Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

Yra planai :
http://kurdyumov.ru/...a/teplica00.php
user posted image
QUOTE(Musiukass @ 2015 02 19, 11:21)
nu ale tobulai galvota zmogu turiu biggrin.gif dziauges savim kai komentarus parodziau biggrin.gif as irgi smile.gif


Papildyta:
Dėl šiltnamio dezenfikavimo. Natūraliausas būdas yra mėšlas. Rudenį tręšti mėšlu, o jame esančios bakterijos, grybeliai naikiną daugelį kitų ligų. Mėšle begale bakterijų ir kuri nors iš jų tikrai pradės maitintis ligotų augalų liekanom. Tai nėra 100% dezenfikacija, bet tai mažiausiai kenkenti priemonė.
Pavasarį dar galima purkšti skystu mėšlu, taip pakartotinai atliekama dezenfikacija. Tik tai darytį reiktų apniukusia dieną arba pradėjus temti, kadangi saulė naikina daugelį naudingų ar žalingų bakterijų.
Atsakyti
Ar galėtumėt patarti ką daryti jei pernai šiltnamyje buvo daaaaug baltasparnių. Uždegėm bent dvi šaškes. Skaičiau pernai ką dar pavasarį reiktų daryt, bet nerandu. Gal kas sprendėt tokią problemą.
Atsakyti
Ir as su panasiu klausimu , ar nereikia dizinfekcija profilaktiskai padaryti pavasari sitnamyje? Niekada nedariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 02 21, 10:06)
Ir as su panasiu klausimu , ar nereikia dizinfekcija profilaktiskai padaryti pavasari sitnamyje? Niekada nedariau g.gif


Pernai skaičiau, kad kažką reikia daryt. Žalias muilas kiek atsimenu, o daugiau visai užkrito sakiau atsiminsiu. Kur tau?
Atsakyti
QUOTE(Vailija4 @ 2015 02 21, 10:11)
Pernai skaičiau, kad kažką reikia daryt. Žalias muilas kiek atsimenu, o daugiau visai užkrito sakiau atsiminsiu. Kur tau?

vat ir as galvoju reikia ir pavasari dezinfikuot smile.gif mano siltnamiui jau 15 metu, rudeni praplaunu su feiriu stiklus, nes buna zali visi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 02 21, 11:45)
vat ir as galvoju reikia ir pavasari dezinfikuot smile.gif mano siltnamiui jau 15 metu, rudeni praplaunu su feiriu stiklus, nes buna zali visi cool.gif

Buvau radus pora chemikalų kuo paliet žemę. ,,Žalioj stotelėj paklausiau atseit neveiksminga geriau sieros šaškė ir pavasarį dar, bet sulaisčius visą žemę. Nors kažkaip nelabai patikėjau ta pardavėja. Gal dar kur nuvažiuot paklaust ką sakys, jei irgi sakys neverta, tada gal tiesa.
Atsakyti
Mergaitės, kaip gerai, kad jus radau 4u.gif Sveikos 4u.gif
Kankinuosi besirinkdama šiltnamį doh.gif žinau, kad nelaiku, bet bandysiu dar spėt. Dairausi Klasika 12 extra, nebloga kaina ir komplektacija: papildomos durys, automatinis atidarytuvas, lentynėlė, laistymo sistema, takelio atskyrimas. 4 mm kanalinis polikarbonatas, gal kas turi ir galit pakomentuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(4 drugeliai @ 2015 02 22, 15:02)
Mergaitės, kaip gerai, kad jus radau  4u.gif Sveikos  4u.gif
Kankinuosi besirinkdama šiltnamį  doh.gif  žinau, kad nelaiku, bet bandysiu dar spėt. Dairausi Klasika 12 extra, nebloga kaina ir komplektacija: papildomos durys, automatinis atidarytuvas, lentynėlė, laistymo sistema, takelio atskyrimas. 4 mm kanalinis polikarbonatas, gal kas turi ir galit pakomentuoti?  g.gif

Aš neturiu tokio, mano visai paprastas. Tai tokia komplektacija man atrodo nerealiai gerai. O koks dydis šiltnamiuk?
Atsakyti
QUOTE(Vailija4 @ 2015 02 22, 15:19)
Aš neturiu tokio, mano visai paprastas. Tai tokia komplektacija man atrodo nerealiai gerai. O koks dydis šiltnamiuk?

3*4 - 12 kv.m Va čia radau http://www.meistrokodas.lt/akcijos/ 4u.gif

Ale nežinau nei kaip paruoš žemę, nei kuo tręšt verysad.gif Čia pirmas mano šiltnamis būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(4 drugeliai @ 2015 02 22, 16:11)
3*4 - 12 kv.m  Va čia radau http://www.meistrokodas.lt/akcijos/  4u.gif

Ale nežinau nei kaip paruoš žemę, nei kuo tręšt  verysad.gif Čia pirmas mano šiltnamis būtų  ax.gif

Nedidukas, bet čia pagal poreikius. Apie žemę negaliu tiksliai pasakyt. Aš tiesiog kasmet pagerinu. Šiemet dar komposto užvešim. Dar jeihu kokio dirvos gerintojo užbarsčius. Mažesnis plotas lengviau paruošt. Man labai daug visko reikia.
Atsakyti
QUOTE(Vailija4 @ 2015 02 22, 16:25)
Nedidukas, bet čia pagal poreikius. Apie žemę negaliu tiksliai pasakyt. Aš tiesiog kasmet pagerinu. Šiemet dar komposto užvešim. Dar jeihu kokio dirvos gerintojo užbarsčius. Mažesnis plotas lengviau paruošt. Man labai daug visko reikia.

Jūsų dičkis? 4u.gif mano plotas mažas, dar čia tokioj gyvenvietėj, kaimynai kreivai žiūrėtų, jei savo 8 a kokį didesnį pasistatyčiau doh.gif Užteks, aš čia tokia ir daržininkė - amžinai per du darbus ariu, kad tik šitą susitvarkyt kada būtų blush2.gif
Atsakyti
Norėjau pasidomėti, gal kas šildote šiltnamius pavasarį. Aš norėčiau pavasarį nakti pašildyti, kad nenušaltų daigai, bet nesugalvoju su kuo ar elektra ar dujom gal? Gal kas turite šildomus?
Atsakyti