Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai

Tikrai bananu duona thumbup.gif thumbup.gif :Gavosisi nei sausa,nei slapia.Tik miltu dejau maziau,nei parasyta.
Atsakyti
Na gal ir ne per sausa, bet man neskanu. (Viską dariau taip, per savo gyvenimą esu gal 2 ar 3 pyragus sugadinus tik).
Atsakyti
Sveikutes wub.gif .Bandysiu daryt avietini surio torta su trinta varske.Parasysiu kas gausis po savaitgalio wink.gif .
Zinot padariau rauga pyragui is pieno , cukraus ir miltu - laikiau 5 d. , bet kad jau kvapas nekoks buvo ir ismeciau sad.gif .Tas receptas buvo pirmuose puslapiuose , gal kuri bandet - parasykit - ka as netaip padariau.Man rodos , kad mieliu i ta rauga reiktu idet g.gif
Atsakyti
Kepiau šiandien čia aptartą bananų duoną tongue.gif thumbup.gif tiesiog nuostabu. abu su vyru iškart pusę prarijom, kitą pusę "paslėpiau" vėlesniam laikui, bet ir is ten tik pora gabalėlių telikę g.gif tik neturėjau su kuo sumalti šokoladą, tai peiliu tokias mažas drožlytes skutau, nerudas gavosi, o taškuotas toks biggrin.gif bet laaabai skanus. ačiū už receptuką thumbup.gif
Atsakyti
O as pagaliau prisiruosiau negriuka iskept, o dar ir grietines kaip tycia daug turejau! smile.gif Gavosi geras, nesukrites ir labai lengvas, purus. Tik popieriu nulupant krastai apsidraske (pirma karta ir sonus isklojau, daugiau nebedarysiu sad.gif ) Idedu ir nuotraukyte. Tik dar neragavom, nes po pietu nesinori. tongue.gif
tik as dar papildomai dziovintu vysniu idejau. ziuresim kaip bus! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smike: 24 spalio 2004 - 15:26
Net seiles pradejo tysti....O kaip ta arbatinuka padaryti????Labai jau graziai atrodo:)
Atsakyti
Draugo brolis trafareta padare, menininkas jis pas mus! smile.gif O paskui cukraus pudra pabarsciau. Bet zinokit kaip dziovintos vysnios ten tinka! thumbup.gif
Pagaliau prapjovem, neiskentem... rolleyes.gif Atrodo va taip:
Bet as tikrai nesitikejau, kad sitas pyragas toooks skanus ir nebrangus! Nezinociau- net nepasakyciau, kad cia ne sokoladinis! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smike: 24 spalio 2004 - 18:35
aš kepiau pyragą su raugų daugybę kartų, dabar tik kažkaip atsibodo. Mamyte, tu viską padarei gerai. raugas ir negali labai gerai kvepėti ir atrodyti, o pyragas su raugu buna toks korytas lengvas ir neriebus. vaikui ypač patikdavo. paprastas ir pigus. pabandyk dar karta. mielių tikrai ten nereikia. o raugo toks kvapas ir turi būti. tongue.gif
Atsakyti
o man negriukas susmuko
manau kalta esu pati - netiksliai atmieravau grietinės ir miltų proporcijas

Smike, atrodo liuks thumbup.gif
Atsakyti
Aciu! blush-anim-cl.gif As viska dariau grieztai pagal recepta, net su svarstyklem miltus ir grietine sveriau (kai siaip visada viska 'is akies' darau). Tesla gavosi tokia kieta- ant sauksto laikesi, bet todel ir nesukrito iskiles. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (smike @ 2004 10 25, 12:34)
Aciu! blush-anim-cl.gif As viska dariau grieztai pagal recepta, net su svarstyklem miltus ir grietine sveriau (kai siaip visada viska 'is akies' darau). Tesla gavosi tokia kieta- ant sauksto laikesi, bet todel ir nesukrito iskiles. wink.gif

O kuriam puslapyje Negriuko receptukas rolleyes.gif
Atsakyti
Kepiau pagal ORKOS recepta, jis cia
Atsakyti