Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis dantų plombavimas / laminatės

Jei tik yra pinigų darytis - net neabejokit! Man graži šypsena tiek pasitikėjimo davė! Jau net pamiršau kad turėjau tokius baisuoklius prieš tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2015 09 07, 08:20)
Jei tik yra pinigų darytis - net neabejokit! Man graži šypsena tiek pasitikėjimo davė! Jau net pamiršau kad turėjau tokius baisuoklius prieš tai  biggrin.gif


O ką darėte? Estetinį plombavimą ar laminates? 4u.gif
Man patarė, jeigu jau tvirtai nuspręsiu gadinti dantis, tai rinktis laminates individualiai daromas.
Vat ir svarstau, iš vienos pusės sveiki ir negrąžūs dantys, iš kitos pasitikėjimas savim minimalus, net bendrauti nesinori blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2015 09 07, 09:49)

Man patarė, jeigu jau tvirtai nuspręsiu gadinti dantis, tai rinktis laminates individualiai daromas.
Vat ir svarstau, iš vienos pusės sveiki ir negrąžūs dantys, iš kitos pasitikėjimas savim minimalus, net bendrauti nesinori  blush2.gif

Kartais kai kuriems dantukams užtenka minimalaus pataisymo tai tik plombos, bet laminatės žinoma rimčiau nes storas sluoksnis uždedamas.. Dantys pastorėja, iš pradžių toks keistas jausmas, reikia priprasti biggrin.gif 4u.gif

Ir pritariu Ducky pozityviai nuomonei 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2015 09 07, 10:49)
O ką darėte? Estetinį plombavimą ar laminates?  4u.gif
Man patarė, jeigu jau tvirtai nuspręsiu gadinti dantis, tai rinktis laminates individualiai daromas.
Vat ir svarstau, iš vienos pusės sveiki ir negrąžūs dantys, iš kitos pasitikėjimas savim minimalus, net bendrauti nesinori  blush2.gif


man darė 8 dantų estetinį. iš pradžių galvojau ai vienas kreivas , tai maksimum 4 reiktų, po pirmo vizito jau galvojau apie 6 nors gydytoja iš karto pasakė minimum 8. Pasidariau 6, grižau namo ir įsivaizduojat visai nepatiko doh.gif visgi mano atveju gražiai šypsenai reikėjo 8 . Kadangi kreivasis buvo visai pasisukęs, galėjo tekti atsisveikinti su nervu, bet mano dantukų fėja išgelbėjo jį ir viską su juo jaučiu thumbup.gif dar balinom apačią. Įdėsiu nuotrauką tik po vizito, gali pasirodyti kad labai balti, vėliau seilės padarė savo. Turėčiau pinigų krūvą - visus taip pasidaryčiau biggrin.gif
Dėl laminačių - negaliu nieko pasakyti. Mano gydytoja jų man nerekomendavo, manyčiau reiktų konsultuotis unsure.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Jofky, ar Klaipėdoj ėjot konsultuotis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2015 09 07, 15:41)
Jofky, ar Klaipėdoj ėjot konsultuotis?  smile.gif


Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2015 09 07, 14:44)

O pas ką ir kur buvot?
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2015 09 07, 12:25)
man darė 8 dantų estetinį.

labai grazu, ar vilniuj daretes? jei nepaslaptis pas ka?
Atsakyti
Kokia grazi sypsena bigsmile.gif
Merginos,pasirodykite su savo sypsenomis,mane baltas pavydas ima 4u.gif
Man is prodento taip niekas ir neatsako unsure.gif Noreciau labai tu laminaciu,na pacios dantukai tfu tfu sveiki, manau,laminates butu vienintele iseitis,juk sveiku gadinti nesinori.
O ar labai ptoreja dantukai poto?
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2015 09 07, 15:46)
O pas ką ir kur buvot?


Pirmą kartą mane atkalbėjo prieš kelis metus Sigita Ilgauskienė.
Antrą kartą Pajūrio odontologijos centre.
Trečia kartą Audronė Paulikienė. Bet jeigu visvien nepersigalvosiu patarė kreiptis konsultacijos pas seniausiai Klaipėdoje dirbančiu su laminatėm
Deineka arba bent DPC Maloklinic 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 07 rugsėjo 2015 - 18:40
Jofky, dėkui 4u.gif
Bandysiu, pas Paulikienę konsultacijai užsirašyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2015 09 07, 16:23)
labai grazu, ar vilniuj daretes? jei nepaslaptis pas ka?


ačiū wub.gif taip vilniuje pas Stankūnienę Valentiną smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mulana @ 2015 09 07, 19:29)
Kokia grazi sypsena bigsmile.gif
Merginos,pasirodykite su savo sypsenomis,mane baltas pavydas ima 4u.gif
Man is prodento taip niekas ir neatsako unsure.gif Noreciau labai tu laminaciu,na pacios dantukai tfu tfu sveiki, manau,laminates butu vienintele iseitis,juk sveiku gadinti nesinori.
O ar labai ptoreja dantukai poto?



ačiū bigsmile.gif kaip įdomiai dėl prodento, man atsimenu labai greitai atrašė...
Atsakyti