Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

Sena tema

Dalinkimės gerąją patirtimi gathering.gif
Atsakyti
Ka manot apie monolitini polikarbonata siltnamiams? Verta investuot?
Atsakyti
Parduodamas stiklinis šiltnamis, stovėjęs 25 metus ir dar tiek stovėtų, bet deja nebereik mums jo.
Metalinis suvirintas karkasas, stiklai, atsidarantys stoglangiai, įėjimas iš dviejų pusių.
Matmenys 3,5 x 6metrų.
Išsiardyti ir išsivežti patiems.
Kaina 40€
Vilnius, Dvarčionys
Rašykite AŽ
user posted image

user posted image
Atsakyti
Iškilo klausimas.Kiek sezonu pas jus laiko plevele šiltnamiui.Mano atlaike 3 sezonus kuo puikiausiai,bet dabar radau viršuje kaip įpjauta skylę dvieju sprindžių,ar bandyti klijuoti,ar jau ji taip rodo kad atitarnavo,kad paskui viduryje sezono,nereiktų tempt plevelę.
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2015 02 17, 14:14)
Iškilo klausimas.Kiek sezonu pas jus laiko plevele šiltnamiui.Mano atlaike 3 sezonus kuo puikiausiai,bet dabar radau viršuje kaip įpjauta skylę dvieju sprindžių,ar bandyti klijuoti,ar jau ji taip rodo kad atitarnavo,kad paskui viduryje sezono,nereiktų tempt plevelę.

Turbūt įtrūko per lenkimo vietą. Stebėkit, jei pavasariniai vėjai nesudraskys, gal klijuokit iš vidaus (ir iš lauko, jei pasiekiat. Kita vertus, nuo lietau papildomai galima agro iš vidaus ištempti ir tarsi skėčiu nuvesti lašus į šoną.
Atsakyti
laba,

esat kas tureje siltnami sugretinta viena siena su mediniu ukiniu pastatu? Siaurine siltnamio siena jei prie pastato glaust, labai nesamone padarytume? As galvoju kad sviesos prarastume. Ale man atremia argumentu, kad nuo pastato butu stabilesne temperatura siltnamyje.

Esat gal kas tureje?
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2015 02 18, 14:32)
laba,

esat kas tureje siltnami sugretinta viena siena su mediniu ukiniu pastatu? Siaurine siltnamio siena jei prie pastato glaust, labai nesamone padarytume? As galvoju kad sviesos prarastume. Ale man atremia argumentu, kad nuo pastato butu stabilesne temperatura siltnamyje.

Esat gal kas tureje?

Turėję, jei remiasi galu į sieną, tai nedaug tos šviesos ir prarandama. Be to, dar nuo ūkinio laistymą nuvesti galima lengviau. Daugiau privalumų yra. Esu už smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2015 02 18, 18:11)
Turėję, jei remiasi galu į sieną, tai nedaug tos šviesos ir prarandama. Be to, dar nuo ūkinio laistymą nuvesti galima lengviau. Daugiau privalumų yra. Esu už  smile.gif

pas mane ta pati situacija su vienu siltnamiu-siaurine siena remiasi i ukini pastata, saule pasiekia visa diena siltnami. Bedu del to neturiu, viskas tenkina. Vandentiekis is ukinio pastato.
Atsakyti
Tai yra pats geriausias variantas. Sulaikoma šiluma, Jei šiaurinė pastato siena balta, tai neprarandate šviesos o padidinate. Nuo sienos šviesa atsimuša ir pasiekia augalus.
Pavasarį kai saulė žemai, dar labiau siena atspindį šviesą. Ir palaiko šilumą naktį.
Šiaip labai daug pliusų, dėl jų net statoma specialiai sieną, kuri mažina šilumos išėjimą iš šiltnamio. O jei tai ūkinis pastatas, tada daromos sienoje skylės ir per jas priverstinai cirkuliuoja oras, iš ūkinio imdamas co2, o iš šiltnamio O2. Co2 jei ten auginami gyvuliai, kurie prikvepuoja.
Šiaip daug tyrimų darytą, su tokia konstrukcija. Ir skaičiuota kad labiausiai apsimoka. Tik ne visi užsiema gyvulinikyste.
Paskaičiuotas ir koks turi būti stogo nuolydis, bet tikrai nepamenu. Daug informacijos rusų kalba, konstrukcijos autorius ir rusas.
QUOTE(Musiukass @ 2015 02 18, 14:32)
laba,

esat kas tureje siltnami sugretinta viena siena su mediniu ukiniu pastatu? Siaurine siltnamio siena jei prie pastato glaust, labai nesamone padarytume? As galvoju kad sviesos prarastume. Ale man atremia argumentu, kad nuo pastato butu stabilesne temperatura siltnamyje.

Esat gal kas tureje?

Atsakyti
suuper, aciu uz komentarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2015 02 19, 11:16)
suuper, aciu uz komentarus  4u.gif


ir dar labai gerai bus šildytuvą iš ūkinio pajungt, jei pavasarinės šalnos užpuls smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 02 19, 12:18)
ir dar labai gerai bus šildytuvą iš ūkinio pajungt, jei pavasarinės šalnos užpuls smile.gif

nu ale tobulai galvota zmogu turiu biggrin.gif dziauges savim kai komentarus parodziau biggrin.gif as irgi smile.gif
Atsakyti