Įkraunama...
Įkraunama...

Cvergšnauceriai

QUOTE(Ku-ku-shka @ 2015 04 30, 15:06)
Jau  įkando  verysad.gif  Dar foresterio nedėjau, bet akivaizdu, kad lašiukai ir apžiūrėjimas, nors kailio nedaug, nepadėjo.

Nu kad suo tamsus, sunku ten kokybiskai apziuret..kai baltas pusplikis tai dar dar, bent jau svieziai uzlipusios is toliausiai matosi. O erkes nekurios tokio mazumo, kad tik juodas taskas. Mano blonde Azuolyne pagavus buvo tokia gal 1mm didumo...is tolo pamaniau, gal siaip kokia zemes dalelyte, nuimu, gi pasirodo erke...tai kur toki sutverima ant tamsaus suns pamatyt doh.gif Cia jau privalumas baltiem cvergam bigsmile.gif
Atsakyti

Aš savo šunį kai apžiūrinėju tai daugiau ne akimis, o apčiupinėju pirštų galiukais (panašiai kaip aklieji brailio raštą skaito) visą 'paviršių' , ypač tas vietas kur erkės mėgsta įsikabinti. Atrodo jie su ta barzda erkes nusišluoja doh.gif
malinua, o kiek laiko veikia vienos neurorubino ampulės kvapas, kada reikia naujai ištepti?
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2015 05 01, 10:49)
Aš savo šunį kai apžiūrinėju tai daugiau ne akimis, o apčiupinėju pirštų galiukais (panašiai kaip aklieji brailio raštą skaito) visą 'paviršių' , ypač tas vietas kur erkės mėgsta įsikabinti. Atrodo jie su ta barzda erkes nusišluoja doh.gif
malinua, o kiek laiko veikia vienos neurorubino ampulės kvapas, kada reikia naujai ištepti?

drinks_cheers.gif aš lygiai taip pat darau - pirštais visą apeinu. Dažniausiai būna antakiai, nosis, barzda ir letenos, jei jau būna.
O šiaip, nu tfu tfu tfu, bet advantiksas mano šuniui veiksmingiausias, svarbiausia laiku lašinti. Bandėm Frontline, bet nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2015 05 01, 11:49)
Aš savo šunį kai apžiūrinėju tai daugiau ne akimis, o apčiupinėju pirštų galiukais (panašiai kaip aklieji brailio raštą skaito) visą 'paviršių' , ypač tas vietas kur erkės mėgsta įsikabinti. Atrodo jie su ta barzda erkes nusišluoja doh.gif

Oi, tai uzciuopt galima nebent pavalgiusia erke, arba siaip stambesne..o buna tokiu blusiniu, oakip sakiau viena isvis vos iziurima radau, tai kur ten tokia uzsciuopt sad.gif Sluoja ir su bardzom ir su "kelnem", o mano blonde plika ir visvien jos sugeba ir prie koju, ir prie snukucio prikibt.

QUOTE(RUDOJI @ 2015 05 01, 12:18)
O šiaip, nu tfu tfu tfu, bet advantiksas mano šuniui veiksmingiausias, svarbiausia laiku lašinti.

Jei nealergizuoja, kiek teko girdet ir bandyt, tai jis pats geriausias.
p.s.va berasant ziuriu kas per mano sunes balta koja migruoja...poros mm juodas taskas..nugi tik ka parsinesem erke is paupio takuciu beeinant doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 01 gegužės 2015 - 12:29
QUOTE(Prickly @ 2015 05 01, 11:49)
Aš savo šunį kai apžiūrinėju tai daugiau ne akimis, o apčiupinėju pirštų galiukais (panašiai kaip aklieji brailio raštą skaito) visą 'paviršių' , ypač tas vietas kur erkės mėgsta įsikabinti. Atrodo jie su ta barzda erkes nusišluoja doh.gif
malinua, o kiek laiko veikia vienos neurorubino ampulės kvapas, kada reikia naujai ištepti?

Kai kvapo nebesijaučia, vėl pratrinu
Atsakyti
Nu, ir aš ištryniau saviškę Neurorubinu. Kvapas visai normalus, toks vitaminiškas, nei smirda nei ką. Tikėkimės, kad gal tikrai tos bjaurybės nelys.

P.s. Advantiksa ir mes naudojom, bet vėlyvą rudenį ir kovo pradžioje buvom lašine, po jo gyvių jokių nebuvo, bet jau kvapas, tai žiaurus kokias penkias dienas. O dar po lašinimo būtinai vaikams glostyt ją reikia,nes pamiršta,kad negalima nugaros liest, tada lekia rankas plautis, poto bijo savaite prie šuns liestis,kad neapsinuodyt nuo tų lašų. O ta nabagytė tada sekioja iš paskos ir nesupranta, kodėl jos nieks nemyluoja sad.gif
Atsakyti
ax.gif kadangi turiu kuo džiaugtis, tai ir dalinuos rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2015 05 01, 22:25)
•Nu, ir aš ištryniau saviškę Neurorubinu. Kvapas visai normalus, toks vitaminiškas, nei smirda nei ką. Tikėkimės, kad gal tikrai tos bjaurybės nelys.

•P.s. Advantiksa ir mes naudojom, bet vėlyvą rudenį ir kovo pradžioje buvom lašine, po jo gyvių jokių nebuvo, bet jau kvapas, tai žiaurus kokias penkias  dienas. O dar po lašinimo būtinai vaikams glostyt ją reikia,nes pamiršta,kad negalima nugaros liest, tada lekia rankas plautis, poto bijo savaite prie šuns liestis,kad neapsinuodyt nuo tų lašų. O ta nabagytė tada sekioja iš paskos ir nesupranta, kodėl jos nieks nemyluoja sad.gif

•Lauksiu atsiliepimų mirksiukas.gif Nes taip pat norėčiau atsisveikinti su tais chemikalais visais.

•O man tik pirmą ir antrą dieną jaučiasi, paskui jau ne smile.gif Ir myluojam mes savo Ozį taip pat, tik sprando pirmas dienas neglostinėjam ir psio cool.gif

QUOTE(malinua @ 2015 05 05, 08:25)
ax.gif kadangi turiu kuo džiaugtis, tai ir dalinuos  rolleyes.gif


Ojeeeei, koks grožis gražumėlis wub.gif Taip ir noris prisiglausti prie tokų wub.gif
Atsakyti
Mano miške neurorubinas nesuveikė kaip tikėjausi.
Uždėjau foresterį .

Mažiuikai fantastiški bigsmile.gif
tas pirmas toks orus, labai labai wub.gif
Atsakyti
Tas pirmas pats šustriausias, visada suurzgia pakalbinus . Dėl neurorubino- tikrai nežinau ar jis veiksmingas, bet mes tik jį naudojom, nes nieko kitko negalėjom, tai ramu buvo, čia gal labai daug faktorių lemia turbūt, juk ir eteriniai visokie ne visada atbaido tuos gyvius smile.gif
Atsakyti
Jei jau chemija ne visada padeda, ką jau kalbėt apie aliejus, ir pan.
Čia veikia daug faktorių, manau ir skanumas tikrai turi įtakos, erkių populiacijos kiekis, ir šiaip, sėkmė.
labai faina, kad jum, kai reikėjo, padėjo
Atsakyti
Malinua labai faini mažuliukai, linkiu, kad ateityje surastų gerus mylinčius šeimininkus. Na ir žinoma dar vis lauksim naujų nuotraukų kaip jie auga smile.gif

Mes planuojam sterilizuoti savo kalytę. Bet kyla daug klausimų ir dvejonių. Daug apie tai skaičiau, bet gal dar kas galėtų pasidalinti savo patirtimi kaip kalytės jaučiasi po tokios operacijos, nes kiek supratau tai yra tikrai sudėtingesnė operacija nei patinėlių kastracija. Kažkur skaičiau, kad būna tokia komplikacija kaip šlapimo nelaikymas (būtent Ryzenų veislei), ar kam buvo pasitaikę? Iš anksto būsiu dėkinga už pasidalintą info.
Atsakyti