Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonukė

QUOTE(katiliukas @ 2006 05 12, 21:50)
nežinau kas gali būti, bet man neramu kadangi ji visa diena protarpiais verkia. Nepadeda nei nešiojimas. Niekad taip nebuvo. pabūna biški ir rėkia.



g.gif gal tiesiog tokia nervų sistemos reakcija į ligą.

O gal jums dantys dygsta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule100: 12 gegužės 2006 - 20:58
QUOTE(Saule100 @ 2006 05 12, 20:55)
g.gif gal tiesiog tokia nervų sistemos reakcija į ligą.

O gal jums dantys dygsta?

jau 4-tas išdygo, tai nuo dantų kitaip reaguodavo.
Gal jai gerklė skauda. Sakė lb raudona. Kol kišau žvakutes tai gal malšino skausmą g.gif . Kažin ką nuo gerklės duoti?
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 05 12, 23:46)
jau 4-tas išdygo, tai nuo dantų kitaip reaguodavo.
Gal jai gerklė skauda. Sakė lb raudona. Kol kišau žvakutes tai gal malšino skausmą g.gif . Kažin ką nuo gerklės duoti?



Nu jo, kažkiek malšino. Šiltus skysčius tegul geria. Dar labai gerai kompresas su pašildyta druska. Per kokį pusvalandį-valandą ji atšalą, tai vėl pakeiti. Druską pašildai keptuvėje, supili į kojinę, uždedi ant kakliuko, po po vatos ir apriši. veikia thumbup.gif thumbup.gif
Tik nežinau ar lelius duosis, nes maniškė rudenį jau mokyklą eis, o iki šiol nesiduoda.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2006 05 13, 08:28)
Nu jo, kažkiek malšino. Šiltus skysčius tegul geria. Dar labai gerai kompresas su pašildyta druska. Per kokį pusvalandį-valandą ji atšalą, tai vėl pakeiti. Druską pašildai keptuvėje, supili į kojinę, uždedi ant kakliuko, po po vatos ir apriši. veikia  thumbup.gif  thumbup.gif
Tik nežinau ar lelius duosis, nes maniškė rudenį jau mokyklą eis, o iki šiol nesiduoda.

kad maniškė kol kas tik pienelį geria smile.gif . Gal kokių lašiukų suduot?
naktį kas 2 val. per miegus pradėdavo verkti, tai duodu papuką ir vėl užmiega. Matyt kažką skauda. Kas galėtų būt? Šiandien vėl nervuota. Tiesa, biški valgė košės nes vakar visai neėmė. Tempa 36,9 uodegoj thumbup.gif . O gal ausys tikrai? Bet gi jokios slogos neturėjom...
Tiesa, pabėrė veiduką nežymiai, tokiais rausvais spuogučiais - tai jau gerai manau smile.gif
Atsakyti
cia kiek paskaitynejau - tai, mamkos, nemaisykit - raudoniuke ir berimas panasus i raudoniuke esant tridienei karstinei - tai ne tas pats- 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2006 05 13, 11:41)
cia kiek paskaitynejau - tai, mamkos, nemaisykit - raudoniuke ir berimas panasus i raudoniuke esant tridienei karstinei - tai ne tas pats- 4u.gif

nemaišom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 05 13, 11:51)
kad maniškė kol kas tik pienelį geria  smile.gif . Gal kokių lašiukų suduot?
naktį kas 2 val. per miegus pradėdavo verkti, tai duodu papuką ir vėl užmiega. Matyt kažką skauda.  Kas galėtų būt? Šiandien vėl nervuota. Tiesa, biški valgė košės nes vakar visai neėmė. Tempa 36,9 uodegoj  thumbup.gif . O gal ausys tikrai? Bet gi jokios slogos neturėjom...
Tiesa, pabėrė veiduką nežymiai, tokiais rausvais spuogučiais - tai jau gerai manau  smile.gif



Gal ir ausys. Gerklė tai kiek supratau buvo paraudusi-uždegimas galėjo išsiplėsti, o slogos ir galėjo nebūti. Ausų uždegimas nebūtinai eina kartu su sloga. Bet kokiu atveju, tempa krenta-tai jau gerai. Ir jei ausys, tai uždegimas tikrai nepūlingas. O ar ima už ausytės? Dar pabandyk paspausti už ausies spenelio, jei pradės verkti, reiškia didelė tikimybė, kad skauda. Arba bent jau vaikas jaučia ausytės užgulimą ir verkauja, nes jam nemalonu. O ta gydytoja, kuri diagnozavo ausų uždegimą ir išrašė antibiotikų ausis apžiūrėjo???
Aš manau, kad jums reiktų pirmadienį su vaiku nuvaryti į polikliniką pas LOR gydytoją-tegul pažiūri, blogiau nebus. smile.gif
O išbėrė tik veiduką?
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2006 05 13, 20:17)
Gal ir ausys. Gerklė tai kiek supratau buvo paraudusi-uždegimas galėjo išsiplėsti, o slogos ir galėjo nebūti. Ausų uždegimas nebūtinai eina kartu su sloga. Bet kokiu atveju, tempa  krenta-tai jau gerai. Ir jei ausys, tai uždegimas tikrai nepūlingas. O ar ima už ausytės? Dar pabandyk paspausti už ausies spenelio, jei pradės verkti, reiškia didelė tikimybė, kad skauda. Arba bent jau vaikas jaučia ausytės užgulimą ir verkauja, nes jam nemalonu. O ta gydytoja, kuri diagnozavo ausų uždegimą ir išrašė antibiotikų ausis apžiūrėjo???
Aš manau, kad jums reiktų pirmadienį su vaiku nuvaryti į polikliniką pas LOR gydytoją-tegul pažiūri, blogiau nebus.  smile.gif
O išbėrė tik veiduką?


pabėrė ir kūneli biški.
šiaip gal jau būtų viskas ir geriau, bet neramina biški įdubęs momenėlis. O gerti nenori nieko rėkia kaip skerdžiama ir neima buteliuko - matyt nemoka gerti ar kaip, nežinau. Ir dar užkimus nuo ryto.
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 05 13, 22:14)
pabėrė ir kūneli biški.
šiaip gal jau būtų viskas ir geriau, bet neramina biški įdubęs momenėlis. O gerti nenori nieko rėkia kaip skerdžiama ir neima buteliuko - matyt nemoka gerti ar kaip, nežinau. Ir dar užkimus nuo ryto.


Tai imant triju dienu laikotarpi, jusu lialiai pablogejo, buvo tempa, nukrito bet prisidejo uzkimimas, dar momenelis idubes doh.gif
Ka kitos mamos galvojat???

Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 05 13, 22:22)
Tai imant triju dienu laikotarpi, jusu lialiai pablogejo, buvo tempa, nukrito bet prisidejo uzkimimas, dar momenelis idubes  doh.gif
Ka kitos mamos galvojat???



g.gif Užkimimas galėjo prisidėti ir nuo rėkimo. Tikiuosi neišlys laringitas. jei pradės dusti nieko nelaukit-greitąją ir į ligoninę. Maniškė būdama 10 mėn. vieną gražią naktį ėmė ir pradėjo dusti. Tai net gėda prisipažinti pasimečiau (pati būdama gydytoja), suvokiau, tik kad reikia greitajai skambinti, kai paskambinau, tai tik tada lyg rūkas nuo smegenų nuplaukė ir supratau ką daryti. bet ai ne į temą aš čia.
Momenėlis įdumba dėl skysčių netekimo. Tokie leliai karščiuodami jų labai greit netenka, o jei dar pagėrė nepakankamai, tai ir įdubo. Buteliuko tai neima. Duok papuką, tegul geria nors ir labai dažnai-ligos atveju motinos pienas-pats geriausiais vaistas.
Šiaip tai man labai panašu į tridienę. Ir dar - mano 6 jausmas sako, kad užsiauginsit dar vieną dantį smile.gif
Laikykitės, mes jus irgi palaikysim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2006 05 13, 23:14)
g.gif Užkimimas galėjo prisidėti ir nuo rėkimo. Tikiuosi neišlys laringitas. jei pradės dusti nieko nelaukit-greitąją ir į ligoninę. Maniškė būdama 10 mėn. vieną gražią naktį ėmė ir pradėjo dusti. Tai net gėda prisipažinti pasimečiau (pati būdama gydytoja), suvokiau, tik kad reikia greitajai skambinti, kai paskambinau, tai tik tada lyg rūkas nuo smegenų nuplaukė ir supratau ką daryti. bet ai ne į temą aš čia.
Momenėlis įdumba dėl skysčių netekimo. Tokie leliai karščiuodami jų labai greit netenka, o jei dar pagėrė nepakankamai, tai ir įdubo. Buteliuko tai neima. Duok papuką, tegul geria nors ir labai dažnai-ligos atveju motinos pienas-pats geriausiais vaistas.
Šiaip tai man labai panašu į tridienę. Ir dar - mano 6 jausmas sako, kad užsiauginsit dar vieną dantį smile.gif
Laikykitės, mes jus irgi palaikysim drinks_cheers.gif

labai ačiū už visas konsultacijas smile.gif
ką tik sušveitė 130g košės thumbup.gif , o gerti neima nors tu ką cool.gif
ryt pranešim kaip sekasi. Labanakt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2006 05 13, 23:14)
g.gif Užkimimas galėjo prisidėti ir nuo rėkimo. Tikiuosi neišlys laringitas. jei pradės dusti nieko nelaukit-greitąją ir į ligoninę. Maniškė būdama 10 mėn. vieną gražią naktį ėmė ir pradėjo dusti. Tai net gėda prisipažinti pasimečiau (pati būdama gydytoja), suvokiau, tik kad reikia greitajai skambinti, kai paskambinau, tai tik tada lyg rūkas nuo smegenų nuplaukė ir supratau ką daryti. bet ai ne į temą aš čia.


Jeigu dusta paskambinus i greitaja reikia sakyt kad laringitas ir kad dusta jie iskart atsiveza vaistu ir suleidzia, mus taip gyd. mokino nes jei nepasakysi tai kol atvaziuos kol nuves, pati vaikas laringitini auginu tai zinau kaip buna doh.gif Cia gal ne i tema, bet svarbus dalykas 4u.gif

Atsakyti