Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonukė

Sveikos mamos,
Mano mazylei siandien nustate raudoniuke. 3 dienas laikesi temperatura (37.5C - 38.5C). Trecia diena net nulekeme i greitaja, kadangi pries tai sirguliavo ir 10 dienu gere antibiotikus, tai issigandome kad nebutu koks plauciu uzdegimas. Padare tyrimus, plauciuku nuotrauka ir pasake kad viskas gerai, kad tai tikriausiai tik kazkoks virusas. Paskyre gerti Tylenol ir Motrin nuo temperaturos ir paleido. Kitos dienos vakare pastebejau isberimus aplink ausytes, kakla ir pakausi, o si ryta jau buvo isbertas ir visas kunelis. Labiausiai pilvukas ir nugaryte. Mano mama pasiziurejusi pasake, kad tikriausiai vejaraupiai. Tik buvo keista tai, kad pries menesi mazoji butent ir buvo paskiepyta nuo vejaraupiu. Nuskubejome pas vaiku gydytoja. Apziurejes isberimus pasake, kad tai Roseola (raudonuke). Sake kad turi savaime praeiti per 2 - 3 dienas. Reikes stebeti mazaja. Tikiuosi kad viskas greit praeis.
Atsakyti
Mums 7.5mėn. Penkias dienas mažylė karščiavo, temperatūra virš38 buvo net 39.2 Šiandien temperatūra nukrito ir po kažkiek laiko pastebėjau berimus ant pilvuko, poto visa nugarytė, o dar veliau veidukas paraudo. Vietomis spuogiukai, o kitur raudonom dėmelėm unsure.gif Dabar miega 2.gif , paliečiau kaktą, panašu,kad vėl temperatūra, visa raudona, karšta. Ar tai tridienė ? Kaip manot? unsure.gif
Atsakyti
Maniskiui dvi dienas buvo 38.2 temperatura, zvakute dedavau tik nakciai ir iskart numusdavo. Gydytoja sake raudona gerklyte, nei slogos nei kosulio g.gif kai temperatura jau nukrito po keliu dienu kuna isbere demelemis ar tai spuogeliais, ir dabar nezinau ar cia buvo tridiene karstine ar temperatura nuo gerkles g.gif
Atsakyti
Sveikos,
o mums štai kaip buvo. Trečiadienį nuėjom pasiskiepyti nuo raudonukės, tymų ir lygtai kiaulytės. Na 15 mėn. skiepai. O jau penktadienį pakilo temperatūra iki 39,7. Irgi buvo paraudusi truputį gerklytė, kaklo limfmazgiai padidėję. Nusimušinėjom temperatūrą, gėrėm Umkalor. Po trijų dienų temperatūra nukrito, o mažių išbėrė. Mažom dėmelėm. Šiandien dar labiau, bet tik pilvuką ir nugarytę. Gal virusas, gal raudonukė, gal reakcija į skiepą. Va taip!
Atsakyti
o kaip mums buvo tridienė karštinė, tai temperatūra laikėsi 3 dienas, o po to tik keli taškučiai ant pilvuko pasirodė, o po dienos ir tie dingo. tai tokia ta mūsų tridienė karštinė. nesupratau ir aš iš karto, galvojau kad krūminiai sunkiai lenda, bet...
Atsakyti
maniškė šian antra diena kai dega, temp. nukrinta tiek kiek vaistai veikia g.gif o simptomų daugiau jokių. Ir dar kai ji karščiuoja tai galūnės šaltos, aš tai pirmą kart matau, gal kas žinot kame čia reikalas 4u.gif
Atsakyti
mes irgi pasigavom raudonukę, vieną vakarą pakilo temperatūra iki 37,6 ryte jos jau nebuvo...dar kitą dieną siaubingai išbėrė, padidėjo pakaušiuko limfmazgiai ir prie viso to, dar aš užsikrėčiau nuo vaiko ohmy.gif kažkoks košmaras vaikas sveiksta, o mane pradeda berti
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 01 17, 00:36)
Maniskiui dvi dienas buvo 38.2 temperatura, zvakute dedavau tik nakciai ir iskart numusdavo. Gydytoja sake raudona gerklyte, nei slogos nei kosulio  g.gif kai temperatura jau nukrito po keliu dienu kuna isbere demelemis ar tai spuogeliais, ir dabar nezinau ar cia buvo tridiene karstine ar temperatura nuo gerkles  g.gif

karstine jum buvo smile.gif

Mus irgi tridiene karstine uzpuole, maziukui 1.5 metu staigiai pakylo tempa iki 39,ir tris dienas laikesi,zvakutes ir Ibufenas menkai ka padejo,vaikas jautiesi gerai,zaide,valge,tik temperatura buvo baisiai auksta, daktare pasake kad gerklyte biski paraudusi, tai va po 4 dienu tempa pati nukrito iki 35.8 ir maziuka isbere mazais raudonais taskiukais,nugaryte ir pilvuka ir kakliuka,ir maziukas pasidare labai irzlus.Bet radau rusiska straipsni apie ta liga,kur parasyta kad kaip tik situo momentu kai maziukus isberia jie pradeda blogiau jaustis.Bet dziaugiuosi kad tai nebuvo gripas.
stai dar imesiu keliu daktaru citatas apie ta liga ir kelias nuorodas.Nes raudoniuke tai ne triju dienu karstine schmoll.gif
citata ;
Tridienė karštinė paprastai pasižymi labai aukšta, sunkiai mušama temperatūra. vaikas jaučiasi pakankamai gerai, dažnai parausta gerklytė, dėl ko gydytojai dažnai mano, kad tai dėl jos ta tempa. Į trečią dieną temperatūra krinta ir vaiką išberia raudonom dėmelėm. Karštinė gali tęstis iki savaitės ( mano mažius sirgo 5 dienas).
citata :
Tridienės karštinės etiologija yra virusinė, todėl ir klinika panaši kaip visų virusinių infekcijų: karščiavimas, sloga, nosiaryklės ir žiočių paraudimas, bendra intoksikacija. Karščiavimas trunka 3 dienas (todėl ir pavadinta taip), o jam pasibaigus ar baigiantis atsiranda polimorfinis išbėrimas, kuris gali priminti raudonukę, alergiją. Bėrimas greit nyksta. Liga užtrunka 3-4 dienas. Profilaktika tokia pat kaip ir prie kitų virusinių susirgimų, t.y. imuniteto stiprinimas.

citata :
Ši liga dar vadinama exanthema subitum (staigus išbėrimas). Tai 6-24 mėn. amžiaus vaikų liga, kurią sukelia virusas. Jai būdinga aukšta temperatūra 3 dienas. Apie ketvirtą dieną temperatūra nukrenta ir tada atsiranda bėrimas. Liga praeina ir savaime, gydymas tik simptominis (pvz., temperatūrą mažinantys preparatai)
Rusiskas labai issamus straipsnis apie tridiene
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 06 kovo 2006 - 13:32
Mano sūneliui pakilo temperatūra iki 39 verysad.gif Jokių peršalimo požymių nėra. Greitoji atsisako atvažiuoti blink.gif Gal tai karštinė? g.gif Nebežinau, ką begalvoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2006 04 01, 13:09)
Mano sūneliui pakilo temperatūra iki 39 verysad.gif  Jokių peršalimo požymių nėra. Greitoji atsisako atvažiuoti blink.gif  Gal tai karštinė? g.gif Nebežinau, ką begalvoti verysad.gif

O kodel greitoji nevaziuoja? g.gif Mano sunus sirgo triju dienu karstine. tai karsciavo iki 39,5 tris dienas, o po to isbere. Is pradziu ir gydytoja nezinojo ar tikrai cia tridiene, bet kai isbere tai jau tada tikrai pasake buvo triju dienu karstine. o jums visgi reiktu tada patiems nuvezti i priimamaji ligonines jei nevaziuoja, paziuretu gydytojas, ramiau butu.
Atsakyti
QUOTE(Helga @ 2006 04 01, 15:51)
O kodel greitoji nevaziuoja? g.gif Mano sunus sirgo triju dienu karstine. tai karsciavo iki 39,5 tris dienas, o po to isbere. Is pradziu ir gydytoja nezinojo ar tikrai cia tridiene, bet kai isbere tai jau tada tikrai pasake buvo triju dienu karstine. o jums visgi reiktu tada patiems nuvezti i priimamaji ligonines jei nevaziuoja, paziuretu gydytojas, ramiau butu.

Buvom nuvežę, tai nieko nerado g.gif Apie karštinę nieko nesakė. Žinau, kad po 3d išbert turi, bet va iki to, kokie požymiai karštinės?
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2006 04 01, 17:52)
Buvom nuvežę, tai nieko nerado g.gif  Apie karštinę nieko nesakė. Žinau, kad po 3d išbert turi, bet va iki to, kokie požymiai karštinės?

Musiskis karsciavo ir gal kiek buvo paraudus gerkle. o karciavo tai pastoviai, numusi tam kartui temperatura, o ji ir vel pakyla, tik trecios dienos vakare buvo zemesne.
Atsakyti