Įkraunama...
Įkraunama...

Cvergšnauceriai

Oho... Keistas požiūris... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 02 12, 16:28)
Oho... Keistas požiūris...  doh.gif

Kalyte be dokumentu, jos tevai buvo su dokumentais! O del aklo patino pasiulyto Dilmos tai idomu kaip veisejai atrenka ir kam kergia su tokiu patinu jei jis jau turi palikuoniu!!!!??? Kazka veisejai eilini karta apmulkino wink.gif parinko kalei idealiai atitinkanti patina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabijoli @ 2015 02 12, 15:56)
Kalyte be dokumentu, jos tevai buvo su dokumentais! O del aklo patino pasiulyto Dilmos tai idomu kaip veisejai atrenka ir kam kergia su tokiu patinu jei jis jau turi palikuoniu!!!!??? Kazka veisejai eilini karta apmulkino wink.gif parinko kalei idealiai atitinkanti patina biggrin.gif

O vat ten tokie patys veisėjai, kaip ir jūsų draugė... O atrenka labai paprastai - šunims yra daromi akių tyrimai. Ir jei tyrimas yra blogas, šuniui į dokumentus dedamas antspaudas "veisti draudžiama". Bet tokie "veisėjai", kaip jūsų draugai, į tai nelabai kreipia dėmesio. Iš čia ir atsiranda grynaveisliai be veislės dokumentų, su genetiškai plintančiomis ligomis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 12 vasario 2015 - 16:05
QUOTE(Gabijoli @ 2015 02 12, 16:56)
Kalyte be dokumentu, jos tevai buvo su dokumentais! O del aklo patino pasiulyto Dilmos tai idomu kaip veisejai atrenka ir kam kergia su tokiu patinu jei jis jau turi palikuoniu!!!!??? Kazka veisejai eilini karta apmulkino wink.gif parinko kalei idealiai atitinkanti patina biggrin.gif

Dazniausiai daugintojams dzin kas per patinas,is kur.Jau nesnekant tai,kad nesidomi ,ar net nezino kas ju proteviai.Dzin gal kraujomaisa,dzin kokie subiukai bus.Nei vienas be dokumentu suo negali vadintis ta veisle,o tik misrunas,panasus i cverga.Jus garantuojate kad gims suniukai irgi panesus i cverga.Jums sake kad tevai kalytes su dokumentais,is kur garamtija,gal pasilakste su kaimynu suniuku.Turiu kliente,ale cverga,kerpu.Sakandis permestas,atsikises apatinis zandikaulis,akys isprogusios,snukutis trumpesnis.Juokiames kad su i pekina panasiu suniuku pasilakste,nors pirko ale cverga.Nezinau kam pirkti bedokumentini ir dar galvoti apie veisimus,kai visos prieglaudos pilnos.Ar pirkdami apie bizni jau galvojate.Nieko pries tuos bedokumentinius,tik bukute pagailekite ju ir dziaukites ju draugija. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif Aš ir vėl su klausimais ax.gif Ar duodat savo cvergiukams tą dirbtinį kaulą, ar kažką kito pasiūlot kas taip nesulipdo barzdos plaukų? Mūsų Bela labai mėgsta pagraužt tą kaulą, bet barzda po jo tai kažkokia katastrofa-visa sulimpa kaip dratas doh.gif O ir išsiplauna sunkiai, poto barzdą neišsišukuoja, tokie kaip suvelti gumuliukai ir šukuot barzdos neledžia, labai peša vargšytei verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2015 02 12, 21:19)
Sveiki visi 4u.gif  Aš ir vėl su klausimais  ax.gif Ar duodat savo cvergiukams tą dirbtinį kaulą, ar kažką kito pasiūlot kas taip nesulipdo barzdos plaukų? Mūsų Bela labai mėgsta pagraužt tą kaulą, bet barzda po jo tai kažkokia katastrofa-visa sulimpa kaip dratas  doh.gif  O ir išsiplauna sunkiai, poto barzdą neišsišukuoja, tokie kaip suvelti gumuliukai ir šukuot barzdos neledžia, labai peša vargšytei  verysad.gif

Ne,tie kaulai jokio efekto neduoda,tik dar gali uzlauztdanti,jie stempliniai.Geriau jau kokia vistos dziovinta koja,jei nori pagriauzti.Kad dantis valytu,nezinau,cia gal tik rwklaminis triukas.Pries labai tuos stemplinius.As aplamai nieko neduodu griauzti,kazkada anksciau esu pirkusi,ir gerkles dziovintas,bet paskui nusprendziau,kad cia tuscias reikalas.Mano sunims nereikia nieko griauzti.Kartais palepinu skaniukais.
Atsakyti
Mes tai kartais duodama tokius baltos spalvos ale kaulus. Trixie firmos. Kai labai nori kažką graužt, tai pasiima. Jie kažkaip nenutepa taip barzdos. Kažkada esu davus kiaulės ausį, tai labai skaniai suėdė, bet po to žiauriai smirdėjo iš burnos, tai atsisakėm šito reikalo lotuliukas.gif O vištos koją duodama kartais, bet kad ji per 3 min ją sugraužia, o norisi, kad ilgiau užsiėmimas kažkoks būtų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2015 02 12, 21:19)
Sveiki visi 4u.gif  Aš ir vėl su klausimais  ax.gif Ar duodat savo cvergiukams tą dirbtinį kaulą, ar kažką kito pasiūlot kas taip nesulipdo barzdos plaukų? Mūsų Bela labai mėgsta pagraužt tą kaulą, bet barzda po jo tai kažkokia katastrofa-visa sulimpa kaip dratas  doh.gif  O ir išsiplauna sunkiai, poto barzdą neišsišukuoja, tokie kaip suvelti gumuliukai ir šukuot barzdos neledžia, labai peša vargšytei  verysad.gif

pas maniškes nuo šių kaulų irgi barzdos limpa.. šeip perkam natūralius, džiovintus jaučių skrandžius, uodegytes, ausis, plaučius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zemaiteki @ 2015 02 13, 10:10)
Mes tai kartais duodama tokius baltos spalvos ale kaulus. Trixie firmos. Kai labai nori kažką graužt, tai pasiima. Jie kažkaip nenutepa taip barzdos. Kažkada esu davus kiaulės ausį, tai labai skaniai suėdė, bet po to žiauriai smirdėjo iš burnos, tai atsisakėm šito reikalo  lotuliukas.gif O vištos koją duodama kartais, bet kad ji per 3 min ją sugraužia, o norisi, kad ilgiau užsiėmimas kažkoks būtų...  ax.gif

visi naturalus smirdi biggrin.gif seip maniskes ilgiausiai graziau penius ar uodegytes smile.gif
Atsakyti
Ačiū až atsakymus smile.gif
zemaiteki, o vištos kojos kaulą tikrą duodat ar dirbtinį? Nes aš galvojau, kad vištos tikrų kaulų negalima g.gif

P.s. O nuo skrandžių, uodegyčių...ne taip barzda limpa?
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2015 02 13, 18:55)
Ačiū až atsakymus smile.gif
zemaiteki, o vištos kojos kaulą tikrą duodat ar dirbtinį? Nes aš galvojau, kad vištos tikrų kaulų negalima  g.gif

P.s. O nuo skrandžių, uodegyčių...ne taip barzda limpa?

Negalima virtų/keptų kaulų. Žalius galima smile.gif

Nuo visų džiovintų uodegyčių ir pan. baisiai smirda barzda biggrin.gif.
Atsakyti
Vištienos kaulų galima, jei jie nėra tuščiaviduriai. Iš kramtalų viskas tinka, kas šuniui skanu. Būna ir kaklų džiovintų ir kojyčių. Aš perku žaįnytes plonas, dar būna jaučio oda, kaip kramtoškė ir aiškų džiovintus skrandžius, kartais kepenėles ar plaučius.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2015 02 12, 17:59)
O vat ten tokie patys veisėjai, kaip ir jūsų draugė... O atrenka labai paprastai - šunims yra daromi akių tyrimai. Ir jei tyrimas yra blogas, šuniui į dokumentus dedamas antspaudas "veisti draudžiama". Bet tokie "veisėjai", kaip jūsų draugai, į tai nelabai kreipia dėmesio. Iš čia ir atsiranda grynaveisliai be veislės dokumentų, su genetiškai plintančiomis ligomis...

smile.gif truputi patikslinsiu, i dokumentus jokie antspaudai del akiu nededami. akiu tyrimai daromi sunims, kai jiems sukankja vieneri metai. tevai kale ir patinas neturintys tu testu negali buti kergiami, suniukai negaus dokumentu jei tevai neturi testu. Testa pravartu pasidaryt ir sunims nenaudojamiems veisimui, "gyvenantiems ant sofos" del savo sventos ramybes smile.gif
Atsakyti