Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragės ir apylinkių nuotakos

QUOTE(vasarele85 @ 2015 05 16, 14:21)
Agnikiii sveikinimai dideliausi jusm bukit laimingi  wub.gif  wub.gif  grazios sventes jums  wub.gif  ir lauksim pasakojimo kaip sekesi smile.gif 4u.gif  4u.gif

ačiū 4u.gif sekėsi puikiai, viskas pavyko nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 05 22, 10:09)
ačiū  4u.gif  sekėsi puikiai, viskas pavyko nerealiai  thumbup.gif

smagu girdeti:)
nu mes jau atlankem pamokeles tai db reikai tik pazymos ir viska su kunigu suderinti biggrin.gif pamergem sukneles yra jau ax.gif nu po biski judu i prieki ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
noriu paklausti, kur Taurageje galima uzsakyti uzkandzius sventei?

aciu

Atsakyti
agniki ar jsu emet vaiku chora baznycioje blush2.gif kokia kaina mazdaug mirksiukas.gif as mastau bet nezinau ar reikia blush2.gif kiek baznycia jums kainavao cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Aganju @ 2015 05 27, 16:40)
Sveikos,
noriu paklausti, kur Taurageje galima uzsakyti uzkandzius sventei?

aciu

taip, galima

QUOTE(vasarele85 @ 2015 05 29, 12:10)
agniki ar jsu emet vaiku chora baznycioje  blush2.gif  kokia kaina mazdaug  mirksiukas.gif  as mastau bet nezinau ar reikia  blush2.gif  kiek baznycia jums kainavao  cool.gif

ėmėm, nes norėjom savo muzikantę, bet sakė neverta, nes dėl laiko stokos, ji galės max 1 giesmę sugiedot. Tai vaikų choras išėjo 30eur. Tikrai verta, labai gražu. Tik prašiau, kad jie burbulų nepūstų, nes šiaip pučia iš viršaus. Dėl aukos paklausiau, sakė 100eur, tiek ir davėm, tuokė kunigas Karolis, buvo nerealu, jei įmanoma prašykit tik jo.Visi buvo sužavėti. Svečiai iš kitų miestų, matę daug ir "kietų" kunigų sakė super, galima lygint su aukščiausio lygio kunigais. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 06 03, 10:00)
taip, galima
ėmėm, nes norėjom savo muzikantę, bet sakė neverta, nes dėl laiko stokos, ji galės max 1 giesmę sugiedot. Tai vaikų choras išėjo 30eur. Tikrai verta, labai gražu. Tik prašiau, kad jie burbulų nepūstų, nes šiaip pučia iš viršaus. Dėl aukos paklausiau, sakė 100eur, tiek ir davėm, tuokė kunigas Karolis, buvo nerealu, jei įmanoma prašykit tik jo.Visi buvo sužavėti. Svečiai iš kitų miestų, matę daug ir "kietų" kunigų sakė super, galima lygint su aukščiausio lygio kunigais. thumbup.gif

unsure.gif blink.gif gal koks sąrašas yra? g.gif kurie čia patenka į tą sąrašą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 06 03, 10:00)
taip, galima


Kur?
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 06 03, 10:00)
unsure.gif  blink.gif gal koks sąrašas yra? g.gif kurie čia patenka į tą sąrašą unsure.gif

o tam turi būti sąrašas? čia ne apie turtingiausius žmones kalbam, o apie kunigus, kurie gali padaryti ceremoniją gražią ir ilgam įsimenančią, o ne tiesiog "atbumbinti" pasiruoštą tekstą. Ir ne vien apie tuoktuves kalbant, kunigas pasirodo ir per mišias, kai kurių net neina klausytis, o kai kurių pamokslo klausant prarandi ir laiko nuovoką.
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 06 03, 23:09)
o tam turi būti sąrašas? čia ne apie turtingiausius žmones kalbam, o apie kunigus, kurie gali padaryti ceremoniją gražią ir ilgam įsimenančią, o ne tiesiog "atbumbinti" pasiruoštą tekstą. Ir ne vien apie tuoktuves kalbant, kunigas pasirodo ir per mišias, kai kurių net neina klausytis, o kai kurių pamokslo klausant prarandi ir laiko nuovoką.

tai taip zinau as ji jis superinis nepasiseke mums tas menuo priklauso klebonui verysad.gif bet ka padarysi bsu gerai ax.gif nu as kazkiap nioekur nebeskubu zinok stoviu vietoje doh.gif doh.gif gal zinai is kur gauti sviesias kelnes ir liemene ant mano dickio blush2.gif mazajm tai radau o domatui nerandu doh.gif tai va zodziu db daug dirrbu iki puses birzelio o po to gal jau pradesiu kuruteti ax.gif maciau foto tavo vestuvuiu fb nu labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 06 05, 15:05)
tai taip zinau as ji jis superinis nepasiseke mums tas menuo priklauso klebonui  verysad.gif  bet ka padarysi bsu gerai  ax.gif  nu as kazkiap nioekur nebeskubu zinok stoviu vietoje  doh.gif  doh.gif  gal zinai is kur gauti sviesias kelnes ir liemene ant mano dickio  blush2.gif  mazajm tai radau o domatui nerandu  doh.gif  tai va zodziu db daug dirrbu iki puses birzelio o po to gal jau pradesiu kuruteti  ax.gif  maciau foto tavo vestuvuiu fb nu labai grazu  wub.gif  wub.gif

aš ir galvoju, kad mes jau SM kitoj temoj buvom susitikusios, ir žinau tave bent iš matymo biggrin.gif jei gerai susikalbėjom, tai mano piršlienės klasiokė buvai biggrin.gif ir tavo didysis su mano broliu lyg klasiokai. žinok neįsivaizduoju dėl aprangos, manau nebent internetu. Tauragėj labai sunku su vaikų drabužiais.
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2015 06 06, 08:56)
aš ir galvoju, kad mes jau SM kitoj temoj buvom susitikusios, ir žinau tave bent iš matymo  biggrin.gif  jei gerai susikalbėjom, tai mano piršlienės klasiokė buvai  biggrin.gif ir tavo didysis su mano broliu lyg klasiokai. žinok neįsivaizduoju dėl aprangos, manau nebent internetu. Tauragėj labai sunku su vaikų drabužiais.

tikrai kad taip ir yra 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif tavo pirsliene buvo mano klasioke o mano domis tavo brolio klasiokas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 06 06, 12:54)
tikrai kad taip ir yra  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  tavo pirsliene buvo mano klasioke o mano domis tavo brolio klasiokas  mirksiukas.gif

Maža ta tauragė smile.gif
Atsakyti