Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės ir apylinkių nuotakos

QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 17, 12:49)
o kokia spalva rinkaisi sales puosimui  ax.gif as neapsisprendziu  lotuliukas.gif  arba jai man patinka mb nepatinka biggrin.gif rolleyes.gif

mūsų raudonai - baltos vestuvės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 03 17, 15:58)
mūsų raudonai - baltos vestuvės smile.gif

4u.gif faina o as nenoriu raudonos blush2.gif bet jai jau nieko geriau nebus tada imsiu raudona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 17, 14:26)
4u.gif  faina o as nenoriu raudonos blush2.gif  bet jai jau nieko geriau nebus tada imsiu raudona  lotuliukas.gif

aš visą gyvenimą svajojau, kad mano pamergės bus raudonos, bet dabar ta spalva tooookia nuvalkiota, bet radom išimtį - pamergės raudonom suknutėm su baltais rutuliukais, ale retro tokios, tai ir vestuvės savaime tokių spalvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 03 17, 17:26)
aš visą gyvenimą svajojau, kad mano pamergės bus raudonos, bet dabar ta spalva tooookia nuvalkiota, bet radom išimtį - pamergės raudonom suknutėm su baltais rutuliukais, ale retro tokios, tai ir vestuvės savaime tokių spalvų smile.gif

bigsmile.gif manu bus grazu wub.gif nu o as norecaiu violetines bet negaunu nei kapinu tokiu nei papuosimu ir mb ta spalva nepatinka lotuliukas.gif tai mastau gal apie zaliau arba orandzine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 17, 15:54)
bigsmile.gif  manu bus grazu  wub.gif  nu o as norecaiu violetines bet negaunu nei kapinu tokiu nei papuosimu ir mb ta spalva nepatinka  lotuliukas.gif  tai mastau gal apie zaliau arba orandzine  biggrin.gif

man asmeniškai violetinė irgi nelabai blush2.gif aš dar mielai rinkčiausi žemės spalvas - rusva, gelsva arba kokią persikinę, tokias švelnias vetsuvines spalvytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 03 17, 18:02)
man asmeniškai violetinė irgi nelabai  blush2.gif  aš dar mielai rinkčiausi žemės spalvas - rusva, gelsva arba kokią persikinę, tokias švelnias vetsuvines spalvytes smile.gif

nu o as manu kad darysiu gal melynas lotuliukas.gif net nezinau zinok ko noriu va kur beda biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 17, 18:20)
nu o as manu kad darysiu gal melynas  lotuliukas.gif  net nezinau zinok ko noriu va kur beda biggrin.gif ax.gif

aha, o galvojimui laikas tirpsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 03 17, 20:21)
aha, o galvojimui laikas tirpsta biggrin.gif

tai va biggrin.gif kad jis labai jau tripsta koki papuosima virs saves desit raides ar dar kazka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 17, 19:09)
tai va  biggrin.gif  kad jis labai jau tripsta koki papuosima virs saves desit raides ar dar kazka  ax.gif

bus širdys ir raidės smile.gif
Atsakyti
labas vakar buvom pamokelese jau biggrin.gif biggrin.gif norim greiciau atlikti kad butu padaryta smile.gif nu zodziu bus matyt kaip seksis mums bet siaip trukom apie valandike su trupuciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 03 21, 10:15)
labas vakar buvom pamokelese jau  biggrin.gif  biggrin.gif  norim greiciau atlikti kad butu padaryta smile.gif nu zodziu bus matyt kaip seksis mums bet siaip trukom apie valandike su trupuciu  ax.gif

tai ten bendrai gaunasi tik 5 kartai, ilgiausiai truko pas kunigą - apie 2,5val smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 03 22, 11:24)
tai ten bendrai gaunasi tik 5 kartai, ilgiausiai truko pas kunigą - apie 2,5val smile.gif

bet sake anas lb preis moteris nusiteikes unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti