ginklą, ir Kuziejus jam iš rankų jį išmušė, prieš nusivesdamas giliau į mišką, prie to medžio kur Ali vardas išraižytas...ir kai Burako mašijoje ginklą rado, sakė, kad tai Ferhato ginlas. .O ginklą, kur jam tėvas davė, jis įdėjo į mašiną, bet tėvas to nežinojo, todėl iš pradžių ir galvojo, kad tai Giunėjus.
Na gal jau mane atmintis paveda, jei tik pas mane galvoje tai išliko... Persikaitinau saulėj lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 03 vasario 2015 - 00:33
QUOTE(Mockava @ 2015 02 03, 02:31)
g.gif o tai ne Ferhato ginklas? Gi Ferhatas turėjo ginklą, ir Kuziejus jam iš rankų jį išmušė,

jūs gal gerai ir sakote, tiek nedasigilinau, bet vistiek tos aplinkybės, tamsa, atstumai, matomumai nelogiški smile.gif
Atsakyti
Atsakiau į visas asmenines žinutes atsiųstas per praėjusią savaitę. Jei nepersiunčiau norimos serijos, atsakykite į mano AŽ ir atsiųsiu. Jei kažkuri prašėt, o nesusisiekiau -vadinas jus pražiopsojau, taigi atsiprašau, rašykit vėl... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2015 02 02, 17:43)
jūs gal gerai ir sakote, tiek nedasigilinau, bet vistiek tos aplinkybės, tamsa, atstumai, matomumai nelogiški smile.gif

Ech, pats gyvenimas be logikos, ką čia jau kalbėt apie filmus lotuliukas.gif džiaugiuosi, kad bent aš logikos neieškau nes seniai nuo proto būčiau nušokus. Bet suprantu tas kurioms jos reikia. Skirtingi žmonės gi esam. Aš tokius momentus palieku atsitiktinumams, likimui- vadinas turėjo jis jį ten surasti, vadinas turėjo neprašauti pro šalį... Ko tik gyvenime nebūna, o čia filmas, meninins, ne dokumentinis, taigi ir kūrėjai ne visada logika vadovaujas.
Užtruks pora dienų kol aš jus pasivysiu su filmu, bet smagu skaityti mintis! Gaila, kad rytoj bus paskutinė serija. Matau iš pasisakymų, kad kai kam šis serialas neišsipildęs lūkestis, kai kam pasiliks atmintyje ilgokai, o kai ką pilnai užvaldė. Geros dienos rytoj, atsisveikinant su herojais!
Atsakyti
man biški ten neaišku dabar blush2.gif blonde gi esu blush2.gif lotuliukas.gif

1. Tai Banu kleckis gyvas tik, kad sergantis ane? ir ji ryt nušoks su visu kleckiu? o Giunėjus tyčia ją nuvarys nuo stogo?

2. Ne nu Jūs man paaiškinkite Zaineb elgesį sudarkė suknelę, lenda į akis, o ryt serijoje ji padarys ir atitįs į veselę tą Alį filmuką? Nelogiška ji man..

aš kai turku kalba žiūriu, tai tik judesius tesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 03, 00:29)
Tai aš ir galvoju, lyg vaidendavosi Kuzia su nuogu presiuku biggrin.gif Čia matyt, kadangi pas ji "susilaikymas ", tai viskas! Tik su maikem ir bendrom maudimkem galima! ax.gif Paskui dar vidury baltos dienos vargšas Kuziukas butu neatsilaikes, Dzemre  su "mazu" bikiniu išvydęs. blush2.gif

Man tai čia eilinį kartą perspausta. Visi herojai kaip herojai seriale, o pagrindiniai tokie skaistuoliai neišpasakyti, kad Džemre net braido su sijonu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 02 03, 07:43)
Man tai čia eilinį kartą perspausta. Visi herojai kaip herojai seriale, o pagrindiniai tokie skaistuoliai neišpasakyti, kad Džemre net braido su sijonu doh.gif

Šiaip aš nzn kodėl ten taip rodo, tik viena žinau, kad pas juos serialuose vyrai dažniausiai net miegoti eina su maikem ir kelnėmis treninginemis doh.gif Ten tiems serialams daug visokių cenzuriniu reikalavimu yra. Nors tikrai maciau aktoriu ir su bikiniais g.gif Na, bet tiek to, gal Dzemre labai sarmatlyva mergaite ir Kuzejus tokiu patapo biggrin.gif Supanašėjo kaip sakant. Dabar jie tik vienas i kita gali ziureti biggrin.gif
Atsakyti
Tam pačiam seriale jie rodo, kaip ofise merginos vos triusikus dengiančius sijonus nešioja, kokių net į barą nesidėčiau biggrin.gif ir miega su vyrais iki vestuvių, bet pagrindiniai herojai tokie kuklūs, nekaltybę saugantys, išsigandusiai besibučiuojantys ir bijantys net už rankų susiimti. Matyt specialiai nerodo, kas po vestuvių bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2015 02 03, 01:31)
g.gif o tai ne Ferhato ginklas? Gi Ferhatas turėjo ginklą, ir Kuziejus jam iš rankų jį išmušė, prieš nusivesdamas giliau į mišką, prie to medžio kur Ali vardas išraižytas...ir kai Burako mašijoje ginklą rado, sakė, kad tai Ferhato ginlas. .O ginklą, kur jam tėvas davė, jis įdėjo į mašiną, bet tėvas to nežinojo, todėl iš pradžių ir galvojo, kad tai Giunėjus.
Na gal jau mane atmintis paveda, jei tik pas mane galvoje tai išliko... Persikaitinau saulėj lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
o pataikė į Ferhadą, mano nuomone atsitiktinai, nes šovė į Kuziejų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigrinė: 03 vasario 2015 - 09:26
O man Dzemres maudomukas visiskai neuzkliuvo, ir Kuzios maike. Jus ka, apsvaigusios is meiles Kuziukui, tikejotes ji isvysti vien su trumpikemis? Na tai butumet nualpusios biggrin.gif . Visu pirma jie ten nejo maudytis,tik vandeniu pasitaske, sake, kad vanduo saltas, ir grizo ant gultu. tai kam jiems issirengti. Antra, jei pas juos taip reikalauja, nerodyti nei nuogo kuno,nei atviru meiles scenu,tai jie taip ir stato tuos filmus,leidzia ziurovui pasijungti vaizduote smile.gif . O Dzemres maudomukas, kad ir koks senamadiskas bebutu, pakankamai atidenge krutine, matesi kad pas mergina nemazo numerio biggrin.gif
Zodziu, man ten kliuvo tik Giulten, jau taip nepaleidzia dukreles is akiracio, kad turbut ir pirmaja nakti salia isitaisys ir krizens savo juokeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2015 02 03, 09:30)
O man Dzemres maudomukas visiskai neuzkliuvo, ir Kuzios maike. Jus ka, apsvaigusios is meiles Kuziukui, tikejotes ji isvysti vien su trumpikemis? Na tai butumet nualpusios biggrin.gif . Visu pirma jie ten nejo maudytis,tik vandeniu pasitaske, sake, kad vanduo saltas, ir grizo ant gultu. tai kam jiems issirengti. Antra, jei pas juos taip reikalauja, nerodyti nei nuogo kuno,nei atviru meiles scenu,tai jie taip ir stato tuos filmus,leidzia ziurovui pasijungti vaizduote smile.gif . O Dzemres maudomukas, kad ir koks senamadiskas bebutu, pakankamai atidenge krutine, matesi kad pas mergina nemazo numerio biggrin.gif
Zodziu, man ten kliuvo tik Giulten, jau taip nepaleidzia dukreles is akiracio, kad turbut ir pirmaja nakti salia isitaisys ir krizens savo juokeliu lotuliukas.gif

Aš tai neapsvaigus nei nuo trumpikiu nei nuo maudimkiu biggrin.gif internete galima pasiknisti ir susirasti pikantiskesniu vaizdeliu. Šiaip ant juoko rašom ir viskas. mirksiukas.gif Nes aš kaip tik ir mėgstu, kad čia viska santūriai parodo, kiekvienas gali prisifantazuoti ką nori thumbup.gif

Dėl Gulten tai visko gali buti lotuliukas.gif uzsimanys gal su žvake pastoveti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2015 02 02, 23:31)
g.gif o tai ne Ferhato ginklas? Gi Ferhatas turėjo ginklą, ir Kuziejus jam iš rankų jį išmušė, prieš nusivesdamas giliau į mišką, prie to medžio kur Ali vardas išraižytas...ir kai Burako mašijoje ginklą rado, sakė, kad tai Ferhato ginlas. .O ginklą, kur jam tėvas davė, jis įdėjo į mašiną, bet tėvas to nežinojo, todėl iš pradžių ir galvojo, kad tai Giunėjus.
Na gal jau mane atmintis paveda, jei tik pas mane galvoje tai išliko... Persikaitinau saulėj lotuliukas.gif

Taip taip, taip ir buvo smile.gif Perkaitau ir as biggrin.gif

O man neuzkliuvo visai nei ta Kuzes maike, nei kad Dzemre su skara. Man irgi visai nepatinka kepintis saulej, papludimy ant maudomo dazniausiai bunu ka nors uzsimetus ir visai ne del to, kad man religija neleidzia. O Kuzes kuno, kam to reikia, buvo tikrai pakankamai parodyta siame seriale. O Dzemre kadangi visa seriala ganetinai kukliai buvo pateikta, tai butu keista jei dabar butu issokus su tokia krutine vos ja prisidengus biggrin.gif O ir figura jos tokia labai siaip sau, kad ja kazkaip jau super atvirai demonstruoti ax.gif Vienintelis dalykas, kas man cia ne vietoj buvo, tai Gulten doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 03 vasario 2015 - 10:46